Beszélgessünk...

Törölt felhasználó · 2012. október 12. 13:51

Egy bagós ne tudná a szigorításokat?! Ha rám hallgatsz, ne is szokj már rá, utána nem tudsz leszokni róla.

Én már 86 évesen minek? Szeretek cigizni, meg ilyen fincsi, aromás dohányt veszek, illat van tőle és mi se bagószagúak vagyunk.

Amúgy 1/3-ba kerül így a cigi, a minősége meg jobb, mint a boltinak. Tudod, most uniós cigit kapni (szívjad, mer kialszik!!!)

Ráadásul befutott egyvendég, aki valamelyik dohánygyárnak dolgozik, nagyker áron viszi a tölteléket is.

Nem tudnak velünk kitolni. 

 

Törölt felhasználó · 2012. október 12. 13:46

Én is így gondolom, bár a dumám nem tudom, érdkel-e valakit xd

 

Bulifickó · Újonc (12 hozzászólás) · 2012. október 12. 10:09

Tuti befutó leszel! Ezzel a formás hátsóval és dumával nálam No1 lennél.

 

Törölt felhasználó · 2012. október 11. 17:33

Találtam egy hirdetést a Blikkben (gonúkodok:))

"Középkorú hölgyeket keresünk 30-70 évesig erotikus filmezéshez. Tel..."

86 évesen már nem vagyok középkorú? Azért meg kéne próbálni, hátha! xd

Törölt felhasználó · 2012. október 11. 09:49

Nézzétek meg a youtube-on a négy lába van asztal de nem szék-et xd

Vidám napot mindenkinek!

Törölt felhasználó · 2012. október 11. 09:29

Én (mi) is pöfékelünk, de ez most a buli, nagyker áron veszem a dohányt, a cigi ára az egekig fog emelkedni...

Beszállhatsz, ha nincs jobb dolgod, de csak 10 %-ot kapsz a cégből :)

 

Törölt felhasználó · 2012. október 11. 09:28

Kedves ilko,

Debrecenben a bölcsesség hagyta el a szádat. 

A pozitív beszámoló sokszor többet árt, mint a negatív, főleg, ha sosem volt vendég írja. :)

DE! Hiteles, mert Ő már őskövület, nem hogy őstag...

Törölt felhasználó · 2012. október 10. 22:22

Mostmegyek cigit tömni, délelőtt az a biznisz megy.

Már 2 Ft-ért veszem a hüvelyt!!! Jó buli, meg nyugtatja amúgy is drótkötél idegeimet :)

Jó éjt, édesem! 

Törölt felhasználó · 2012. október 10. 22:20

Én a te szerelmedért jöttem fel ide. Éreztem, hogy egyszer csak összeakad a szemünk...

Beteljesült az álmom, és ez szép, nagyo szép.

Mikor szexelünk már??? Nagyon kíváncsi vagyók! :D

 

Törölt felhasználó · 2012. október 10. 22:16

Gombás vagy? Bár, már az egész ország z, csak reklámot kell (vagy inkább nem!) nézni.

Lábgomba, körömgomba, hüvelygomba, hónaljgomba... :)

 

 

Törölt felhasználó · 2012. október 10. 22:14

Te Gróf, még a végén ellenségből barátok lesztek? Nocsak! :)

Törölt felhasználó · 2012. október 10. 22:12

Nem vagyok kíváncsi a volt szexuális kalandjaidra!

Én se mesélem el őket. Ez a szép, hosszú, békés házasság titka.

De azért egy veszekedés után az igazi! :)

Na, jóccakát!

 

Törölt felhasználó · 2012. október 10. 22:10

Hol is? Neked is? Az gáz...xd

 

Törölt felhasználó · 2012. október 10. 22:07

Valami Jó éjszakákot eldúdolhatnál! 

Nevelőnőd nem volt?

Törölt felhasználó · 2012. október 10. 22:04

Nem, te tudatlan. 

Most időm lejárt, szigetelik a házat, ablakcsere már megvolt, de reggel korán FÚRNAK!!!!!!!!!!

Nem lehet aludni, szörnyű.

Szóval, mikor keresed meg az A-pontomat? Palotán várlak egy romantikus estére.

(De előtte vesszünk már össze! Úgy szeretem. :))

 

Törölt felhasználó · 2012. október 10. 22:00

A G-pontra gondolsz, édesem? Nekem van még A pontom is :)

Keresd!

 

Törölt felhasználó · 2012. október 10. 21:58

:D :D :D

 

Törölt felhasználó · 2012. október 10. 21:56

Jónak lenni? Összetévesztesz valakivel. HAHÓ! Itt Hexe, az asszony :D

Nem jó akarok lenni, hanem jól érezni magam :)

 

Törölt felhasználó · 2012. október 10. 21:54

Mondtam, hogy elcsábítalak. 

 

Törölt felhasználó · 2012. október 10. 21:54

Meg a lakás (még) gazdája is, meg jóság van... :)

 


Téma indítva: 2010.02.25., 10912 hozzászólás összesen