Szexpartner fórum sopron

Soproni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
ja · Újonc (18 hozzászólás) · 2010. július 27. 09:05

A ...TÖRÖLVE...is vannak egész jó infók, néha olvassátok el azt is!

Hajrá Faroktársak!

steve77 · Újonc (13 hozzászólás) · 2010. július 10. 00:15

Egyetértek vadásszal, Trixy ott van a szeren :)

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. július 07. 22:06

Trixy is megvolt!

 

Szokásos helyen, kedves, kosaras alkatú szöszi k.... várja a vendéget.

...TÖRÖLVE..., korrekt, kedves a lány, adj neki.......!!!!

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. június 23. 07:41

Üdv!

 

Voltam tegnap Lilly 28-nál!

A képek nagyságrendekkel jobbak róla, mint amilyen a csaj élőben!!!

Rövid beszámoló, de kb. ennyit is ért az akció!

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. június 21. 22:01

KEDVES HIRDETŐINK!

 

SZERETNÉNK EGYÉRTELMŰVÉ TENNI: SEHOL AZ ORSZÁGBAN NINCS KÉPVISELŐNK, NINCS OLYAN EMBER, AKI A MI NEVÜNKBEN BÁRMILYEN AJÁNLATOT, SEGÍTSÉGET, LEHETŐSÉGET KÍNÁLHAT ÖNÖKNEK!

 

BÁRKI BÁRMI ILYEN AJÁNLATTAL ÁLL ELŐ, AZ NEM TARTOZIK HOZZÁNK ÉS NEM VÁLLALUNK ÉRTE FELELŐSSÉGET!

VL

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. június 19. 09:08

Hi!

 

Meglátogattam Laurát, a már megszokott jereváni lakásban. Aranyos erdélyi kis cigó csaj.

A képeken ő van, ...TÖRÖLVE... szokásosak, kimondottan kezdőnek tűnik, de ez nem hátrány!!!!

 

Sokat beszélgetős fajta, közben símogat, barátnős érzés!

Francia nagyon finom, punci is rendben van!

Ajánlom mindenkinek,de csak egy hétig lesz városunkban sajnos!

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2010. június 17. 08:15

Jóreggelt ;)

Nos, én is voltam Lolánál a héten. A lakás a színház közelében, eléggé központi helyen van, nem örültem neki, nagyobb az esélye, hogy ismerőssel futok össze errefelé :(

Régi polgári lakás, szinte teljesen sötét előszoba, szinte féltem bemenni :)

A képeken valóban ő van, gyönyörű arca van, bájos mosoly, kis mellek, picit csípőben és hasban erősebb, mint a képekből vártam. Árak a szokásosak. Túl sok extrát nem vállal. Valóban kellemesen el lehet vele beszélgetni. A fürdő nem a legszebb, a törölköző kopott, régies, de tisztának tűnő.

Sajnos a franciaágyra nem került tiszta lepedő, csak az ágytakaró van rajta, amit nem hinném, hogy gyakran cserélve lenne :(

Lola valóban kellemes teremtés, habár eléggé kezdőnek tünik, de majd fejlődik idővel ;)

Összeségében elégedett voltam, soproni szinten teljesen ok-s, 7-8/10, tényleg vigyzni rá, én még igyekszem visszamenni.

Üdv, legyen szép napotok, és írjátok le Ti is a tapasztalataitokat.

menőjenő · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. június 17. 01:18

sziasztok!

 

lola 21-ről írnék pár szót.

 

múlt héten voltam nála. azonnal felvette a telefont, nagyon kedves hangja volt. nem messze a színháztól rendel. a lakás nagyon rendben van, a szoba tényleg fullos, ahogy lola is. gyors zuhany, kellemes beszélgetés (nagyon jófej!), majd akció. franciája kitűnő, a szexben teljesen odaadó, élvezi minden percét, nem megjátszós. levezetésnek még egy kis beszélgetés. az órát nem nézte, majdem másfél órát voltam nála alpa félórás tarifáért. lola egy gyöngyszem, tessék rá vigyázni!!!!  erősen ajánlott kategória! 10/10

 

jó vadászatot mindenkinek!

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2010. június 14. 15:16

Szia, az apróhirdetésekben van, Sopronra szűkíts rá.

De a héten mindeképpen elmegyek Lolához, már régóta készülök hozzá, kénytelen leszek egy rövid időre kártyát cserélni a telefonomban, ha csak úgy hajlandó felvenni :(

De amint van közelebbi tapasztalatom, megosztom ;)

Sajnos itt semmi jó masszőrlányt nem tudok, de Bp-n van egy csapat, teljes csúszka masszázs, az az igazi :)

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. június 14. 13:21

Hi!

 

Voltam én is Evelinnél.

Tényleg nagyon kedves, puszilgatós feeling. Fél órát voltam nála, akció után ő kérte, hogy még feküdjek le mellé pihenni és beszélgetni egy kicsit. Extrának nem mondanám a tudást, de nem nyavajog, nem nézi az órát és a képeken is ő van, bár kicsit feljavítva!

 

Mindenesetre ajánlott kategória, akárcsak eddig bármelyik lány, aki abban a lakásban rendelt!

Pozitív!!!!

papaslumf · Újonc (5 hozzászólás) · 2010. június 14. 11:23
Szia Doc! Nem találtam Reginát azon az oldalon! Van esetleg több Soproni lány is ott! Várom Reginárol a beszámolót! Jó lenne,ha jönnének új csajok! Egy jó masszőrlányt nem tudsz Sopronban? Jó vadászatot!
Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2010. június 14. 08:43

No mi van, mindenki szabira ment? :)))

Sehol egy beszámoló? Valakik biztosan járnak a lányokhoz, mert múlt héten több szolgáltatót próbáltam hívni, és nem vették fel, persze lehet, hogy csak a szám nélküli hívásom miatt, de nem hinném... Próbáltam a NON-STOP elérhető lányok közül is, és volt, amelyik ki volt kapcsolva. Persze, tudom, hülyeség is, hogy non-stop elérhető, hiszen szegényemnek aludnia is kell valamikor, de akkor miért hirdeti úgy? :P

Egyedül a p.lámpán hírdető Regina vette fel, de Vele meg időpontban nem sikerült megegyeznünk, de majd ezen a héten igyekszem eljutni Hozzá, és megírni nektek ;)

Szóval valahol valakinek valami beszámolója nincs a tarsolyában? És ha van, miért fukarkodik vele, írja ki magából nyugodtan, akár IDE :D

JohnnieBlack · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. június 04. 11:09

Evelint ajánlom, a napokban voltam nála.A csaj a képeknek megfelel de, arcra másra számítottam.Puszilgat, csókolgat úgyhogy free érzés, neki tényleg fontos, hogy jól érezd magad.Ja és van NF ami nagyon pozitív.Keressétek mert csak néhány hétig lesz Sopronban. AJÁNLOTT KATEGÓRIA Üdv!

papaslumf · Újonc (5 hozzászólás) · 2010. június 03. 19:42
Hali! Vandáról vagy Evelinről nincs valakinek tapasztalata? Friss husik! Csá!
John · Újonc (7 hozzászólás) · 2010. május 27. 23:25

Kösz Doc, jó arc vagy! kösz az infókat!

Hamarosan én is írok pár lányról!

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2010. május 26. 17:58

Kirára visszatérve, úgy gondolom, hogy ha vki nem vállalja a jóminőségű, egészalakos fotót, csak a homályos, részleteket sejtető fotóit, akkor ott sunnyogás van, és az ilyenekkel VIGYÁZNI kell, abszolút bizalmatlanul kezelni, és ha nem tetszik a helyszínen, akkor elköszönni az action helyett, legalábbis én semmiképpen nem maradnék. Na, további jó vadászgatást...

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2010. május 26. 17:54

Szia John, én is kérdeztem már Loláról (21), szép a mosolya, de senki nem válaszolt rá :( szóval nem tudom, hogy kamu-e...

De ha a jövő 7en lesz időm, elmegyek hozzá, és írok beszámolót ;)

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2010. május 26. 17:51

Papaslumf május 17.-án már írt róla hasonlókat, ha olvasgattál volna, akkor nem futsz bele :(

De leírhatnád Te is a tapasztalatodat, akár az összeset, osztd meg velünk, hajrá... Ez lenne a lényege a fórumnak, jót és rosszat is megosztani, hogy ezek alapján hosszútávon kiszűrhessük a lehúzos, koszos lányokat, és csak a legjobbak élhessenek meg belőlünk..

John · Újonc (7 hozzászólás) · 2010. május 26. 17:29

Nekem van csak izlés ficamom vagy tényleg csa én tartom a kép alapján bomba nőnek a 21 éves Lola-t ?! Kamu képei vannak mi? :S

FarmerX · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. május 26. 15:52

Hello

 

Kira : 06-70/562-6353 nagyon gáz a csaj,koszos ,kicsi helyen van ,és lehúzós .

 

 

Ts Patricia viszont aranyos ,kedves volt .Lehet vele beszélgetni is .:))


Téma indítva: 2010.02.25., 3456 hozzászólás összesen