Beszélgessünk...

"Árpád Lőwy" · Újonc (44 hozzászólás) · 2015. június 11. 01:11

A  pontatlanság miatt elnézést kérek, mert a Dr Bigyó művésznő,  Kefegép és Hexe  ... stb, korábbi "álneveit", így könnyebb lesz beazonosítani. Azért úgy gondolom, hogy ez a fórumot ismerőknek nem okoz meglepetést, mert azt az "egyéniségére" jellemző stílust, itt sem nehéz felismerni. Azt hittem korábban, hogy az idő, ami felette jócskán elszállt, talán bölcsességre inti.  Sajnos, tévedtem.

 

"Árpád Lőwy" · Újonc (44 hozzászólás) · 2015. június 11. 00:36

"Gróf Úr" ? Hát mégis vannak még itt a többségtől eltérően olyanok, akik még most sem ismerik fel a semmitmondás és szemantika minimális ismerétének hiányát az önmagukban, soha fel sem ismerő őskövületet. (Őstagokat, Hexe és így tovább... ) Barátom, figyelj a részletekre. Ezek, elviselhetetlen "igazságai" miatt, már többen elhagyták a fórumot, érthetően. A hiteltelenség a beteges anyjucizás és a megélhetési kényszer, ilyen mértékű tobzódása nem kis mértékű szemilyiség zavarra vezethető vissza és nem csak szerintem, azt hiszem...

 

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2015. június 10. 16:30

:D Ejnye Gróf Úr mondaná egy barátom : " tüzet moslékos vödörrel is lehet oltani"! Egyébként annak kellene természetesnek lenni ha retket lelünk lelépünk.

 

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2015. június 10. 14:45

Igazad van, ha érdemesebb megfordulni, menni kell. Sose értettem ezt a hülye dumát, hogy "ha máe mentem, maradtam..."

Amúgy fent chaten is ez volt a téma, valakivel azért a definíciót leírtuk, de mióta világ a világ, "Éva" volt, van lesz :)

Ez biztos jó, csak egy üres semmi...

 

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2015. június 10. 13:59

Nem hát, csak kicsusszant a kezemből :)

 

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2015. június 09. 17:24

Kitöröltek bennünket máshonnan teljesen. Ez diszkrimináció. :)))

 

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2015. június 08. 22:10

*még

na páppá :)

 

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2015. június 08. 22:09

:)

Lett volna-... Méf van,  akiket lerendezek. :)

 

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2015. június 08. 22:08

Remek ajánlat :DDD

Akkor én jülyére kerestem magamat...

Amúgy Bela, meg mittom hány neve van, volt nálam tesztlni :D

Na, szíven, jóccak, holnap olvaslak.

 

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2015. június 08. 22:05

Hát miért nem mondta? :D

Tetszene hát, mikor valaki haverom azt mondja, hogy mikor a saját sírját ássa... :)

 

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2015. június 08. 21:59

De meddig segghúzás volt :DDD

Azt hiszik, hogy, de nem, te érted..

 

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2015. június 08. 20:27

Te, volt a mi időnkben egy ilyen mondás, hogy megemelem a lábam....hantagolyó :DDD

 

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2015. június 08. 20:16

Ez volt a bla-bla-bla :)))

Érted kitől...

 

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2015. június 07. 17:52

Itt sikerült! :)


" Hétfő óta Kecskeméten működik a vidékfejlesztési államtitkárság
2015.01.07. 05:55
A fejlődni akarók szövetsége
A második legnagyobb hazai HR szolgáltató, a Prohuman, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport teljes jogú tagjává vált.

Ezzel egy dinamikusan növekvő európai vállalkozás része lett.

Január 5-én megindult a munka a Kecskemétre költöztetett vidékfejlesztési államtitkárságon,

a 110 fős létszámból 64-en kezdtek el dolgozni, ám folyamatosan érkeznek az új munkatársak, írja a Népszabadság.

Böröczk Anita, az államtitkárság sajtószóvivője a lapnak elmondta, az államtitkárság korábbi dolgozóinak fele nem költözött Budapestről Kecskemétre,

helyükre a környékről vettek fel "képzett, az agráriumban és a vidékfejlesztésben jártas fiatalokat". A szóvivő szerint februárban egészülhet ki a létszám teljesen.

Minisztériumi forrásunk árnyalta a képet. Állítása szerint túlzás az az állítás, hogy a dolgozók fele költözött volna Kecskemétre, a legtöbb költöző ember szeptemberben, újonnan felvett munkatárs volt, akiket már eleve úgy vettek fel, hogy majd Kecskeméten folytatják a munkát 2015-ben. "

 

Misel · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. június 06. 22:58

Sziasztok.

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2015. június 06. 08:36

Nehéz a bányászok élete.

Gondot jelent a lé költése is.

Minden nap nem lehet csibe rántva! :)

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2015. június 04. 07:22

Piramis játékra hasonlít már az egész, de te is tudod. Nem is hasonlít, az.

Mind alattuk...:)

Igazából Pesten elég volna az, többinek morzsák jutnak. Tényleg finom voltál.

 

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2015. június 03. 20:34

Várj, a legizgibbek a hívások, ha netán hirdetek. :)

Majd mesélek priviben, de ezek már csak vállrántást érnek. 

Nincs semmi pénzre szükségem...

 

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2015. június 03. 20:31

Dehogy harag, mosolygok h milyen picsa egyszerű volna most főleg :D

Inkább gondolkodom, hogy megérdemlik-e a kegyelmet.

Mit keresnek más oldalak izéi itt? TELE van!!

Mint a hangyák, jönnek...Rombolni. De nem fog menni, én meg sétálok negyed  órát. :)

 

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2015. június 03. 20:25

Egy gyógynövényből kivont vmi, ajánlanám Nekik. :D

Isznak kicsit előtte, még jobb. :D

Nem finom, de hatna rájuk.

 


Téma indítva: 2010.02.25., 10912 hozzászólás összesen