Pozitív tapasztalatok

Pisti81 · Újonc (0 hozzászólás) · Február 12, 09:52

Voltam amirannál egyedül fogad és semmi zavaró tényező nem volt . Finom francia szűk popsi és punci várt 

Zéutas · Újonc (7 hozzászólás) · Január 17, 15:08

Sziasztok érdeklődnék Debrecenben Roxána, Márti és itt lehet nincs de Szofi83(kis alacsony szöszi csaj) és Ashley illetve Nita hirdetőkröl esetleg valakinek van e már tapasztalat jöhet PMben is Köszi 

oregrocker · Újonc (17 hozzászólás) · 2023. december 10. 13:41

Nyíregyházán a Dóra(25) vagy Anna(26) néven is ismeretes lányról (https://videkilany.hu/szexpartner/nyiregyhaza/dora/z9b) van valakinek tapasztalata? 

Ha felfelé mutató ujjat raktok, jó tapasztalatnak veszem -- a lefelét meg rossznak, de ha valaki szöveggel is írná, megköszönném!

Coffee · Újonc (81 hozzászólás) · 2023. december 03. 11:25

Nyiregyen most két megbízható hölgyet látok akinél voltam is, Bogi formás milf az egyik alacsony kis cukorbomba nekem nagyon bejött, másik Tiffany első osztályú kedves bomba nő nála sose csalódtam,kár hogy csak ritkán jön erre ezt nagyon sajnálom. 

NagyGabó · Újonc (0 hozzászólás) · 2023. december 03. 08:47

Urak, a haza- (Nyíregyháza) látogató Virág23 még mindig olyan jó, mint régen? Érdemes meglátogatni? Nagyon megköszönnék egy személyes beszámolót!

NagyGabó · Újonc (0 hozzászólás) · 2023. november 23. 07:45

Kedves makktársak! Annyi sok a legalábbis nevében új lány Nyíregyházán, gondosan kitakart arccal, hogy élő városi fórum híján nehéz tájékozódni már, ki kicsoda és micsoda. Mondjatok már pár nevet, legyetek szívesek, kit érdemes mostanában megdugni, és kit kerüljön el az emberfia jó messzire a jó tirpákiában?

Nagadek · Újonc (32 hozzászólás) · 2023. november 19. 13:17

   Ám hogy válaszoljak a saját kérdésemre , a tegnap voltam Norynával ( ő jött el hozzám ) és nagyon jó tapasztalatom volt vele ! 

 

   

Alexan · Újonc (166 hozzászólás) · 2023. november 16. 20:29

Timi,Inez jók egyszer ki kell próbálni

Nagadek · Újonc (32 hozzászólás) · 2023. november 11. 11:02

   Sziasztok ! 

 

   Volt itt valakinek jó tapasztalata a Nagyatádon hírdető Norynával ? 

 

   Privátba is jöhet a válasz és előre kösz ! 

Zéutas · Újonc (7 hozzászólás) · 2023. november 06. 09:13

Sziasztok Debrecennek Timi37 és Méri 49 illetve Inez30 hölgyekről kinek van tapasztalata jöhet pmben,köszönöm ha kinn maradhat 

Outsider · Újonc (133 hozzászólás) · 2023. október 28. 09:48

Gondolj bele, milyen lehet szegénynek a negatív tapasztalat, ha ezt is pozitívnak írja 😜

 

Max001 · Újonc (15 hozzászólás) · 2023. október 28. 09:18

Sziasztok  Dóri29 nél volt valaki mostanában. 2020 óta fennt van de semmi infó. Jöhet priviben is. Köszi. 

Dingó29 · Újonc (191 hozzászólás) · 2023. október 27. 15:24

"Kizárólag webcam". Hogy? Nem lehetne bővebben?

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2023. október 26. 21:34

Ezt a pozitív tapasztalatokhoz irtad ? 😁

 

Outsider · Újonc (133 hozzászólás) · 2023. október 20. 20:17

Ez engem is érdekelne, főleg Liza(30) és Izolda (Kaposmérő)

 

Nagadek · Újonc (32 hozzászólás) · 2023. október 20. 17:41

     Sziasztok !  

 

    Volt e itt valakinek újabban bármiféle jó tapasztalata bármelyik Kaposvári hírdetővel ? 

 

    Előre is kösz !  

Alexan · Újonc (166 hozzászólás) · 2023. szeptember 21. 08:16

Üdv kollégák!

Vasárnapi programként látogattam meg Kata (38) at.

https://videkilany.hu/szexpartner/debrecen/kata/tbZ

Már többször sikerült élveznem a társaságát.

Nekem mindig pozitív élményt nyújtott.

Most is.

Debrecen forgalmas utcájában rendel.Parkolás kieső helyen de nem messze sikerült.Lakás bár nem modern de célnak megfelelő.Nem mindig tip top tisztaság uralkodik,viszont voltam már igénytelenebb helyen is.

Szoba nagy,kényelmes franciaágy szolgál az akció véghezviteléhez.

Kata egy csinos hölgy,mosolygós arcú.Keblei teltek ,formásan telt alkatú,popsi is ehhez mérten nagyok.

Egy ingben fogadott alatta fehérneműt viselt .

Nem egyedül van a lakásban,viszont nem találkoztam még egyszer sem össze a társsal.

Együttlét barátnős,kedvesen cirógat amit ő is imád.Szinte orgazmus közeli állapotba lehet hozni tőle :)

Franciája lágy és finom.Nem mélytorkost preferálja.Nyelvvel és kézzel hozza formába a cerkát.Puncija érzékeny,nem igazán kedvence a kölcsönös francia,engedi de combjaival korlátozza a nyelvcsapás mélységét.Szexben több pozitúrát is enged.Lovaglóban jól lehet mozgatni,közben ciciket masszírozni.Missziben is jól bírja,de bármilyen pozitúrában ki lehet élvezni az aktust 

Tudom,nem mindenkinek lesz ugyanilyen jó Katával,de ez már csak ilyen.Mi már egymásra hangilódtunk a pár alkalom  idején.

Nekem pozitív élményt nyújtott a drága Kata.

Ha elérhető lesz akkor szívesen meglátogatom újra.🤗🌹💋

Rolikaaaa · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. március 07. 09:49

Egy h@zibulin belül ismerkedtem vele nagy oromomre mivel már regota szemezgettem vele. Bahar iszonyatosan szép dekoratív gyönyörű nő. A fotóin keresztül is megfogott, de élőben még szeb. És ha már így alakult, éltem is s lehetőséggel. Mindenel meg voltam elégedve amit kértem azt kaptam. Nem kérdés hogy vissza jarok e hozzá. Természetesen ahogy tehetem keresni foglak drága Bahar. Köszönöm😘💕 (hamarosan keresni foglak ismét) gyonyoruseg. 

Fullfull · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. március 07. 08:24

dingo fenyegeted a vendégeimet ?Hogy ne menjenek ki írni rólam ha nem akarják azt hogy azonnal ellen véleményezd amit ők írnak?Jeleztem a szerkesztőség felé. Undorító vagy!De legalább ki derült  miben mesterkedtél egész idáig!

Fullfull · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. március 07. 08:22

Aranyos vagy

😘😘😘


Téma indítva: 2010.02.25., 559 hozzászólás összesen