A többieket pedig szerintem ne zavarja az az 1-2 közösségbomlasztó! Írjatok!
Nem mi "offoljuk" a Fórumot, hanem ezek a ***moderálva*** idetolakodók.
Valamikor itt jó hangulat volt, legyen újra az! Aki (ami) zavaró, én át szoktam ugrani.
Törölt felhasználó· 2012. október 08. 22:01
Szép! Betojtál. :(
Törölt felhasználó· 2012. október 08. 20:39
Hát, akkor jó éjt!
Törölt felhasználó· 2012. október 08. 20:38
Már azt hittem, betojtál :) Nem, nem kamu, de csak úgy nem.
Be kell melegítenem előtte, de úgyis jó kedvem van.
Mennyire húzzalak fel? Csak hogy tudd, mit tud egy 86 éves nő...
Csak rendet rakok a hátam mögött előtte, már amennyire lehet. xd
Törölt felhasználó· 2012. október 08. 20:31
Én? Miért?
Nem látok semmilyen Pált... Inkább beszéljünk az elcsábításodról. Szeretnéd, édesem? :)
Mondjuk élőben látni az éteren át?
Törölt felhasználó· 2012. október 08. 20:28
Kicsoda? Hol?
Törölt felhasználó· 2012. október 08. 20:25
Grófom, hol vagy má???
Pál-Pusztai· Őstag (83 hozzászólás)· 2012. október 08. 08:40
Floridában haldoklik egy öreg kubai emigráns, és utoljára még megakarja csókolni a kubai zászlót. A család és rokonok mindent átkutatnak, de kubai zászlót nem találnak sehol. Végül az egyikük meglát a strandon egy fiatal kubai lányt, akinek a fenekére van tetoválva a zászló. Megkérik a szívességre, és elviszik az öreghez. A bácsi megcsókolja szülőhazája szimbólumát, majd azt mondja a lánynak: - Kérlek, fordulj meg, hadd búcsúzzak el Fidel Castro-tól is...
Törölt felhasználó· 2012. október 07. 21:30
Amúgy igen, a régi billentyűzet már ruszki módszerrel se működött, hamarabb öregszenek ezek a vackok, mint én :D
Törölt felhasználó· 2012. október 07. 21:27
Szuvenyírt. Kösz. :)
surda112· Újonc (13 hozzászólás)· 2012. október 07. 21:25
Most cseréltél billentyüzetet! Kedden megyek Sztambulba, meg Sofiába. Mit hozzak Neked?
Törölt felhasználó· 2012. október 07. 20:31
frána spész!!! Jobban kell nyomni.
Törölt felhasználó· 2012. október 07. 20:31
Én csak szerényenmegmutatom, hogy így is ki lehet nézni 86 évesen... xD
Petárka· Újonc (0 hozzászólás)· 2012. október 06. 23:21
Tudjátok szerintem kit keresek ill. kiknek szól ..!!
Petárka· Újonc (0 hozzászólás)· 2012. október 06. 23:20
Nem a kondiban kigyúrt fickók az erősek, hanem ő és a hozzá hasonlók...
Ja, jobb későn, mint soha.
Törölt felhasználó· 2012. október 05. 20:03
Na, én azért a bal szemem kifestem xd
ilko· Őstag (793 hozzászólás)· 2012. október 05. 19:18
Rendben!:)
Dark Angel· Kvázi-tag (62 hozzászólás)· 2012. október 05. 14:33
Ütődött alma XDDDD Am ja ismerem és hát én se sminkelem túl magam ha lemegyek a boltba,de csak mert látom a fiatalokat na meg az öregeket. Így legalább feltűnőbb vagyok :DDDD
Téma indítva: 2010.02.25., 10912 hozzászólás összesen