Beszélgessünk...

ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2012. szeptember 30. 22:22

Hát hogyne, tényleg élvezet veled beszélgetni!:)))

 

Törölt felhasználó · 2012. szeptember 30. 22:12

Na, nézzétek meg a youtube-on Zsigmond feszültet lazulásképpen! xd

Törölt felhasználó · 2012. szeptember 30. 22:01

Mit kiabálsz? Nem vagyok süket még, csak vén :D

De! Rubint még nálam is vénebb, ő 90 éves.

 

PosztGráfKuszátor · Tag (40 hozzászólás) · 2012. szeptember 30. 21:59

szeretem a vicces dolgokat!:)))

 

Hát igen, ez is csak nézőpont kérdése.

 

PosztGráfKuszátor · Tag (40 hozzászólás) · 2012. szeptember 30. 21:57

KEDVELLEK! És csak időnként. A szeretet szó használatát mellőztem.

 

Törölt felhasználó · 2012. szeptember 30. 21:32

Nem igazán a te szeretetedre vágyom. Megvannak a civil életemben az igaz barátok, ez csak egy nemtommi már...

Közben máshol értelmes emberekkel dumálunk, hiszed, vagy sem, mert bizony vannak.

 

Törölt felhasználó · 2012. szeptember 30. 21:29

...és íme, Hexe generálja a Csevegést újra, csak már kicsit unja :)

Nida! Költő lettem! :D

PosztGráfKuszátor · Tag (40 hozzászólás) · 2012. szeptember 30. 21:26

Valójában saját magadnak vagy fontos, én pedig megteszem neked ezt a szívességet.

 

Törölt felhasználó · 2012. szeptember 30. 21:26

Lenne egy kérdésem. Miért bántasz mindenkit? Igen, olvasom Debrecent...

 

PosztGráfKuszátor · Tag (40 hozzászólás) · 2012. szeptember 30. 21:25

Jó volt, ezért kedvellek! :-) (Na jó, csak időnként!)

 

Törölt felhasználó · 2012. szeptember 30. 21:05

Szerinted, van, aki kövérebb nálad, kisasszony? xd

 

ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2012. szeptember 30. 20:46

Nyilván nem a tiedre gondoltam elsősorban, de én sem tudtam kihagyni!:)))

 

 

QCpassed · Őstag (348 hozzászólás) · 2012. szeptember 30. 20:44

Köszi :-)

 

ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2012. szeptember 30. 20:39

Semmi baj, amúgyis jól elvagyok, mert szeretem a vicces dolgokat!:))) És ezeken a kommenteken csak nevetni lehet!:)

 

ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2012. szeptember 30. 20:38

Meg is találhatod őket, ha kicsit kutakodsz!:) Bár az is igaz, hogy oda nem írhatsz lejárató kommenteket (vajon miért?)!:DDD

 

Nem egyet és nem kettőt írtam már és még fogok is!:)

 

Ez az erőlködésed pedig egyáltalán nem zavar, sőt mulattat!:) Mert valamiért igen fontos vagyok egyeseknek, olyannyira, hogy már alig várják, hogy írjak akár csak 1 bejegyzést is, és máris rácsapnak!:D De ettől még továbbra is az a helyzet, hogy ha valaki jó sz*lgáltató, akkor jó sok vendége van, ha meg nem, akkor úgysem, tehát nem teljesen midnegy, hogy én kiről mit írok?

 

 

QCpassed · Őstag (348 hozzászólás) · 2012. szeptember 30. 20:15

Kegyetlenek vagytok ezekkel a nickezésekkel, de ezt a "tökf(ilko)" dolgot jól kitaláltad.

Bocs ilko, nem akarlak b@szogatni, de ez a szóvicc télleg tetszett.

 

QCpassed · Őstag (348 hozzászólás) · 2012. szeptember 30. 20:12

Lehet, hogy a HUF kevesebb, viszont az igények nem változtak??? És ha kevesebb a HUF, maradt az igény, akkor már csak a szol gált ató oldalán lehet lefaragni a költ ségekből: alkudozni, példálózni, akár "genyózni".

Sokan sokmindenre hajlandóak 1-2 ezresért.

Tudod, akár a csigát is felkísérik Pestre gyalog vidékről.

:-)

 

PosztGráfKuszátor · Tag (40 hozzászólás) · 2012. szeptember 30. 19:29

Igen, így van, mert te több mint 1000 nővel voltál már, így nyilvánvaló, hogy te tudsz a legtöbbet ebben a témában. Ez esetleg akkor sántíthat, ha egy (tökf)ilko vagy, és azt hiszed, hogy a te nézőpontod az igaz mindig. De persze erről sincs szó.

 

"Mert majd máshova fogok besziket írni,"

Na, uccu neki! Ezt már hallottuk, mégis itt vagy! A saját szavadhoz tartsd magad! Ennyi! Minden más csak köd.

 

PosztGráfKuszátor · Tag (40 hozzászólás) · 2012. szeptember 30. 19:09

Csak hogy örülj a kommnak. :-)

"Az első héten már volt egy hívásom, nálam fiatalabb srác" Van, aki idősebb nálad? Gyenge volt, ugye? Ennyi a karate része. 

Ami viszont érdekel, az az, hogy szerinted miért változtak meg a vendégek az elmúlt kb. 3 év alatt, és talán a kellemetlenebb irányba?

 

 

ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2012. szeptember 30. 16:29

:)))))

 


Téma indítva: 2010.02.25., 10912 hozzászólás összesen