Szexpartner fórum pécs

Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
QCpassed · Őstag (348 hozzászólás) · 2011. március 29. 22:12

Voltál már nála?

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2011. március 29. 07:45

Hi!

 

A baj csak az, hogy járok másokhoz, akik jobb áron nyújtanak igencsak kellemes szolgáltatást. Ettől még lehet, hogy kipróbálom, mert figyelemreméltó amiket irtál róla, de az á*ai Pécs viszonylatában magasak ettől még. De beírom ide, hogy mit tapasztaltam ha úgy döntöm, mégis felkeresem. És kösz az infókat!:)

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2011. március 29. 07:42

Csak tudod nekem annyira nem egyszerű eljutnom Debrecenbe több dolog miatt sem!:( De majd idővel!:)

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2011. március 29. 07:40

Hi!

 

Igen én voltam, meg itt is reagáltam a nyíregyházi topikban Gróf hszára. Mert eltűnt a hirdetése, de örömmel olvasom, hogy ez csak átmeneti!:) Nekem ő a kedvencem hiába na!:D

QCpassed · Őstag (348 hozzászólás) · 2011. március 28. 21:26

Helló Ilkó.

Te hiányolod Elízt a PL-en?

Szerintem kiküldetésen van pár hétig...

 

a kertész 41 · Újonc (38 hozzászólás) · 2011. március 28. 17:33

Igen, nem tesco-s áron dolgozik, végülis nem is az a minőség, fiatal, nagyon kellemes légkör, egységes ár, nincs menet közben áremelés (mint sok helyen). Egyszer voltam mégcsak nála, de amit megbeszéltünk azt tartotta. Arca szebb élőben, maxim. eleget tett vágyaimnak, úgy érzem, hogy jó helyen költöttem el a pénzemet. Ez csak egy vélemény,szerintem ajánlott kategória, legalábbis nekem. Pécs viszonylatban kevés a korrekt szolgáltató akihez bejelentkezel és az adott időpontban fogadni is tud. Mivel ők drágábbak, kevesebb a vendég, könnyebb időpontot egyeztetni (tapasztalatom szerint).

Kár lenne érte ha idővel elszállna..  Amennyit kér azért meg is dolgozik, nincs nyifi-nyafi kényeskedés, telo közben, tévé, időhúzás. Ez egyszeri alkalom tapasztalata, de szerintem ő még az elején van és mi lesz később azt nem tudom. Szerintem próbáld ki, legrosszabb esetben megdobálsz kenyérrel .))

Kívánom érezd jól magad! Csáó

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2011. március 28. 08:38

Állítólag kicsit el van szállva az árak tekintetében a Stefi. Vagy nem korrekt az infó? Én ezért nem is kerestem...

Miki King · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. március 25. 16:00

Sziasztok!

Zsani 20-ról tud valaki valamit? Szerintem lejárt a hirdetése.

Nincs meg a száma valakinek?

a kertész 41 · Újonc (38 hozzászólás) · 2011. március 25. 07:07

Nálam már bekerült a top 5-be, szerintem érdemes meglátogatni, nagyon kedves és korrekt, de nálam egyenlőre Eliza 36 a favorit a barokk asztalon töltött idővel.

Egyeztessük ízlésünket, ne tartsd magadba az eseményeket.

Csá

patinho · Újonc (35 hozzászólás) · 2011. március 24. 18:19

Sziasztok.

Volt már valaki Stefi (21) -nél. Nagyon jó csajnak tűnik.

Miki King · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. március 24. 13:50

A 20 évesre gondoltam. Különleges a csaj!

uros · Újonc (16 hozzászólás) · 2011. március 21. 16:24

Tisztelt Miki King!

 Nem kötözködöm, csak kíváncsiskodom. Melyik Zsanit dícsérted? Itt, a VL-en hírdet egy 26 éves szőke és egy 20 éves fekete hajú lány is.

Miki King · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. március 21. 13:11

Szevasztok kufircolók!

Ma reggel voltam Zsaninál. Ajánlom mindenkinek! Naggyon aranyos, kedves, tud bánni az emberekkel (ha értitek mire gondolok...).

Szerintem máshoz nem is fogok járni. Azok a szemek!!!! :) Nem hittem volna, hogy kezdő! Alig bírok lábraállni :)         Üdv: KING

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2011. március 17. 10:09

Klaudia 25 öt tényleg érdemes meglátogatni!:) A franciája isteni, és ahogyan rád néz közben...

bacardi74 · Újonc (28 hozzászólás) · 2011. március 17. 09:56

Hali!

Ha ez segítség akkor társkeresö.ro. Sok rossz lány is hirdet.

De, hogy működik velük a kapcs felvét nem tudom.

 

ÜDV bacardi

Sok szerencsét

Water's · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. március 16. 09:45

Helló patinho!

Az említett hölgyek közül csak Klaudia (25)-ről van infóm, szerintem csinos, kedves és teljesíti a kívánságokat. A kéró kicsit lepukkant. Ha olyan helyet keresel, ahol nem a túl igényes hely dominál, akkor próbáld ki. Viszont, ha Dóri (22) mellett döntenél, akkor kérlek oszd meg velem a tapasztalatokat, ha lesznek.

Virágszál-ról lehet még + infókat olvasni, a többi hölgyről nincs igazán hozzászólás itt a fórumon.

 

patinho · Újonc (35 hozzászólás) · 2011. március 15. 15:23

Sziasztok.

Én még új vagyok itt ezért a segítségeteket szeretném kérni, kikhez érdemes menni. Én Klaudia (25), Dóri (22), Sarafina (24), Kitti Cica (21), Edina (nagy cicis) és Virágszál (21) érdekelne, így a képek alapján. Tudnátok róluk adni egy kis infót, érdemes-e hozzájuk elmenni?

Előre is köszönöm a segítségeteket.

Water's · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. március 12. 08:20

Sziasztok Fórumozók!

Leonidasz 101, sajna nincs infóm a két hölgyröl, minden esetre kétségeim lennének Niki miatt, mert nincsenek feltöltve az adatai, amúgy csinosnak tünik. Dóri 23 szerintem rendben van, nagyon is! Ha ilyen testhez még némi kedvesség is társul, akkor tuti a buli. Nagyon jó az ízlésed, én is a hasonló hölgyeket csipázom. Ha lesz tapasztalatod, akkor kérlek oszd meg velünk! :-)

Más: Urak! Véleményem szerint, azért van a fórum, hogy megosszuk a tapasztalatokat! Én azért írom le a véleményemet, tapasztalatomat (van elég sok), hogy segítsek elkerülni az átbaltázásokat minden "kollégának". Sajnos a hölgyek között van sok trükkös csajszi, akik külömböző neveken térnek vissza, nem a valóságot tükrözi a fotójuk, stb. Ezeket a hölgyeket "gyomláljuk" ki, közösen! Segítsetek ebben!

Köszi! Hi!

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2011. március 12. 03:14

Pacsi Úrak!!Segitségetek kérném:Dori 22,Niki 23 ról esetleg valami tapasztalat valakinek??Mónika 29 el lehet hogy nehéz picit egyeztetni de teljesen korekt és jó a müsor Én csak dicsérni tudom mindenkinek...Én még biztos megyek hozzád Mónika..Segitségetek köszönöm...

Törölt felhasználó · 2011. március 11. 13:30

Köszöm az infót--megkeresem azt az oldalt--szia


Téma indítva: 2010.02.25., 8276 hozzászólás összesen