Beszélgessünk...

Törölt felhasználó · 2010. október 30. 19:41

Hali vándorkasza!

Látom, az ellenség ide is betette a kezét, hogy száradna le neki!! Mit kell moderálásra küldeni??

Te meg már megint iszol, ejjaj! Dolgoztam ma, azért tűntem innen. Pál meg éjszakás. Gróf körúton.

Vasmen nem tudom, hol, pedig érdekel :) Gyere ide Te is!! Még a végén leszitt egy jó kis csapat! Lányok nem akarnak cseverészni, majd rájönek, hogy jó.

RepülőVándorkasza · Lelkes újonc (0 hozzászólás) · 2010. október 30. 14:40

Csá gyerekek kib@szott jó szilva pálaeszt ittam,ez már a narancs kormány által engedélyezett főzetből való.

 

ennél egyenlőre pozítivabbat nemtudok momdani róluk.

 

TOL MINT ÁLLT

Törölt felhasználó · 2010. október 30. 11:39

Szép napot vándor!

Fekete Pakot hallgass, attól jó kedved lesz, ne ilyeneket! Nálunk most az szól "jáj, de budos az a János, mer a lábát nem mossa..." :)))

Törölt felhasználó · 2010. október 30. 11:26

Jó reggelt vasmen! Hát Te ki vagy? Igen olyankor már alszom.

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2010. október 30. 00:18

Ilyenkor egy dolgos NŐ már alszik.

Vasmen · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. október 30. 00:04

HAHÓÓÓÓ

Vasmen · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. október 30. 00:00

Szió Któnéni )) Alszol már??

Törölt felhasználó · 2010. október 29. 22:10

Látod? Ennyi volt, csak lejelentkezett. Utazik éjjel!!! :D

Törölt felhasználó · 2010. október 29. 22:08

Belőlem :)))

Törölt felhasználó · 2010. október 29. 22:08

Szia,

marad, ne aggódj :)

Törölt felhasználó · 2010. október 29. 22:07

Ja, tudna, sőt! Kéne!

RepülőVándorkasza · Lelkes újonc (0 hozzászólás) · 2010. október 29. 22:06

Hellóóóóóóóóóóóóó

nekem is maradjon valami a csajsziból

 

Pfffffffffffffffffffffffffffffffffff

Törölt felhasználó · 2010. október 29. 22:03

A többség néz.

Törölt felhasználó · 2010. október 29. 22:03

Volt akit a tekintetem fogott meg és hívott fel. Átment neki.

Törölt felhasználó · 2010. október 29. 22:01

A szemmel remekül lehet játszani.

Törölt felhasználó · 2010. október 29. 21:58

Aktiváltam. Ott vannak a szemeim, nagyítsd ki!

Törölt felhasználó · 2010. október 29. 21:56

A szemeim is korlátoltak :)))

Törölt felhasználó · 2010. október 29. 21:55

A hatóságoknak, hivataloknak se titok, igy hát Neked se.

Törölt felhasználó · 2010. október 29. 21:53

A szemem szürkéskék :) Általában mosolyog, néha szúr, akkor szürke.

Törölt felhasználó · 2010. október 29. 21:51

Gondoltam :) És a mailemet is.


Téma indítva: 2010.02.25., 10912 hozzászólás összesen