Beszélgessünk...

Törölt felhasználó · 2010. szeptember 23. 10:07

Szia!

Ha nem is írsz, olvasod. Sokkal több mindent és oldottabban írnék priviben, van, ami tényleg nem ide való és nem hiszem, hogy bárkit érdekelne. Jó napom van! De majd fenékbe rúgom magam, dolgozz mami! Ez a hullámvasút kicsit fárasztó már és a reggeli kávé mellett, egyedül lehet gondolkodni, ami persze árt az egészségnek. Tudod, van mikor legszívesebben összecsuknám a masszázságyat és tojnék bele mindenbe, de akkor ránézek a srácra és teszem, amit tennem kell.

A balhé előtt nem így volt, valamit megöltek odabent és alszik a tűz kifelé. Na, ezt nem tudom megbocsájtani, egy kicsit meghaltam és ezt ők csinálták. Élveztem minden napomat, pörögtem ezerrel, most meg egy órát gondolkodom, hogy le kéne tusolni, hajat kéne mosni és be kéne kapcsolni a telefont! Mint egy robot...Andrea meghalt.

Törölt felhasználó · 2010. szeptember 22. 21:47

Ezeknek, soha! Nem mérgez, ha erre gondolsz, csak tudják, hogykivel packáznak! :D

Néked is jóccak!

Törölt felhasználó · 2010. szeptember 22. 21:44

Hát, igen. Nem is nekem kell félnem, én ártatlan vagyok, meg másik lábat is növesztek a fájós helyett.

Törölt felhasználó · 2010. szeptember 22. 21:42

Bármennyire hiányzol, lassan elköszönök. Ha nem írsz már, akkor szép éjszakát!

Törölt felhasználó · 2010. szeptember 22. 21:38

Nem gyászos, csak én nem felejtek :)

Törölt felhasználó · 2010. szeptember 22. 21:37

Kaptam én a pofámra rendesen! Erre gondoltam. Fél évig a lejáratásomon dolgoztak, én meg építkezhettem újra, de  mint a mesében, az igazság győzött. Már a tavalyi ismerősök is keresnek. Pont.

Törölt felhasználó · 2010. szeptember 22. 21:35

Nem tudom, ki van bajban, de mindennek eljön az ideje. Én már megtanultam várni és kivárni.

Törölt felhasználó · 2010. szeptember 22. 21:33

Tudom, de már késő! És nem bánom, utálok tartozni.

Törölt felhasználó · 2010. szeptember 22. 21:30

Nem hívnám tyúkpernek, de te tudod! Van.

Törölt felhasználó · 2010. szeptember 22. 21:28

Még sokáig.

Törölt felhasználó · 2010. szeptember 22. 21:28

Gróf, te vagy, aki mindig megnevettet. Látnád az arcom, ha itt vagy!

Törölt felhasználó · 2010. szeptember 22. 21:24

rengeteg idő!!!

Törölt felhasználó · 2010. szeptember 22. 21:22

Egyfolytában azt teszem, 20 éves még csak és már :)

Törölt felhasználó · 2010. szeptember 22. 21:22

haha.. :) De akkor jó.

Törölt felhasználó · 2010. szeptember 22. 21:18

13 percet vártam rád!

Törölt felhasználó · 2010. szeptember 22. 21:17

Addig is cseverészhetnénk, előjátékként :) Jobban megismernél,mint itt! De te tudod.

Törölt felhasználó · 2010. szeptember 22. 21:15

Mit nem értesz?

Törölt felhasználó · 2010. szeptember 22. 21:14

Na végre! persze, de addig..

 

Törölt felhasználó · 2010. szeptember 22. 21:13

Pukkadj meg! Hova lettél? Itt is úgy foglak hívni, mint itthon! (Kúrónak :))

Törölt felhasználó · 2010. szeptember 22. 20:59

Átnéztem Debrecenbe! Milyen kalandjaid vannak Neked ?! :)


Téma indítva: 2010.02.25., 10912 hozzászólás összesen