Ugyan mire kellene vigyázni velem kapcsolatban!? Tettem ellened valaha is valamit? Akkor mondj ilyet, ha van erre bármilyen okod. Az azomban biztos, túl sok információt adtál ki Magadról Pircsi. Erre jobban kellene figyelned és vigyáznod a késöbbiekben. Az utólsó mondatban viszont nagyon igaza van Katónéninek! Erre tényleg komolyabban figyelj! Az ördög nem alszik!
Beszélgessünk...
Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2010. december 22. 21:41
Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2010. december 22. 21:33
Kezdődik ismét, vagy folytatódik az összeesküvéselmélet!? Szerinted? Én is őrzöm. Ne is folytaasuk a dolgot, én nem veszek részt céltalan és kreált vitákban. Van erre megfelelő ember, hagyjuk meg ezt az örömöt!
pircsi · Őstag (29 hozzászólás) · 2010. december 22. 19:46
Jó éjt!!
Megyek kurálom magam!!!
pircsi · Őstag (29 hozzászólás) · 2010. december 22. 18:44
Jó szórakozást, Kedves Kató!!
Törölt felhasználó · 2010. december 22. 18:37
Szia! Megjött, holnap dumcsizunk. Puszi mindkettőtöknek!
pircsi · Őstag (29 hozzászólás) · 2010. december 22. 18:37
Mond és te kivel,hol töltöd az ünnepeket??
pircsi · Őstag (29 hozzászólás) · 2010. december 22. 18:35
Nem leszek egyedül,a gyerekekkel, meg családlátogatás,,,stb, majd emailban megirom ,hogy az éjjeleim kivel töltöm.... érdekes kapcsolat, vendégből, kedves...
Törölt felhasználó · 2010. december 22. 18:34
Nekem egy, de ő már nagy.
pircsi · Őstag (29 hozzászólás) · 2010. december 22. 18:33
Tudod én egyedül vagyok a 3 lurkómmal, most már munkahelyem sincs, pedig az biztos pont volt az életemben, és még sorolhatnám, de már megszoktam, ha magamon nem segitek senki nem segit, igy nme sirunk, mosolygunk, és a mosolyunkal mi teszünk boldoggá másokat, no most filozofikus hangulatban vagyok...Neked ugye egy fiad van??
Törölt felhasználó · 2010. december 22. 18:28
Egyedül leszel karácsonykor?
Törölt felhasználó · 2010. december 22. 18:27
Ez a cimbi nem olyan vendég. Ma nekem is laza napom volt, inkább ügyeket intéztem, meg vásároltam. A pénzből sose elég, főleg karácsony előtt. Ne búsulj, holnapra jobb lesz!
pircsi · Őstag (29 hozzászólás) · 2010. december 22. 18:22
Nekem most Ko .. nem tudok dolgozni , besértődött vendég ven, levegőm nincs,pénz kellenne,kész káosz...most már hangom sincs...
Törölt felhasználó · 2010. december 22. 18:17
Biztos jót csverésztek, majd holnap elolvasom. Azt nem tudom, a diótöréshez mit szól majd? XD
Már nemsoká itt van a kis szatyrával, rosszalkodunk egyet, kettőt, hármat... :)
pircsi · Őstag (29 hozzászólás) · 2010. december 22. 18:14
Megpróbálak,helyetesitteni a Pálnál, csak nem tudom megfelelk-e neki,de majd kedvében járok, lehet török egy kis diót ,és elküldöm neki..
Neked kellemes colázást, és egyébb szemnek szájnak ingerét:))))
Törölt felhasználó · 2010. december 22. 18:07
Kedves Pál! Ma sajnos nem beszélgetünk, nem hiszem, hogy hiányozni fogsz, csak úgy írtam. Nem jöttél, így jártál! :D
Törölt felhasználó · 2010. december 22. 18:03
Ő is beteg most :( Nem baj, engem már nem lehet megfertőzni. Ja, és a tüszőm még mindig ragaszkodik, már lekurkászom valamivel a mandulámról!
Törölt felhasználó · 2010. december 22. 18:00
Mert azt szoktunk iszogatni, ha hosszabb ideig marad, remélem, ma is így lesz! :)
pircsi · Őstag (29 hozzászólás) · 2010. december 22. 17:57
No mond, miért wiisky-colás??
Törölt felhasználó · 2010. december 22. 17:56
Pál itt is van, meg ott is van, vigyázz! A neten sose lehet tudni!
Törölt felhasználó · 2010. december 22. 17:56
Köszi, én jól vagyok. Nem sokára egy kedves cimbi meglátogat, a whisky-colás :)))
Szóval, Pál csak kábít engem, nem is írtál neki. Majd én írok! :)
A robbanó cukorkára már végképp nem jön rá (én sem :))! Bár, szerintem a pezsgőtablettást se tudja. Másra gondol :)