Beszélgessünk...

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2019. január 29. 20:48

 

Téged meg ki a f@szom kérdezett jegenye? Ha majd  kíváncsi vagyok a véleményedre megkérdezlek vágod! Másik kinek mi jön be:D,, Ha zsírozni akarok akkor már kártya,szedjél veszőkosárba hangyát avval elleszel egy ideig 😃  

 

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2019. január 29. 21:58

Nekem folydogálsz kis patak?  Én ha, zsírozni akarok előveszem a magyar kártyát. Amőbázni szeretek,  vettem már rész amőba bajnokságon. Nagyon jó játék,  sokat kell gondolkodni. Előre kell gondolkodni több lépéssel. Nekem, a jó bögyös Cicusok jönnek be. Komoly férfi, a bögyös nőket szereti.  :)))

 

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2019. január 29. 22:39

 

Ilyen névvel komoly is lehetsz!Az a baj a gondolkodással hogy nem értesz hozzá 😅 na ikszeld ki magad amőba bajnok ,személyi számod 1,5 -el kezdődik vagy mit tudom én hehehee  :)))

picúr · Kvázi-tag (169 hozzászólás) · 2019. február 06. 09:14

Sonja 23 nem eresztette bő lére a bemutatkozó szövegét! :-)

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2019. február 10. 08:03

Tisztelt VL szerkesztőség, hová tűnt a DICKLÁJK opció ?

Strigx · Lelkes újonc (69 hozzászólás) · 2019. február 19. 17:25

Én általános tippként azt tudom javasolni, hogy akiről nem találtok infót, vagy nem engedélyezi az értékelést, azt kerüljétek el (nem feltétlenül itt, hanem azon a másik "piros" oldalon). Annak oka van. 

Aki kicsit is a vendégért van, annak nincs félnivalója értékeléseknél. Ez 100%-ban bejött mostanában. Nem volt pozitív tapasztalatom olyannal, akiről nem találtam infót, mert vagy nem engedélyezte az értékelést vagy még nem is volt neki. 

 

Lucynál (22) voltam mostanában. Ő nem az a Lucy aki régebb óta feltűnt itt, hanem akinek most is aktív a hirdetése. Hasonló korabeliek közül talán az egyetlen ajánlott. Ott tényleg azt kapod amit megbeszéltek. 

Pogácsa · Újonc (44 hozzászólás) · 2019. február 23. 22:32

 

De kár, hogy nem lehet már unlike-olni.... 

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2019. február 26. 12:14

Ufót, látott már valaki?   

DrSzöszy · Újonc (7 hozzászólás) · 2019. február 28. 14:55

Tudja valaki milyen szabadtéri programok lesznek tavasszal Pécsett?

Maya38 · Újonc (0 hozzászólás) · 2019. február 28. 16:51

Sziasztok

Lehet naiv kérdés lesz, de annyi véleményt olvastam.

Mitől lesz jó egy hirdető szerintetek? (Persze alap dolgokat én is tudom) Bár......

Válaszokat köszönöm.

Zsó

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2019. február 28. 21:00

ezt neked kell tudni, te vagy a hirdető. én, mint vendég mit várok el? Félóra , 30 perc legyen. Ne nyomkodja a telefonját ha nála vagyok. Ne essen pánikba ha kések  egy percet. Ne mondjon olyat, hogy siessek mert jön a következő vendég. Tudom, hogy  nem vagyok neki szimpatikus, tudom, hogy nem érdekli, hogy nekem, jó -e ? Tudom, hogy kizárólag, mi érdekli. Ezeket egy picit próbálja titkolni, ne lássam az arcán. Tudom, hogy csak sorszám vagyok, ezt követeli meg a műfaj, de ezt titkolja  már el. Ne essen pánikba ha az első felszólítására nem élvezek el. 

 

Maya38 · Újonc (0 hozzászólás) · 2019. március 01. 09:19

Hát ez ilyesztő. Erre csak azt tudom megjegyezni, hogy talán a választás nem megfelelő. Szerintem már a beszélgetésből ki lehet szűrni.

Viszont ha esetleg nem élvezetes amit kapsz,  udvariasan szólnod kellene, hogy neked ez vagy az nem jó. Az alap szerintem, hogy egy jó szolgáltató már magától észreveszi, de néma gyereknek ......

 

Brigike32 · Újonc (0 hozzászólás) · 2019. március 01. 09:41

Sziasztok!Azért a hirdető az ott lévő vendéggel foglalkozzon ne a telóját nyomkodja,mert ez már gáz és kellemetlen!

Viszont mindegy,hogy vendég vagy vendegváró vagyok akkor mikor ott van az illető az csak kettőjükről szóljon és ne telefon vagy siess már stb...!Ez az én véleményem!!!

Szép napot Mindenkinek!

 

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2019. március 01. 14:01

19 éve járok csajokhoz, van tapasztalatom, 

 

Maya38 · Újonc (0 hozzászólás) · 2019. március 01. 14:29

 

Hát lehet tapasztalatod.

De azért a hozzászólásaid inkább a negatívumokat mutatja be. És sajnos nem csak tőled olvasom. Ezért kérdeztem, amit korábban írtam. + tanulás sosem árt. Mindig lehet hova fejlődni.

 

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2019. március 02. 17:36

 

Kérdés, hogy ami nekem, vagy a többieknek alap az a nőknek is alap-e :) de szerintem:

 

- hirdetésében feltett képein lévő lány fogadjon (ne legyen 15 évvel és 30 kilóval több*, és ne 10 évvel ezelőtti képeket rakjon fel, meg a retusos műtermi képek mellé feltehetne pár amatőrebb szelfiket is akár). Nyilván ezek az első kiemelt szempontok, mert ha ez megvan a vendég nem lép le.

- legyen korrekt: amit a telefonban megbeszéltünk miért megyek és ezért mit adok ne változtasson

- adjon a tisztaságra (előző vendég után ne csak megtörölje a melleit illetve ott lent, + ne használt törülközőt adjon stb. stb.)

- legyen "jófej". Ha barátnő feelinggel hirdeti magát, akkor legyen barátnő feeling is, viselkedjen úgy,  vagy ha szigorú dominaként legyen is az. Nyújtsa azt amiben a bemutatkozásában leírja magát, mert a vendég azt az illetőt szeretné megkapni arra az időre

- próbáljon meg idomulni a vendéghez. Ha elég kezdő a partner vagy pusztán zavart, esetlen, akkor ne legyen fadarab, hanem oldja fel egy kicsit, kezdeményezzen inkább ő meg irányítson hogy jó legyen neki. 

 

kb. ennyi. Szerintem ha ezek teljesülnek a vendég jól jár, és a hirdető is, mert tuti nyer egy visszajárós emberkét magának. 

 

*mielőtt valaki félreértené: semmi bajom nincs az érettebb, telt nőkkel, de aki 25 éves fiatal karcsúként hirdeti magát az élőben ne nézzen ki 40 éves molett anyukának. Kedvelem ezt a típust, de az hirdesse annak is magát, ami. 

Maya38 · Újonc (0 hozzászólás) · 2019. március 03. 11:05

Köszi a részletes választ.

De szerintem ennek alapnak kéne lennie. 

Sajnálom ha ilyenekbe futtok. 

Dehát, mint mindenhol előfordul.

Csak szankciója nincs.

 

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2019. március 03. 14:16

kérdés ugye az volt, hogy milyen a normális hirdető, nem a negatív tapasztalatok

lekopogom de a közel 9 év alatt nagyon kevés negatív dologba futottam bele, próbáltam mindig a nekem tetszőt választani meg valamennyire utánajárni a dolgoknak. 

Ha rajtam múlna elég lenne 2-3 fix is, akikhez mindig lehetne menni, ha nem lennének ekkora vándorlások országon belül 

Brigike32 · Újonc (0 hozzászólás) · 2019. március 08. 14:44

Boldog Nőnapot Minden Nőnek!

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2019. március 08. 15:11

 

csatlakozom :)

 

Boldog nőnapot!


Téma indítva: 2010.02.25., 10884 hozzászólás összesen