Beszélgessünk...

Törölt felhasználó · 2012. november 25. 21:15

Már megint megérte nézni a Naplót. :)

Csörög faluban járt a riporternő (Pest megye). Az önkormányzat új rendeletei:

TILOS az utcán labdázni, focizni, zavarja a többi lakót.

Tilos részegen elesni, vagy a földön feküdni!!! (Szerintem előbb-utóbb feláll:))

A pottyantós WC-t fertőtleni kell!!! Ellenőrzik. xd

MISKOLC, figyelem!

TILOS utcai parkolóban javítani az autódat, mert zajjal jár, szabálysértés. 

Nem baj, hogy meg tudod csinálni, hívj trélert! xd

Mittom, hol: Tilos az ablakon a porrongyot kirázni, nem baj, hogy nincs alattad senki!

Eddig a pottyantós WC vezet. Érdekes. :DDDDDDDD

Nem tudom, jövőre szellenteni szabad-é ?!

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2012. november 25. 16:25

Nem kellene inkább az egész bejegyzést moderálni? :)

Annyi csúnya és perverz dolgot írtam mostanság, hogy az már nekem is sok! :)

 

Törölt felhasználó · 2012. november 25. 10:05

Ilko vagy mostanában? Lenne néhány kérdésem hozzád, mivel intelligens embernek tartalak,

ha nem is értek veled egyet sokszor.

A telefon etikettről lenne szó és mint látogatótól (vendégtől, mindegy) kérdeznék.

Vasárnap mikor illik és mikor nem telefonálni?

Hogy illik felhívni valakit (mindegy, kit) ?

Lesz még, de a férfitől szeretném olvasni, aki itt-ott vendég.

Törölt felhasználó · 2012. november 23. 20:05

Ezt talán Győrben. :) Ezért vannak a városok...

 

Törölt felhasználó · 2012. november 23. 19:53

Nézd meg az új hirdetésem szövegét (csak németül van a svéd masszázs), mert a magyarok többsége ezt keresi itt, ami most van.

Nálam nincs TP, a vendégeket a telefonban már szűröm. Senki nem tudja, mennyi pézem van. Nem tartozik senkire. Nem lopok...

A régi masszázs vendégeimet ez nem érdekli, amit most hirdetek, ők a régit kérik, megvannak. Aki mást akar, azért hív, jön.

Ha 15 Ft-om lenne, a bunkónak akkor is nemet mondanék. Érted. Ha valaki átcsesz, feketelista, ha jó vendég , *-ozva, tudom, ki az.

Nem szórom, amim van, és nem a milliókra hajtok, már nem is lehet. Én szeretem a vendégeimet, de voltak, akiket meg kellett szelidítenem, mert rossz tapasztalataik voltak és mindegy, hol, Pesten, vagy vidéken...Megszelidül. :)

Nem kell ezért Pestre utazni, én meg nem gondolok a lére közben, nincs előre, érezd jól magad! Ez volna, amit vártok, de ehhez partner is kell, olyan.

 

ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2012. november 23. 19:41

Tudom, de egyáltalán nem tapasztaltam, amiket írsz! Persze, biztos kibeszélnek a hátam mögött, de akkor és ott nem, és csak rám koncentrálnak!

Igen, tényleg drágább, de ha valakit sok negatívum ér, akkor inkább f*zet többet (és ritkábban megy), mint hogy a kevesebbért szinte semmit se kapjon.

Olyan pedig sosem volt, hogy letudott volna hamarabb! Semmi TP, még azoknál sem, akik nem voltak annyira aktívak, mint mások. Sőt (én ledöbbentem Pécsen ilyet sose tapasztaltam, mondjuk Debiben mintha írta volna valaki régebben, hogy volt), volt aki megkérdezte, hogy megfelel-e!? Ő volt a képeken, de retusáltak voltak kicsit (tényleg kicsit). Ha az emberhez így állnak, akkor teljesen másképp viszonyul ő is...

 

 

Törölt felhasználó · 2012. november 23. 19:38

Ez tök mindegy. A lényegbe nem láthatsz be!

 

Törölt felhasználó · 2012. november 23. 19:34

Ott is van agyon retusált fotós, de mondjuk dupla annyiért szeret téged :)

 

Törölt felhasználó · 2012. november 23. 19:33

Ilko, semmit nem tudsz arról az oldalról, csak a személyes tapasztalataidat, de annyiért vidéken is kinyalják...

Borzalas árak!!! És nem értik, miért nincs, vagy alig. Válság van!!! Neked ezt tudnod kell!

Ide nem lehet honoráriumot írni, de Én ledöbbentem. Nincs, vagy alig vendég, az is tahó...

Azt mondja a lány mondjuk utánad: Na, ezt is letudtam 10 perc alatt :) Ezt te nem olvasod.

Én olvastam. Akkor mi a különbség? Hogy drágább? Így áll hozzád a pesti (vidékről feltelepült valamennyi időre).

 

ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2012. november 23. 19:30

Oppsz ez úgy akart lenni, hogy a 10/6-tal felfelé kerekítettem...

 

Törölt felhasználó · 2012. november 23. 19:27

Ennek a neve VIDÉKILÁNY, nem pesti lány. :)

Ott valóbanPesten mesterkedő, de vidékiek tömege nem olcsón kínálja a bájait és fel vannak háborodva,

hogy vidéken mennyi az annyi... Válság van, és a csórikám is szeretné jól érezni magát. Nem írok ajándékot, 

Pesten mennyi...

 

ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2012. november 23. 19:27

Nem azt mondom, hogy mindhez visszamennék, de nem vertek át, nem volt kikapcsolva a hirdető a megbeszélt ipban, nem más fogadott, mint aki a képen van (még ha néha a retus műxik ott is ez igaz), egyikük sem volt flegma velem, stb.stb. Én sose mondtam, írtam hogy ez az oldal rossz. Csak annyit, hogy bizony van "pár" kamus hirdetés, meg önreklám, mások lejáratása, amit valahogy ki kéne szűrni.

ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2012. november 23. 19:22

Ez mind igaz lehet, nem vitatkozom. De ugyanakkor az is (az én szemszögemből), hogy azalapján mondjuk 15ből 15 oké volt (mármint akinél jártam hirdető), míg innen (ugye Pécs elsősorban), hát mondjuk 10ből 6 és akkor nem felfelé kerekítettem...

 

ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2012. november 23. 19:20

Tudom, de azért válaszolok!:)

 

Mert vidéki hirdetők ott nincsenek, és a többi várost illetően tényleg ez az oldal a legjobb...

 

 

Törölt felhasználó · 2012. november 23. 19:08

Ha neked a vidékilány nem olyan jó, miért itt vagy? Költői kérdés...

 

Törölt felhasználó · 2012. november 23. 19:01

Én hirdettem ot is, olcsóbb, mint ez, de nem a számláló érdekel.

Ahova én akkor benézhettem, beolvashattam, oda te nem, csak hirdető (vagy tudod...) lát be, lányoknak van,

lányok beszélgetnek. Én tudom, miről, Te nem. :)

Sokszor csak olvastam és mosolyogtam. A pestiek? Java vidéki. 

 

ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2012. november 23. 18:58

Nekem nem ez a tapasztalatom, dehát én nem is hirdető, hanem vendég vagyok!:) Ha Pesten járok csak onnét, és még sosem csalódtam...

 

ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2012. november 23. 18:56

Volt amivel egyetértettem, de ezt le is írtam!:)

 

Törölt felhasználó · 2012. november 23. 18:54

Tudom, melyik oldalról írsz, csak nem nagyobb, se nem nézettebb, mint ez. :)

És mellékesen, innen jön a kulturáltja, onnan ritka, kipróbáltam.

A VL a legjobb még mindig. :)

 

Törölt felhasználó · 2012. november 23. 17:05

Elbeszélünk egymás mellett...

FG nem csak a moderálásról írt.

 


Téma indítva: 2010.02.25., 10912 hozzászólás összesen