Akar a hóhér mán az én koromban az erotikából megélni.
Na, látom azé dűlőre jutunk. Ettem szalonnát, azért késtem.
Te, Úrinő. Azt hol-e van a te hirdetésed? Mer ez így nem fair.
Te tudod h én hogy nézek ki, van 3 szeplő a hátamon, egy anyajegy a seggemen, meg egy a bal combomon.
No, akkor lássuk, hogy az Úrinő hogyan néz ki! (Amire büszke vagy, tök mindegy:))
De ahogy az egyik általad támadott pasi írta: Aki q...-nak áll, ne sírjon, ha b...!!!
További sok nyelést, meg a többi sikerdet kívánom Néked életfogytiglan!
Julis regisztrált a Viagrás Józsi miatt(?) október hanyadikán is? :D