Beszélgessünk...
Egy bagós ne tudná a szigorításokat?! Ha rám hallgatsz, ne is szokj már rá, utána nem tudsz leszokni róla.
Én már 86 évesen minek? Szeretek cigizni, meg ilyen fincsi, aromás dohányt veszek, illat van tőle és mi se bagószagúak vagyunk.
Amúgy 1/3-ba kerül így a cigi, a minősége meg jobb, mint a boltinak. Tudod, most uniós cigit kapni (szívjad, mer kialszik!!!)
Ráadásul befutott egyvendég, aki valamelyik dohánygyárnak dolgozik, nagyker áron viszi a tölteléket is.
Nem tudnak velünk kitolni.
Én is így gondolom, bár a dumám nem tudom, érdkel-e valakit xd
Tuti befutó leszel! Ezzel a formás hátsóval és dumával nálam No1 lennél.
Találtam egy hirdetést a Blikkben (gonúkodok:))
"Középkorú hölgyeket keresünk 30-70 évesig erotikus filmezéshez. Tel..."
86 évesen már nem vagyok középkorú? Azért meg kéne próbálni, hátha! xd
Nézzétek meg a youtube-on a négy lába van asztal de nem szék-et xd
Vidám napot mindenkinek!
Én (mi) is pöfékelünk, de ez most a buli, nagyker áron veszem a dohányt, a cigi ára az egekig fog emelkedni...
Beszállhatsz, ha nincs jobb dolgod, de csak 10 %-ot kapsz a cégből :)
Kedves ilko,
Debrecenben a bölcsesség hagyta el a szádat.
A pozitív beszámoló sokszor többet árt, mint a negatív, főleg, ha sosem volt vendég írja. :)
DE! Hiteles, mert Ő már őskövület, nem hogy őstag...
Mostmegyek cigit tömni, délelőtt az a biznisz megy.
Már 2 Ft-ért veszem a hüvelyt!!! Jó buli, meg nyugtatja amúgy is drótkötél idegeimet :)
Jó éjt, édesem!
Én a te szerelmedért jöttem fel ide. Éreztem, hogy egyszer csak összeakad a szemünk...
Beteljesült az álmom, és ez szép, nagyo szép.
Mikor szexelünk már??? Nagyon kíváncsi vagyók! :D
Gombás vagy? Bár, már az egész ország z, csak reklámot kell (vagy inkább nem!) nézni.
Lábgomba, körömgomba, hüvelygomba, hónaljgomba... :)
Te Gróf, még a végén ellenségből barátok lesztek? Nocsak! :)
Nem vagyok kíváncsi a volt szexuális kalandjaidra!
Én se mesélem el őket. Ez a szép, hosszú, békés házasság titka.
De azért egy veszekedés után az igazi! :)
Na, jóccakát!
Hol is? Neked is? Az gáz...xd
Valami Jó éjszakákot eldúdolhatnál!
Nevelőnőd nem volt?
Nem, te tudatlan.
Most időm lejárt, szigetelik a házat, ablakcsere már megvolt, de reggel korán FÚRNAK!!!!!!!!!!
Nem lehet aludni, szörnyű.
Szóval, mikor keresed meg az A-pontomat? Palotán várlak egy romantikus estére.
(De előtte vesszünk már össze! Úgy szeretem. :))
A G-pontra gondolsz, édesem? Nekem van még A pontom is :)
Keresd!
Jónak lenni? Összetévesztesz valakivel. HAHÓ! Itt Hexe, az asszony :D
Nem jó akarok lenni, hanem jól érezni magam :)
Mondtam, hogy elcsábítalak.
Meg a lakás (még) gazdája is, meg jóság van... :)
Téma indítva: 2010.02.25., 10912 hozzászólás összesen