Beszélgessünk...

Törölt felhasználó · 2010. május 06. 08:22

Szia! Bocs, hogy tegnap nem válaszoltam, de hamar ki lettem a szobából lapátolva :)

Gratulálok a megfejtéshez, remélem, sokaknak nem sikerült! Csinálják a programokat nekem, már tényleg dolgoznék, rendesen!!

Távoli célokat már nem tűzök ki, csak egész közelieket. A 3-as verbális szexhez mit szólnál? :D

Este jövök vissza, kivéve, ha szoknyavadász idetéved, mikor ráérek, már sírva röhögtem tegnap!

Törölt felhasználó · 2010. május 05. 16:13

Pá! Gróf úr már meg se találja magát, annyit firkáltunk. Otthon jó légy ám!!

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. május 05. 16:10

Ja lehet...

De én akkor most el is lőttem...

Sorry, de tipliznem kell, letelt a munkaidőm! Pá

Törölt felhasználó · 2010. május 05. 16:07

Tévedsz! Olvassák rendesen, csak mi írunk! Örülök is Neked, már nem csak a Gróffal vagyok kettesben, hanem két pasival!!!

Ez is valami :D Így szóban szexelünk.

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. május 05. 16:02

Ne is törődj vele, max a Gróf olvassa ezt a szobát rajtunk kívűl, majdnem négyszem közt van.....

Törölt felhasználó · 2010. május 05. 16:01

Így nyilvánosan gátlásos vagyok, de persze álmodozni szoktam. Az a baj, hogy messze vagy! Elmondanám, de csak négyszemközt. Nagyon gáz!!!

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. május 05. 15:56

Én lennék az első?

Ezek szerint akkor ezzel én venném el a te szüzességedet e téren!

Meggondolom....

Egyéb perverz vágyad vagy kívánságod is van?

Tudod, amit eddig nem mertél említeni senkinek sem...  :)

Törölt felhasználó · 2010. május 05. 15:56

Ja, extraként, ha elég belőle neked 7'40", mehet a Katyusa alatta relaxáló zeneként.

Törölt felhasználó · 2010. május 05. 15:53

Soha nem tudhatod, mitől változik meg nagyban az életed!

Ennyiért csak pici kefét adnak, meg nem tudnák a boltban, hogy miért veszem 10-esével naponta.

Én kihagynám, de, ha akarod , én téged szívesen! Te lennél az első, gondold meg! :)

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. május 05. 15:49

De jó!!!

Biztosan nagyban megváltozik majd attól az életem.... pffff

Természetesen gumi nélkül, extraként mindig veszel egy steril, új 200 Ft-os kefét.

Ha akarod megkefélhetjük egymást....hehe

Törölt felhasználó · 2010. május 05. 15:45

Lassan kvázi leszel te is. Gratula! :))

Törölt felhasználó · 2010. május 05. 15:43

Óvszerrel, vagy anélkül csináljam? Tudod, az aids meg a többiek... Azért nem akarom, hogy itt halljanak meg!

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. május 05. 15:38

Fincsi!

Szeretem a kreatív nőket!

Plussz tanácsolnám, hogy azért néha forgasd meg a kefét keresztben is, az a tuti! 

Törölt felhasználó · 2010. május 05. 15:34

XD Erre találtál már partnert?! Él még? Azon gondolkodom, hogy nekem se annyira a maszit kéne erőltetnem, bár sokan szeretik. Ez a pulyka tetszik nekem, annyit változtatnék, hogy a WC kefét a borzas felével be-ki-be-ki...

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. május 05. 15:28

Nem baj ha vki szereti az extrákat...

Én például arra élvezek, ha a partneremet seggbe kúrhatom és közben egy egész fagyasztott pulykával üthetem a tarkóját......sssszzzz

Törölt felhasználó · 2010. május 05. 15:25

Én a szadó :), esetleg úgy, de még csak egy pasival találkoztam, akinek ilyen betegsége van, hogy már kalapáccsal vered a tojkóit és panaszkodik, hogy nem fáj eléggé!!! Meg satuba kéne fogni... pattintottam, mer beállt már a bicepszem:D

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. május 05. 15:18

Korrekt!

Szereted a szado-mazo-t?

Törölt felhasználó · 2010. május 05. 15:17

Képzeld el, srác összevágott különböző szexhirdetésekből 7'40"-et (az extrémtől a legjobb:)), dal lett belőle, tudod kihangosította és megy alatta a katyusa :D Állat!!! Na, abban vannak ilyen szado-mazók is, kár, hogy nem tudom átküldeni, szétröhögnéd magad!

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. május 05. 15:15

Bizony! Akkor majd kiterellek a mákföldemre gubókat bemetszeni, mint ahogy az afgánok csinálják!

Hasonlóan nagy tisztelője vagyok a női nemnek.....engem komolyan vehetsz...

Törölt felhasználó · 2010. május 05. 15:12

Utánagugliztam a mákszalmának, nem rossz üzlet, de a fejében több a morfin. Kabay János volt a magyar morfingyártás megalapítója, szegény fiatalon meghalt, meg nem vették komolyan.


Téma indítva: 2010.02.25., 10884 hozzászólás összesen