Hol vagy aptyukom? Jer ide! :)
Beszélgessünk...
Törölt felhasználó · 2012. október 22. 20:19
Törölt felhasználó · 2012. október 22. 20:10
...egyszer csak visszanyal a fagyi :)
Törölt felhasználó · 2012. október 22. 16:33
Vajon miért? Kérdés, hogy törlik-e... :)
Az egymás lejáratása nem vezet semmi jóra.
Mondjuk, nem ő moderál, csak küldi a (milyen érdekes), ami őt hát elég pocsék színben tünteti fel.
Innen valóban kiment, de... :D
szakmasszázs · Tag (34 hozzászólás) · 2012. október 22. 15:45
Mára vége a munkának készül a fincsi zserbó.
szép napot mindenkinek!
metroman_ · Újonc (34 hozzászólás) · 2012. október 22. 15:40
Jajjj de ííídes vagy, hogy moderálsz :P :P
metroman_ · Újonc (34 hozzászólás) · 2012. október 22. 15:29
Mintha Kazincyt olvasnék.Micsoda nyelvújítás :P :P :P
2.-os koromba nem írtam ilyen sz@.ul...
metroman_ · Újonc (34 hozzászólás) · 2012. október 21. 22:52
jaja, oda is írt de minek?? Mikor itt ment a csörte... érthetetlen. vagyis értem én :)
Törölt felhasználó · 2012. október 21. 20:17
Mondjuk egy p...án rúgás a végén? Szerintem, jó az... :D:D:D
Csesszék meg, ez már tényleg borzalom.
Törölt felhasználó · 2012. október 21. 20:09
lehet, az is benne van :)
metroman_ · Újonc (34 hozzászólás) · 2012. október 21. 20:05
Nekem a zacsitaposás jönne be :P :P :P Tűsarkú cipőbe :D
Törölt felhasználó · 2012. október 21. 19:56
Kikötözés - bondage
Fenekelés
Taposás
Más extra: megbeszélés alapján
Na, kinél találtam? Metroman, találd ki! :)
Ez csak úgy egy profi masszázs után jópézért, hogy még boldogabban távozzon a vendég.
Kikötözi, jól elfenekeli, megrugdossa, megtapossa, aztán megkérdezi: Elég volt? Vagy szeretnél kurvaruhába öltözni? xD
Neked hogy tetszene?
Ezt nem tudom, mellik tanfolyamon oktatják???
Törölt felhasználó · 2012. október 21. 19:38
Nem a gugliból jön ez, hanem belülről (vagy nem, na akkor gáz...)
Törölt felhasználó · 2012. október 21. 19:33
Gróf már csak olyan, előkerül, hidd el! :D
Törölt felhasználó · 2012. október 21. 19:32
Ja, pörküttet ide is küdhetne, JÓJAZ! xd
szakmasszázs · Tag (34 hozzászólás) · 2012. október 21. 19:32
Drágám ügyes kislány vagy. csak így tovább.
Törölt felhasználó · 2012. október 21. 19:31
Ismétle, nyugodt vagyok, mint a masszőrök. :)
metroman_ · Újonc (34 hozzászólás) · 2012. október 21. 19:31
Ha esetleg marad belőle szívesen kimártogatnám a maradékot a bográcsból :D :D
szakmasszázs · Tag (34 hozzászólás) · 2012. október 21. 19:29
Na látod most okosat mondtál!
Törölt felhasználó · 2012. október 21. 19:28
A masszőr attól (is) masszőr, mert JÓINDULATÚ!!! Ezt nem tanították az ezer elvégzett tanfolyamodon?
A masszőr gyógyító, nem bántani, tönkre tenni van, hanem gyógyítani...
szakmasszázs · Tag (34 hozzászólás) · 2012. október 21. 19:26
Nem is kell a válasz , mert tényleg nagyon okos vagy.
Kedves Elvira. legyen szép az estéd.