Szexpartner fórum pécs

Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
dinka · Újonc (29 hozzászólás) · 2011. október 08. 21:08

bár azt mondtam téma lezárva, de pár gondolatot illetve választ le kell írnom nyaligátornak.

1. DE: ez így van

2.MEG: egy beszámolóm volt... a többi az agyatlanokra ment el.

3. TÉVEDÉS: nem mondod!:):):)Szerinted qvapecér nélkül megy a bolt?

4. VÉGÜL és NYOMATÉKKAL: szerinted én a várost ócsároltam?vagy a lányokat?Te tudsz olvasni?

csak arra szerettem volna rávilágítani, mivel gondolom a lányok is olvassák a fórumot, hogy ezt az ősi mesterséget lehet úgy is csinálni, ahogy ez a pesti lány teszi.

Diszkrét, tiszta, hangulatos körülmények között, tökéletes illóziót biztosít a magamfajta qvapecérnek, és nem úgy jösz el tőle, hogy már megint lehúztak, hanem fülig ér a szád.Igaz, megkéri az árát,a pécsi duplája, de mint írtam az ár-érték arány nagyon jó! Nem voltak hülék a régi öregek: "olcsó húsnak hig a leve" itt is áll!

Tehát, tisztelt Hölgyeim!

Nem az árat kell csak emelni, a szolgáltatás szinvonalán is emelni kell.

Na most van a téma részemről lezárva.

 

 

 

Pizzás · Lelkes újonc (41 hozzászólás) · 2011. október 09. 00:06

Sziasztok.....

 

Hát azért vérre ne menjetek! 

Azt a nézetet én is osztom hogy amilyen az adjonisten olyan lesz a fogadjisten..... :-)  Viszont Pécsen is vannak hasonló kedves lányok, akik odaadóak és mégsem nevezném őket q váknak!  

Sajnos van elég "lompos" is akiket jobban teszi az ember ha visszamondja és azt az összeget inkább elissza... :-))

 

Nina is egy aranyos csajszi csak hogy az utóbbi időből neveket említsek!  :-) 

 

Szép éjszakát mindenkinek! 

maci · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. október 09. 12:18

Szisztok.

 

Tudtok olyan lányt pécsen vagy környékén aki vállal dominát és jól is csinálja?

 

Köszi a válaszokat.

kuksi · Újonc (38 hozzászólás) · 2011. október 09. 14:09

Hali, kérdezd meg Derinát, én csak más oldaláról ismerem.

 

frédibéni · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. október 10. 14:25

sziasztok urak hölgyek

 

érdeklődnék hogy pécsen kit ajánlanátok egy jó kis partira a 35 felettiek közül. az idősebb korosztály a gyengém:)

rangar · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. október 10. 21:33

Leonidasz: sajna én is csak a polison láttam. a telefonszáma már nincs meg nekem.

 

uros · Újonc (16 hozzászólás) · 2011. október 11. 10:47

Leonidasz! A *** moderálva *** az apróhírdetésben megtalálod. Elég csak a nevét beírni a jobb oldalon a Keresésbe a Név rovatba, mert egyedül ő hírdet ilyen néven. A hírdetés feladás dátuma ugyan 2009. október 28., de az írásom előtt 9 perccel lett módosítva, így bizonyára élő. Nem dolgoztatni akarlak, de nem tudom szabad-e hírdetés adtait ide kiírni. Üdv: uros.

 

Törölt felhasználó · 2011. október 11. 18:57

:):)...téma lezárva! Szerintem egy pár pohár bor mellett piszkosul jót tudnánk beszélgetni a kurvapecérkedésről és a lányokról...Végül és nyomatékkal:remekül olvasok és a szövegértéssel is minden ok!:)...tudnék ajánlani hasonló pécsi lányokat is, de mivel ez itt nem a reklám helye, nem teszem...hidd el itt is vannak igaz gyöngyök és nagyon gyenge lányok, csakúgy mint "pesten"...további sok jó magömlést Szia Ny.

 

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2011. október 12. 10:03

Hi!

 

Annyian írtatok már jókat Zooráról, hogy a végén még kénytelen leszek meglátogatni valamikor!:)

 

F.G. · Újonc (26 hozzászólás) · 2011. október 12. 10:38

Kedves ilko!

Régóta olvasom a hozzászólásokat különböző fórumokon.Ha valaki figyelmesen végigolvassa az irományaid,az könnyen rájön arra,hogy Te csak olyan dolgokról írsz,amit mások már megírtak.Vagy helyeselsz nagyokat,vagy vitába szállsz.Itt is és más fórumon is.Talán éppen amilyen kedved van.Csak figyelj oda egy kicsit,hogy miket írsz,mert figyelmes olvasó észre veheti az ellentmondásaid.Nem vagy hiteles.

Konkrét példát nem említek.Ez itt nem a reklám helye.Egyébként meg korábban már megkaptad a beosztásod,hogy mivel is foglalkozol - a közgazdaságtan helyett - hol laksz,stb......

Téma részemről lezárva.Vitába nem bonyolódok.Ha ezzel megsértettelek,akkor elnézést kérek.De nem tudom eldönteni,hogy nevetségesnek tartsalak,vagy szánalmasnak?Esetleg mindkettőnek?

További kellemes fórumozást! :)

 

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2011. október 12. 11:14

Kedves F.G.

 

Nekem nem adatott meg, hogy a különféle hozzászólásaidat olvasgassam, merthogy ez a 4. (ezen a néven), bár ahogy elnézem, nem is ért különösebben nagy veszteség. Ez nem engem, hanem téged minősít, mert ezek szerint nemcsak azt nem tudod ki vagyok, azt se sejted, honnan való a nickem. Ráadásul sajnos meg kell állapítsam, hogy még figyelmesen olvasni sem tudsz. Mert ha tudnál, nem irogatnál hülyeségeket! Ezenkívül én (ellentétben több emberkével) csak olyanokról írok beszámolót, akiknél voltam, és a valóságot szoktam leírni, sőt tovább megyek, engem a nickemen is ismernek azok a hölgyek, akiknél voltam, merthogy nem csinálok titkot abból, ki vagyok. Te is felvállalod magad, bárki előtt? Nem hinném, már csak a nickedből kiindulva sem. Innentől kezdve nem én vagyok szánalmas, hanem te!

 

Érdekes módon más fórumokon privátban szoktak kérdezgetni, hogy kiről mit tapasztaltam (amúgy ez kölcsönös, és pont az olyan "értelmes" emberek miatt inkább privátban ahol lehet, mint mondjuk te).

 

És mégegyszer, nem sértettél meg, a hozzászólások ugyanis mindig azt minősítik, aki írja őket, és nem azt, akire vonatkoznak. Ha valaki teljesen ismeretlenül veszi a fáradságot, és végigolvassa miket írkálok ide, vagy akárhova máshova, az tudni fogja, hogy neked egyetlen célod volt ezzel az irománnyal, engem lejáratni. De azt is tudni fogja, hogy nekem nincs szégyenkeznivalóm, mert nem arra használom a fórumot, hogy más vendégeket szapuljak, hanem hogy megosszam a tapasztalataimat másokkal a szolgáltatókról, vagy tanácsot kérjek róluk, ha éppen úgy adódik.

 

Üdv

ilko


 

 

kobra13 · Újonc (9 hozzászólás) · 2011. október 13. 19:53

Csak ha valaki volt már annál a lánynál akiről ilko ír,az tudja,hogy az írásai fedik a valóságot!Még ha néha kritikus is és nem is mindenben értünk egyet,de ez így a jó!

 

Törölt felhasználó · 2011. október 21. 11:14

Szeretném tudni van e információja valakinek Bettyről!!!!!

Törölt felhasználó · 2011. október 21. 19:32

azért hihetetlen hogy minden szarról vitatkoztok ,de ha egy nőröl van szó akkor baszott nagy a csönd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uros · Újonc (16 hozzászólás) · 2011. október 21. 22:32

A ***moderálva***éppen ma 13:35-kor mérges, 16:05-kor Zsíros kenyér, 17:40-kor pkukac, 21:03-kor pszzzz írt róla. Régebben pedig aug. 1-én 18:21-kor pszzzzz, szept. 11-én 16:31-kor pkukac, szept. 12-én 1:04-kor Gedeon Bácsi, 4:23-kor Huha a mindenit már előzetesen írtak róla, illetve vele kapcsolatban.

 

Törölt felhasználó · 2011. október 22. 08:58

Kösz megnézem!!!!

 

vadorzó · Újonc (15 hozzászólás) · 2011. október 24. 14:36

AZ ÉRZÉKIT BUGYIBA, DE A KOMOLY SZAKKÉPZETT MASSZÁZST, NEM BUGYIBAN VÉGZI,  EGY KOMOLY MASSZŐR.

 

SEMMI TUDÁS NEM ÁLL MÖGÖTTE.AHOZ, MEG HOGY SZÉTTEGYE VALAKI A LÁBÁT , NEM KELL TUDÁS.

A MASSZÁZS SZÓT TÖRÖLNI KELLENE. MERT AZT NEM LEHET ILY MÓDON VÉGEZNI. / számla adás?/

Törölt felhasználó · 2011. október 25. 13:57

Sziasztok!

Elsősorban a lányokhoz szólnék pár szót!

Egyre többen,vannak akik felháborodottan kérdezik és vonnak kérdőre hogy én miért nem tevékenykedek gumi nélkül,ami a szexet illeti.Hát azért nem mert az egészségem mindennél értékesebb.

Lányok,gondoljátok meg hogy mit vállaltok be mert az élet és az egészség nagyon törékeny és ha egyszer elveszíted,soha többé nem kaphatod vissza.És még valami!Attol hogy egy pasi jól szituált,öltönyös uriember,a homlokára nincs odaírva hogy egészséges-e vagy sem!!!

És kedves urak!Nektek pedig azt tanácsolom hogy gondoljátok meg,ha veletek egy lány együtt van gumi nélkül,az mással is megteszi!

Elnézést ha valakit megbántottam volna ezzel a pár gondolattal,nem ez volt a szándékom!És ugye akinek nem inge,nem veszi magára!

Szép napot mindenkinek!

vadorzó · Újonc (15 hozzászólás) · 2011. október 25. 14:25

EZ NAGY IGAZSÁG, MÁR AZ ISKOLÁBAN IS "TANÍTJÁK," MÉDIUMOK ÁLLANDÓAN EZT BESZÉLIK.   ÓVSZER NÉLKÜL SEMMIT!!!! AZ EGÉSZSÉG LEGYEN AZ ELSŐ,MERT HA AZ NINCS, SEMMI SINCS!!! EZ ÖRÖK IGAZSÁG!

 

F.G. · Újonc (26 hozzászólás) · 2011. október 25. 14:50

Kedves Melcsi!

Maximálisan egyet értek a hozzászólásoddal.Kicsit kiegészíteném.Én a franciát se kérem gumi nélkül.Főleg nem végig!Mert orálisan is terjednek különböző betegségek!!!És lehet,hogy nem is tudja a lány ,vagy a partnere,hogy beteg.

Mondhatják az urak,hogy gumival nem jó.Se az aktus,se a francia.Ha van állandó partnerem,én se használok kaucsukkot.

De!!!Fiuk gondolkodjatok el egy kicsit ebben a helyzetben.Lányok TI is gondolkodjatok,hogy mit lehet óvszer nélkül.

Persze azt is mondhatja bárki,hogy eddig sem betegedett meg.De ugye ami késik,az........Kinek hiányzik egy tömeges fertőzés?

A privát véleményem az,hogy akár lány, akár partnere bármit is gumi nélkül tesz,illetve kér,az enyhén szólva is meggondolatlan.Erősebben szólva nem normális.

Na és "Melcsivel" ellenkezően,ha az utolsó mondatommal megbántottam valakit,nem kérek elnézést érte.Ha valaki ezen megsértődik,az önmagát minősíti.

Szép napot mindenkinek!

 


Téma indítva: 2010.02.25., 8128 hozzászólás összesen