Szexpartner fórum pécs

Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Thomassino · Újonc (15 hozzászólás) · Augusztus 14, 19:51

Pécsen nincs ilyen hölgy? Vagy Baranya megyében?

 

mogyorospele · Lelkes újonc (70 hozzászólás) · Augusztus 14, 20:16

Nem a másik, pozitív élményre akartad te ezt a kérdést írni? Mégis ki a fene keresne direkt rossz szolgáltatót? XD

 

mmiky · Újonc (2 hozzászólás) · Augusztus 15, 07:58

Hali! 

Tudtok korrekt lányokat ajánlani? 

Kor, kinézet kevésbé számít, csak próbálom szűkíteni a felhozatalt egy kicsit :) Korábban írtatok amandát, adát, rajtuk kívül ki az aki még ajánlott kategória?

TNS · Újonc (127 hozzászólás) · Augusztus 15, 09:53

Szia!

Gina (30), Hanna (35+) és Tina (a korábbi Szilvi). Ők teljesen korrektek tapasztalataim szerint. 

 

mogyorospele · Lelkes újonc (70 hozzászólás) · Augusztus 15, 10:15

Vivienn (33) régi motoros. Egyszer voltam nála, igaz csak SOS-re, még 2016 körül. Velem közel sem volt kedves, inkább le akart tudni gyorsan. Pedig én mindig normálisan kedvesen állok a lányokhoz. De egyrészt fiatalabb is volt, másrész lehet, hogy rossz napja volt, harmadrészt lehet, hogy egy ilyen "alap szolgáltatáshoz" nem járt nála még a kedvesség is, passzolom. Viszont sokaknak meg jók a véleményei róla, a "*** moderálva ***" tele van pozitív véleménnyel (meg van pár negatív is, de hát kiről nincs?). Szóval, mivel régóta itt van, és sokan "dicsérték", én helyedben kipróbálnám, hátha szerencséd lesz. Amúgy meg szépnek szép lány, a cicik nekem az egyik legszebbek voltak, az eredeti cicik között. Tehát én sem nem ajánlom, sem nem nem ajánlom, hanem mondtam egy opciót, tippet.

 

Outsider · Újonc (151 hozzászólás) · Augusztus 15, 10:28

Hannánál én is voltam többször, és még megyek is, tényleg korrekt, a képei is frissek, semmi csalódás.

 

ElVaráZsolt · Újonc (45 hozzászólás) · Augusztus 16, 18:57

Szemorvoshoz kellene mennem... Hannát Hellának láttam először. Pedig Hella SAJNOS már NEM hirdet! :'(

 

Mende40 · Újonc (43 hozzászólás) · Augusztus 18, 07:55

Nem mondom hogy nem fizettem egy órára 30-40k, és volt hogy ezt a pénzt jobb lett volna egy hajléktalannak adni. de hogy ezért már sok lány épp hogy csak alapokat válal. Punci nyalás, újjazás nincs is vagy extában majdnem ennyiért. Nincs simmi meg jóformán örülj neki hogy be teheted .

TNS · Újonc (127 hozzászólás) · Augusztus 18, 10:31

Brutálisan elszálltak az árak néhány csajnál. Nemrég ráírtam egy lányra viberen és olyan árakat írt vissza, hogy majdnem leestem a székről... Fél óra 40, egy óra 60 k... igaz, ebben minden extra benne van, nah de akkor is!!

 

Pussylover · Újonc (54 hozzászólás) · Augusztus 18, 13:02

Hát igen a max erre áldozok 20/25 többet nem ér meg nekem 

ElVaráZsolt · Újonc (45 hozzászólás) · Augusztus 18, 19:46

A 20/25e Ft is sok. 30/40k meg már Bp.-i árak. Dehát ez itt Pécs, a város, amit a PTE tart életben... sok-sok lehúzható diákkal.

 

mogyorospele · Lelkes újonc (70 hozzászólás) · Augusztus 18, 20:45

Na igen, a PTE és jól fizető külföldi diákjai elvitathatatlanok, de nem hinném, hogy az árak rájuk vannak szabva. Bár aztán én nem tudom, hogy mennyi jár belőlük el a lányokhoz. Mondjuk sok lány kiírja, hogy egy bizonyos hazai etnikumot nem fogad. Vajon külföldi nem europid etnikumokkal is ez a helyzet? Az erősen gazdasági öngól lenne...

JohnB · Újonc (60 hozzászólás) · Augusztus 19, 09:34

VIP és EXCLUSIVE felírattal hírdető lányokat azonnal lapozom is tovább. Nekem többet ér a lány hozzáállása mint a kinézete. 
Egy fadarab, nagyképű utasítgató plasztik-plázacicát bármikor elcserélek egy kedves, mosolygósan bújós háziasszonyra. Bármikor. 

 

Mende40 · Újonc (43 hozzászólás) · Augusztus 19, 10:51

Hát ha lehet én is a 10-20k köztieket keresem. Néha hagyom magam el csábulni egy több extra vagy szebb csaj reményében, de mindig pofára esés van. Az utóbbi mindent be igért, de pénz átadtam azt utánna jött hogy ezért azért ez kevés csak ezt választja, aztán a végén még azt is alig, pedig alapjáraton kedves vagyok, max nem megyek többet.

 

De volt drága kategória aki azt hitte hogy hú de jó, csak hát mégsem. A tudása nem ütötte meg méxg egy első szexelős csaj szintjét sem. Orálja nagyon gyenge volt, semmit érő, lovagolni hát emlitésre sem méltó, kityapozban pucsitás ugyan nem ment de a látvány azért sokat segített..

 

De volt már nagyon jó 13k - 18k ért is. Bujós, mindent amit válalt lehetett, fiatal volt kb 19-20 évesek. Persze itt is vannak unott hozzá álásuak, de nem mindegy mennyit tob ki az ember az ablakon.

 

Én szeretem ha jól le szívnak, ki nem? Imádom ha lovagolnak velem szembe vagy háttal, a kutyapóz az csak mentő öv ha fáj a hátam. Misszi az nekem kényelmetlen fáj a hátam miatta.

 

Van pár csaj akik teljes odaadással csinálták de sok a lehuzós

Dingó29 · Újonc (240 hozzászólás) · Augusztus 19, 11:31

Azt rosszul teszed. Az ilyen VIP feliratú lányok közt többel is voltam aki semmivel nem volt drágább mint az átlag. Nyilván van  köztük rossz hozzáállású, de semmivel nem több, nint általában. Sőt a legtöbb negatív észrevételt begyüjtő lányok épp hogy nem plasztikcicák. Talán két ilyen plasztikbabát tudok aki kimondottan gyenge

 

szara26 · Újonc (5 hozzászólás) · Augusztus 20, 14:19

Köszönöm szépen Béla 

 

 

snowman · Újonc (28 hozzászólás) · Augusztus 21, 09:31

Ki volt a pesti kiválasztottad? Mi az elérhetősége és a helyettesítő hölgynek?

Elmondanál részleteket akár privátban?

Bélatot · Újonc (105 hozzászólás) · Augusztus 21, 11:47

A tapasztalás a legdrágább tanítás, mert ugye fizetni előre kell aztán jön csak az órai munka. Hogy megéri válogatni az bizonyos, de az is bizonyos, hogy néha eszméletlenül át vagyunk verve, de sajnos nem tudok biztos módszert a csalódás elkerülésére. Nekem már volt VIP és nem díszvirágú, utcalány és unatkozó tanítónő, szerencsétlenül járt futtatott és a jó Isten tudja milyen élethelyzetű partnerem. Nekem a legfontosabb a bizalom megteremtése, ha ezt nem sikerül a telefonban elérnem akkor veszélyes óráknak nézek elébe.  Ezen túlmenően a legfontosabb dolog , hogy tiszta legyen a hölgy. A második sorozatnál bizony elég oroszlánszaga van a játszótérnek és eszméletlenül fonnyasztó, ha ezt a szagot egy másik oroszlán hagyta ott. A  személyes tapasztalatom, hogy a VIP lányok az átlagnál tisztábbak, frissen fürdetett illatos nők, de sok esetben a képekkel köszönő viszonyban sincsenek a testi adottságok. Ha egy hirdetést látok bizony elemezni szoktam hogy a szöveg környezettel és testi adatokkal egyezik-e harmonizál-e a hirdetés és ha ebben ellentmondást látok, akkor a legszebb nőhöz sem megyek el, mert aki hazudik az lop is. Ugyanis miért kellene eltitkolni, a kort, a súlyt származást, vagy a popsi méretet. Egy nagyseggű nőhöz például vágyakban kell közelíteni, és ha erre csak 15 perced van iszonyatosan komoly streszbe kerülsz, viszont ha készülsz rá eszméletlen örömöt tud adni. Tehát a tanács ebben csak annyi, hogy amit a hirdető leírt annak igaznak kell lenni, különben a vendéget megfürdetik és kihasználják, aztán valami olcsó trükkel elsütik a patront oszt ettől lesz az ember impotetntó.

Bitchboy · Újonc (28 hozzászólás) · Augusztus 22, 11:26

Üdv!

Vivienn hozzállása 2023 nyarán megfelelő volt nekem. SOS franciára mentem hozzá. Hamar rábukott és szivattyúzott. Kellett még finomhangolni a technikáját, de szerintem jó volt.

 

miners · Újonc (1 hozzászólás) · Augusztus 23, 11:28

Sziasztok. Komlói hirdetőkkel mi a véleményetek?


Téma indítva: 2010.02.25., 8272 hozzászólás összesen