Nem mindenki kretén, aki levelezni akar. :) De nem is mindenki a chaten él :D
Eszetekbe se jut, hogy vannak emberek, akik kíváncsiak, hogy valakivel lehet-e egyáltalán értelmesen kommunikálni?
Ez meg a te véleményed. Élj a chaten, kispajtás, meg nyomj rám az igazságért! :D
Neked ott a helyed, mert máshol nincs. Anyád lehetnék. Ezt csak halkan. :D
MILFHUNTER· Tag (290 hozzászólás)· 2014. július 28. 11:13
Aki komolyan gondolja az nem leveleket írkál hanem telefonál és rákérdez ott amikre akar.
Ja és mielőtt félreértenéd nem ők, mielőtt visszahívós sms-t intéznél valamelyik felé :)
vendetta· Újonc (49 hozzászólás)· 2014. július 27. 21:45
Nem véletlenül van kiírva a telefonszám.Legyél te is aktív és telefonálj.
Sokan be se lépnek,igy el sem olvassak,másik meg valaki akar valamit telefonal,vagy olyan a kérdés h nem mered feltenni?:)
Üdv
tiko· Újonc (14 hozzászólás)· 2014. július 27. 21:09
Kedves,hirdető csajok én nem értem miért van az hogy az ember próbál infót szerezni,hogy ne fusson felesleges köröket hiába,és még csak válaszra sem méltatják a leendő vendéget,legalább is nagyon kevés csaj irt eddig vissza.Egy picit lehetnétek aktívabbak,és sokkal gördülékenyebben és célra vezetőbben történne az egyeztetés.
dr Bigyó· Tag (19 hozzászólás)· 2014. július 25. 22:43
Mára utsó hozzászólásom, ott a pasik teljesítenek jól. :p
dr Bigyó· Tag (19 hozzászólás)· 2014. július 25. 22:33
Szuper jól.
dr Bigyó· Tag (19 hozzászólás)· 2014. július 25. 22:33
Lehet, vonatot akart írni Pál, nem vonalat :DDD
Még csak nem is zötyög.
Burgenland meg dugig volt már 5-7 éve, oda csak dagik köllenek. :)))
Pál-Pusztai· Őstag (83 hozzászólás)· 2014. július 25. 22:32
Fehérvár és Veszprém nagyon jól teljesít! :)
dr Bigyó· Tag (19 hozzászólás)· 2014. július 25. 22:13
Apám, Fehérvárt hogy ellepték, mondhatnék nickkeket, egy se fehérvári :)))
No meg a jányok, hát!!! A stabilak vannak, oszt a többi...
Valami nem odavalósi új reges pont a legjobb helyen keres, mer írtam h mik a jó helyek, no ottan 1 hétig nem matradnak meg.
Mongya a földi :D
dr Bigyó· Tag (19 hozzászólás)· 2014. július 25. 22:11
Te is oda készülsz?
Majd írj, hova vittek, bár! Ez itt Magyarország, a "moderálva" megold mindent. :D
De nem mindenki lemoderálható :)))
dr Bigyó· Tag (19 hozzászólás)· 2014. július 25. 19:17
Kérsz pogácsát? Frissen sült, aki sütötte, nyugodtan alszik. Lehet, hogy fáradt, de nyugodtan...
dr Bigyó· Tag (19 hozzászólás)· 2014. július 25. 19:13
Kik?
Pál-Pusztai· Őstag (83 hozzászólás)· 2014. július 25. 19:13
Nagyon jól és nyugodtan alszom.
Bele tudok nézni a tükörbe és a mosolyom is természetes! :)
Pál-Pusztai· Őstag (83 hozzászólás)· 2014. július 25. 19:11
Erről nem nyitok vitát.
A vezetés mai megfelelője a megvezetés.
Ebben mi Magyarok vagyunk-voltunk a legjobbak.
Nem mi vezetünk, minket vezetnek meg! :(
dr Bigyó· Tag (19 hozzászólás)· 2014. július 25. 19:07
Mondd, ez hova vezet?
Nem mindegy, hogy valakiért teszel valamit, vagy valakikből Te profitálsz.
Moldovát ismered. Nekem van szaga, ha olyan...
Tudom, mi folyik, tudom, mi kell a népnek, de aludni nyugodtan jó, nem forgolódva.
Amúgy sajnos a "népet" illetően igazad van.
De nem mindenki buta, ezt meg te tudod. Sőt!
Pál-Pusztai· Őstag (83 hozzászólás)· 2014. július 25. 19:02
Szavakkal mindent be lehet feketetíteni!
Van olyan is, amit nem kell mosni.
A színes most a menő, a fehér adott és nem érdekel senkit.
A Hit most a fontos, Mindenki teremt és közben nem lát semmit! :)
dr Bigyó· Tag (19 hozzászólás)· 2014. július 25. 18:58
Ecetes ollóval, ahogy nagymamám szokta mondani. :)
Pál-Pusztai· Őstag (83 hozzászólás)· 2014. július 25. 18:57
Minden mosható, de hisz' ezt tudod Te is!
dr Bigyó· Tag (19 hozzászólás)· 2014. július 25. 18:55
Értem én, értem, de a kérdés nem ez volt.
Van, amit semmivel nem lehet lemosni, ugye?
Pál-Pusztai· Őstag (83 hozzászólás)· 2014. július 25. 18:52
A Nép éhes a szitura és a sztorira.
Kombinál , hozzátesz, költ, alkot és súg!
Ez teszi helyre a történést pillanatok alatt.
Nem ezt látjuk a közéletben Nap mint Nap!?
Téma indítva: 2010.02.25., 10912 hozzászólás összesen