Beszélgessünk...

Törölt felhasználó · 2013. január 07. 16:20

Szia,

van egy bölcs mondás (több is:)), de nem írom le, lehet, ismered.

Itt én bizony csak olvastam, egyre kevesebbet írok (talán még az ellenség is észrevette).

Azért volt, ami megmosolyogtatott, nem Te írtad. A látogatók feljönnek a chatre és mesélnek

nekem is, csak én nem írom ide, mert nekem mesélte. "Felhívtam X.Y. hölgyet..."

Nem tőlem, de megy a hír, sokszor hazugság, sokszor igazság, biztos rólam is, csak engem

nem érdekel. Az erőlködés viszont, ha nekem átjön, másnak is, úgy ahogy a lejáratás is, 

még ha általánosítva és nem nevesítve, akkor is. Erről ennyit, a többin meg mosoly :)

 

Mesi 29 · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. január 07. 14:30

Na végre beindulunk újra...:)

Törölt felhasználó · 2013. január 07. 10:40

Pont :)

 

Törölt felhasználó · 2013. január 05. 20:09

Én is, de tudod Te... :)

 

Törölt felhasználó · 2013. január 05. 17:31

:) Hexe Ide tenném mellé az Ismerősarcoktól az Egyetlen  című számot!!! rem neheztelsz érte! :)

 

Törölt felhasználó · 2013. január 05. 10:35

Kedves Grófom, linket nem lehet ide, de küldök neked egy nagyon szép dalt.

Kormorán-Öleld át, ki melletted áll! :)

Akit ez nem érint meg, nyugodtan röhögjön!

A chaten van egy nagyon jó, összeszokott kis csapat, mélyérzésű emberekkel,

ők szívesen hallgatják...

Egy dallal sokkal többet el tudsz monda(t)ni, mint, ha beszélnél.

Törölt felhasználó · 2013. január 05. 09:11

Csak hívni kell? Olyan vagy, mint a palackba zárt szellem. :)

 

Törölt felhasználó · 2013. január 04. 20:19

Gróf, jelentkezz!

Asszony vár :)

Mesi 29 · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. január 03. 14:25

És még ma is pihi...:) Mert megérdemlem.

Törölt felhasználó · 2013. január 02. 15:26

Én is úgy gondolom :)

 

Mesi 29 · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. január 02. 15:07

Még ma is jól jönne...

 

Törölt felhasználó · 2013. január 02. 09:37

:)))

 

bendeguz · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. január 01. 22:50

Jobbulást Mindenkinek! :)

Törölt felhasználó · 2013. január 01. 01:52

BÉKÉS Boldog Új Esztendőt kívánok minden hirdetőnek és látogatónak!


Valóban békést és végre mindenki találja meg a boldogságot, szépséget

az életben, hogy ne bántson másokat! Mert aki jól érzi magát a bőrében,

eszébe se jut gonoszkodni másokkal... :)

Törölt felhasználó · 2012. december 31. 10:17

Nem baj, de vicces. :)

Neked is BUÉK!

 

Törölt felhasználó · 2012. december 31. 06:57

Nincs vudubabám nemis értek hozzá.

Törölt felhasználó · 2012. december 31. 05:14

Adjon az ISTEN szebb JÖVŐT BUÉK Hexe.

 

Törölt felhasználó · 2012. december 30. 18:39

Adjon az Isten! Szebb jövöt! :)

Hexe hamarosan újra felkavarja az állóvizet, mert volna min elgondolkodni...

Mindenkinek, a tisztelt oldal kukkolóknak is.

Nagyot fog ütni úgy, hogy én közben nyugodt maradok, nem moderálva.

Törölt felhasználó · 2012. december 27. 22:10

Én meg cigány :'( :DDDDDDDDDDD

 

Törölt felhasználó · 2012. december 27. 22:03

de hamarosan dobbantok mert öreg vagyok

 


Téma indítva: 2010.02.25., 10912 hozzászólás összesen