Szexpartner fórum pécs

Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. december 07. 00:09

ugrobugri!!Hát nem irtatok véleményt igy Én teszteltem:) rosszat nem irhatok mert ugyan vártam rá picit de a lakás igényes,tiszta,zuhanyzó is rendben..az eleje kicsit vontatott volt de ez legalább annyira volt az Én hibám is...Stella komolyan jo csaj képek valodiak és a müsor is jo volt...Kellemesen csalodtam...Én nem szoktam linkelni Én még megyek hozzá:)

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. december 07. 00:13

Cool!!!!Mi van veled?Eltüntél!!Nem voltál lövöldözni??Mesélj már??

cool · Újonc (7 hozzászólás) · 2010. december 07. 09:36

Hali!

 

De voltam...Edina21-nél.

Sajnos Nicolhoz nem jutottam el, mert közbejött egy munka, és így sajna le kellett mondanom.

De nagyon kedves volt, és azt hiszem megértette, hogy sehogy nem fog aznap összejönni.

Edináról nem mondok addig se jót se rosszat, amíg nincs összehaonlítási alapom, de:

megbeszélt időpontban várt, megbeszéltük, fizettem, és letudtuk. Így elsőre nekem minden korrekt volt.

Kíváncsi vagyok Nicolra így hozzá még megpróbálok a közeljövőben elmenni!

 

Üdv.: Cool

ugrobugri · Újonc (25 hozzászólás) · 2010. december 07. 13:00

Látod ez a legnagyobb baj. Próbálkozunk jó döntést hozni minél több infot begyüjteni, aztán néha magunkal tolunk ki:(

Mikor én hívtam szó sem lehetett kölcsönös fr-rol. Ez változott?

ugrobugri · Újonc (25 hozzászólás) · 2010. december 07. 13:23

Sok sikertelen próbálkozás után végre sikerük Mónika29-hez feljutnom.

Szerintem jobban néz ki mint a képeken. A lakás tiszta, a fürdő törölközö szintén.

 

No de a lényeg: Nem kihúzható kanapé, igazi vörös baldahinos francia ágy. Míg fürödtem gyertyákat gyujtott, halk zenét tett fel. Bármiröl lehet vele beszélgetni 5 perc mulva olyan mintha régi ismerősök lennénk. Az időérzékemet teljesen elvesztettem. Az egy órában csak egy action volt, de ez az én hibám, és bőven kárpótolt a kedvessége, közvetlensége.

 

Szóval aki nem igényel extra dolgokat (mert az nincs), de fontos a barátnő feeling, a jó társaság, egy szép formás igyényes partner, az ne habozzon.

 

 

Egyetlen baj van vele. Nehéz, sőt néha lehetetlen elérni.

noncy · Újonc (23 hozzászólás) · 2010. december 07. 15:46

Csá ugrobugri!

Irigykedem rád!Én voltam párszor Mónika 29nél,de akkor még a baumax mögött fogadott!Meg is irtam véleményem,nagyon redben a hölgy!!Stellán gondolkodom,és mi a helyzet ezzel a Dominikával??Tegnap egész nap próbáltam hivni de semmi?Kamu lehet?

xxxlionxxx · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. december 07. 20:46

Halló!:)

 

Dominika él!..... :)

Dominika egész nap aktív, csak türelem! Általában amint felveszi a telefont azonnal tud fogadni...mármint nálam 2x sikerült.....:)

Nagyon ügyi lány, érdemes meglátogatni!!!

Végre nem egy tudatlan lány........... na meg ő van a képeken......ez is nagy előny!



cool · Újonc (7 hozzászólás) · 2010. december 08. 11:10

Hali!

 

Én is beszéltem Dominikával, és nekem is megmozgatta a fantáziámat rendesen...

Ha minden összejön egyszer őt is meglátogatom én is.

 

Páá

nagyember · Újonc (33 hozzászólás) · 2010. december 08. 12:52

Szevasztok!Ugrobugri hatására én is meglátogattam Mónika29-et.Hát apikáim a szolgáltatás osztályon felüli!!!Abszolut olyan volt mintha a rég nem látott barátnőmet látogattam volna meg.

Móni mással is foglalkozik ezért nehéz néha elérni,nekem most elsőre sikerült.

Tuti hogy törzsvendége leszek!Fullos minden,nincs sürgetés.Megkérdezte a végén hogy tusolnék-e mégegyszer vagy jól esne egy kis masszázs(nem nyereségvágyból,puszta kedvesség!).

Sajnos most siettem de legközelebb biztosan tovább maradok!

Fiatal GYÖNYÖRŰ kedves,megmég egy csomó jelzővel illethetném,ilyen kellemeset régen csalódtam!

A baldahinos ágy fantasztikus hangulatában is meg minőségében is,főleg a leharcolt ócska ágyakhoz képest!

Még mindig nem hiszem el hogy ilyen is van!Mónika te imádni aló vagy!!!

Puszi neked,vigyázz magadra!

zsolti36 · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. december 08. 23:50

Sziasztok!

Lenne egy kéedésem hozzátok:

párkapcsolatban élek, de néha meglátogatok egy-egy lányt az itt hírdetők közül,

ti akik hasonló helyzetben vagytok, natúr franciát kértek?

Van ennek valami kockázata szerintetek?

köszi a választ előre is

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. december 09. 00:10

zsolti36!!Nálam a natur francia attol függ mennyire tünik a lány igényesnek,higénikusnak,vagy voltam e már nála na ez se kézpénz mert franciátol is elkaphatsz nemi betegségeket pl:herpesz stb de ha nem muszáj jobb érzés gumi nélkül..Kockázata mindenek van és ettöl jo ez az egész:)Ha eljársz ilyen lányokhoz ezen ne agyalj...Ha meg be vagy szarva gumival csináltasd:)Az a tuti:)

Brayen · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. december 09. 00:27

én nem használok gumit! a partneremmel mindig megbeszélem, úgy a tuti :)

ugrobugri · Újonc (25 hozzászólás) · 2010. december 10. 19:12

urak!

 

Dóri 21-röl valakinek tapasztalata?

cool · Újonc (7 hozzászólás) · 2010. december 11. 10:04


Sajna még semmi, de lehet egyszer meglátogatom, mert nagyon szexi hangja van...

pszicho · Újonc (12 hozzászólás) · 2010. december 14. 21:04

Sziasztok!

 

Valaki járt már Dominikánál? Ajánlott kategória vagy sem?

 

üdv

dr65 · Újonc (15 hozzászólás) · 2010. december 16. 17:33

Dominika majdnem olyan, mint a képeken, tán kicsit még soványabb.

A repertoár simogatós lazító masszázs kézi levezetéssel, és slussz!

Masszázs volt már jobb is, viszont bő olajjal alaposan lerendezte a bohócot. Tarifa baráti, helyszín diszkrét, parkolás megoldott.

 

Ha a fenti program elegendő, egyszer megéri kipróbálni.

benzin · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. december 17. 15:15

Hello forumozók ,ritkán járok ilyen helyekre de ma kivételt tettem és ellátogattam Szandrához . Igy utólag sem bántam meg ,bevelom kicsit fentartásokkal megyek ilyen lányokhoz de ez most telitalálat volt .Nagyon jol éreztem magam ,kellemes belvárosilakásban fogadott mely tiszta és izléses volt akár csak a leányzó. Ha valaki kedveli a vékony éretebb csajokat annak bátran ajánlom Szandrát. Kellemesen elbeszélgettünk,nem sürgetett , mindenre hagyott időt .Mire ágyba kerültünk már ő is bemelegedett és ettől az egész aktus fantsztikus lett . Az egésznek olyan jellege volt mintha már évek ota összedolgoznánk ,mindenesetre valószinüleg nem ez volt az utolsó találkozásom ezzel a lánnyal már csak azért is hogy megköszönjem neki ezt az élményt. Örülök hogy ilyen lányok is dolgoznak még Pécsen.

ugrobugri · Újonc (25 hozzászólás) · 2010. december 18. 02:32

most jön a kérdés ki is az a szandra?

ugrobugri · Újonc (25 hozzászólás) · 2010. december 18. 02:37

aha nincs még sehol csak szeretnéd felfuttani?

benzin · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. december 18. 14:57

Nem szeretnék én senkit futatni egyszerüen csak arra gondoltam hogy a jó tapasztalatokat is érdemes megosztani nem csak a rosszakat . ám ha ez zavar beneteket akkor nyugodtan megtarthatjátok ezt a forumot egy kis mocskolodos  ,lehuzos szenylapnak  ,és mindenki tanuljon a saját tapasztalatain ,kárán.


Téma indítva: 2010.02.25., 8273 hozzászólás összesen