Látom, az ellenség ide is betette a kezét, hogy száradna le neki!! Mit kell moderálásra küldeni??
Te meg már megint iszol, ejjaj! Dolgoztam ma, azért tűntem innen. Pál meg éjszakás. Gróf körúton.
Vasmen nem tudom, hol, pedig érdekel :) Gyere ide Te is!! Még a végén leszitt egy jó kis csapat! Lányok nem akarnak cseverészni, majd rájönek, hogy jó.
RepülőVándorkasza· Lelkes újonc (0 hozzászólás)· 2010. október 30. 14:40
Csá gyerekek kib@szott jó szilva pálaeszt ittam,ez már a narancs kormány által engedélyezett főzetből való.
ennél egyenlőre pozítivabbat nemtudok momdani róluk.
TOL MINT ÁLLT
Törölt felhasználó· 2010. október 30. 11:39
Szép napot vándor!
Fekete Pakot hallgass, attól jó kedved lesz, ne ilyeneket! Nálunk most az szól "jáj, de budos az a János, mer a lábát nem mossa..." :)))
Törölt felhasználó· 2010. október 30. 11:26
Jó reggelt vasmen! Hát Te ki vagy? Igen olyankor már alszom.
Pál-Pusztai· Őstag (83 hozzászólás)· 2010. október 30. 00:18
Ilyenkor egy dolgos NŐ már alszik.
Vasmen· Újonc (1 hozzászólás)· 2010. október 30. 00:04
HAHÓÓÓÓ
Vasmen· Újonc (1 hozzászólás)· 2010. október 30. 00:00
Szió Któnéni )) Alszol már??
Törölt felhasználó· 2010. október 29. 22:10
Látod? Ennyi volt, csak lejelentkezett. Utazik éjjel!!! :D
Törölt felhasználó· 2010. október 29. 22:08
Belőlem :)))
Törölt felhasználó· 2010. október 29. 22:08
Szia,
marad, ne aggódj :)
Törölt felhasználó· 2010. október 29. 22:07
Ja, tudna, sőt! Kéne!
RepülőVándorkasza· Lelkes újonc (0 hozzászólás)· 2010. október 29. 22:06
Hellóóóóóóóóóóóóó
nekem is maradjon valami a csajsziból
Pfffffffffffffffffffffffffffffffffff
Törölt felhasználó· 2010. október 29. 22:03
A többség néz.
Törölt felhasználó· 2010. október 29. 22:03
Volt akit a tekintetem fogott meg és hívott fel. Átment neki.
Törölt felhasználó· 2010. október 29. 22:01
A szemmel remekül lehet játszani.
Törölt felhasználó· 2010. október 29. 21:58
Aktiváltam. Ott vannak a szemeim, nagyítsd ki!
Törölt felhasználó· 2010. október 29. 21:56
A szemeim is korlátoltak :)))
Törölt felhasználó· 2010. október 29. 21:55
A hatóságoknak, hivataloknak se titok, igy hát Neked se.
Törölt felhasználó· 2010. október 29. 21:53
A szemem szürkéskék :) Általában mosolyog, néha szúr, akkor szürke.
Törölt felhasználó· 2010. október 29. 21:51
Gondoltam :) És a mailemet is.
Téma indítva: 2010.02.25., 10912 hozzászólás összesen