Pozitív tapasztalatok

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2013. november 04. 18:18

györben monic és lexi nagyon jóóó! ez biztos,voltam náluk,azt mondták,duracell nyuszi vagyok,édesek ők

 

kökemény · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. november 05. 16:52

 

Kamillánál már kétszer voltam de eszméletlenül jó az a nő, a mélytorkos az tényleg mélytorkos nagyon jó puncival rendelkezik :P

Csak ajánlani tudom mindenkinek :)

Törölt felhasználó · 2013. november 06. 17:47

gyönyörü csodalatos nö,mint alict, meg nem láttam,szépsege megragadja a figyelmed,viszont a személyisege magaval ragado..odaadása, szivet lelket ,olyan erzesed van vegig mintha a baratnöd lenne,,,voltam mar pár lánnynál,,de messze ö legjobb,,,!!MERCI ALICE,COURT VOTRE PATIENCE,,VOUS ETES-KÖSZÖNÖM ALIC CSODALATOS NÖ VAGY!!!

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2013. november 07. 12:44

ez tetszik, szia

 

 

Törölt felhasználó · 2013. november 07. 19:30

szia :)

 

99 · Újonc (18 hozzászólás) · 2013. november 07. 23:12

Üdv!
Volt már valaki Lara nevű hirdetőnél?(aki paksot adta meg városnak, szekszárd irányában)

Ő tényleg pakson van? Egyedül dolgozik, mit válal?

Krisztián84 · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. november 09. 15:22

Üdv! Voltam Debrecenbe Szandyka 19-nél! És hát nagyon nagy élmény volt! Nagyon szép lány a Szandyka és nagyon kedves! Odateszi magát rendesen és nagyon jó vele az ágyba! :) Csak ajánlani tudom!

hajó · Tag (256 hozzászólás) · 2013. november 16. 19:59

Néhány naoja meglátogattam Biát Pécs mellet. Úgy mentem oda, hogy az elődjének, akit szintén Biának hívtak, a törzsvendége voltam míg fel nem adott ezzel az iparággal. Szóval azzal a reménnyel kerestem fel, hogy talán hasonlóan jó lesz vele mint az elődjével. És az első együttlét bebizonyította, hogy bizony még sokkal jobb volt vele. Olyan érzés volt mintha már legaláb hónapok óta a barátnőm lenne. Ilyent még egy szolgáltatóná sem éreztem. De sajnos 2 hét után elhagyta Pécset és most csak bízom benne, hogy tán sikerül találnom egy másik leányzót, aki hasonló élményben tud részesíteni.

kiscsillagka · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. november 28. 17:25

:DDD

Áh, folyik a könnyem...:XD

kiskrisz · Újonc (9 hozzászólás) · 2013. november 29. 00:02

Ma lett a napja amint rávettem magam, hogy felkeressek egy leányzót.
Sok-sok fórumos véleményolvasás után Lara (21) (Debrecen) mellett döntöttem, és NAGYON JÓL
TETTEM, HOGY ŐT VÁLASZTOTTAM, NEM BÁNTAM MEG :)
A kapcsolatfelvétel gyors, egyszerü és gördülékeny volt. Közvetlen, kedves, de Kicsit meglepett
volt a hangja, biztosan a késői időpont miatt.
A város könnyen megközelithető pontján található, ingyen parkolással.
Mosolyogva, ápoltan, finoman illatozva fogadott. Kicsit szégyeltem, hogy üres kézzel állítottam be,
de olyan késön nehéz bármit is nyitva találni :) Drága Lara, azúton elnézést kérek ezért, legközelebb
nem marad el ;) Egyedül fogadott, szerencsére semmilyen egyébb himnemü nem volt a lakásban.
A lakás tiszta, hangulatos, otthonos, majdhogynem romantikus.
Lara rettentő kedves, odaadó, figyelmes, és édes humora van :) Csinos, és számomra szép arcú.
A hosszú fekete haja meg csak még dögösebbé tette. Alapjában véve nem szeretem a piercingeket, semmilyen formában, de Ő vagyány és vonzó lett tőle. Apró termete állandóan bújt hozzám,
igazi barátnő-feeling. Olyannyira, hogy simán el tudnám képzelni barátnőnek is ;)
Eleinte nem nagyon akart csókolózni, de szerintem olyan jól összecsiszolódtunk,
hogy percenként osztogatta finomabbnál finomabb csókjait :) A teste arányos, finom, ápolt,
cici pont megfelelő, tökéletes tenyérbe illő, érzékeny. Isteni finom, borotvált punciját
élmény csókolgatni.
Eredetileg egy órát terveztem, de olyan jó volt minden egyes perc, hogy másfél óra lett belőle.
Az órát nem nézi, szinte azt se figyelte mikor érkeztem. A végén nem éreztette, hogy letelt az idő,
és ideje mennem. Még a másfél órát is túlléptük egy kicsit, a beszélgetés élmény vele. Sőt,
még a zuhanyt is felajánlotta, pedig már tényleg túl voltunk az időn.
Mivel aktust nem kértem, csak hosszú kölcsönös franciát, ezért arról nem tudok véleményt írni.
De ehelyett kaptam isteni, odaadó, hosszan kiélvezett franciázást, felváltva is és közösen is.
Nagyon felpörgetett, hogy sikerült a csúcsra juttatni :) De ő is istenien csinálja, és szereti is.
Az első pár percben rettentő gátlásos voltam (ez volt az első alkalom hogy így Nőhöz mentem)
de nagyon rövid idő alatt elérte hogy teljesen feloldódjak. Rég nevettem annyit mint vele :)
Lara, egy igazi élmény voltál :) Köszönöm. Ez volt az első ilyen együttlét számomra, de biztos
vagyok benne hogy nem ez volt az utolsó Larával :)
Csók Drága :)

nagykujon1 · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. december 05. 07:42

Sziasztok!

Ha valakit érdekel, voltam nemrégiben Győrben egy új csajnál, legalábbis nekem új volt.

Stefy, egy bevásárló áruház mellett r*nd*el.

Nagyon kedves teremtés, s nagyon elégedetten is távoztam tőle.....igazi barátnős érzésem volt......ha valaki azt szereti, akkor őt ajánlani tudom.

S nem megjátszós, őt is bele lehet vinni a jólétbe!:) Bár tudom, mindig kettőn áll a vásár:)

z0101 · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. december 30. 20:33

Sziasztok!!

Ünnepek előtt voltam Nyíregyházán Kamillánál. Mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon kedves. Szexy fehérneműbe fogadott és spriccelve élvezett. Fantasztikus volt, biztos, hogy meglátogatom megint!

Törölt felhasználó · 2014. január 03. 10:21

drága kedvesem!veled kezdödött,az életem,és azt hittem véget ért mikor elmentel.Azt hittem majd az emléked tart majd életben,mindkettönket,tévedtem,egy nö megtanitott ujjra éerezni,es hogy ha kimerem tárni szivem ujjra szerethetek,bármekkora is a fájdalmam,valami meghasadt idebent,,,de ellötte soha nem tévedtem el,,,álmomba láttom mosolyod,ami elringatt,sajnalom hogy nem tudtam megakadályozni,hogy isten elvegyen töled!!DYNAMO

Andrew45 · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. január 05. 14:36

Ma voltam Lindánál Veszprémben. A képei eléggé "semmitmondóak" de mégis felhívtam, mert hajtott a kíváncsiság és a hangjába rögtön bele is szerettem. Nagyon kellemes, kislányos hangja van. Mikor ajtót nyitott nekem, jött a következő döbbenet, mert egy gyönyörű nő fogadott szexi fehérneműben. Linda nagyon szép arcú, csinos, kedves, közvetlen és bújós..... és amit az ágyban művel, az is felejthetetlen!!!  Engem megfogott, ajánlom mindenkinek! 

 

Csókollak Drága Linda! Jövőhéten újra találkozunk!

Törölt felhasználó · 2014. február 07. 14:23

Kisboa volt a felbujtó, h keressem Vivient Várpalotán!

Felkerestem, és mint korábban írtam jól tettem! Emeltem a szintet: édes hármast ajánlottam Vivinek Ginával, elfogadta! Az eksön lezalott! Mondhatom, ilyen kedves, szorgalmas és ügyes párossal még nem találkoztam!. Az óra minden perce tevékenyen múlt el. Nagyon lelkesen kényeztettek és foglalkoztatták minden sextestrészemet. (qkac, nyev ujjak). A különböző poziturákat jól vették. Király volt velük!

uhrmeister · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. február 10. 20:56

"Angyali" élményben volt Nálad részem. Nem először, és remélem, lesz még rá alkalmam!

Renyhe izmaim, porcikáim komoly tudásról, tapasztalatról tanúskodó kezelését nevedhez méltón angyali mosollyal, résre húzott szemekkel kísérted.

Remekül aláfestetted az egyébként is lazító hangulatot a helyiség világításával, az agyat simító háttérzenével.

Hitet, reményt és SZERETETET hirdető apostoli hatású hang próbálta szétfeszíteni gondolataim kalodáját, sikerrel.   

Azaz a kezelésed messze túllépett egy izmokat lazító masszázson.

Én ezt hálásan köszönöm Neked.

 

 

abgewinkelten · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. február 14. 05:26

Lara(22)debreceni,Aranyos lánnyal töltöttem el kellemes 1.5 órát hát gyerekek nem ő volt életem első ilyen kalandja de ezt a kis kalandott sosem felejtem el!!!Amikor beléptem egy kellemes környezetű jól berendezett ház fogadott.(a fűrdő perfect jó nagy sarok káddal)A hölgyemény friss,üde,vidám beszélgetős tényleg mindíg cirógatott,simogatott ápolgatott :D

Ajánlom mindenkinek a figyelmébe ha jól akarjátok érezni magatokat egy lánynál!!!!

Sunaimádó · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. február 16. 14:58

***Kérjük az önreklám mellőzését!***

 

Gina 19 , Debrecen
Egy hete voltam Ginusnál, teljesen más élmény volt mint amire vártam. A telefonba már a hangja elvarázsolt.  Sexi fehérneműben várt, belépésnél  kezét nyújtva közvetlen volt.  Gyors zuhany után egymásnak estünk. F**nciáztunk kicsit, felsz*pta a gumit (amit nem sűrűn kapok meg). Igaz nem szereti a 69et, nem csókolózik de én nem vagyok ezek híve. Nem csak lehet sőt igényli is hogy d*ngessék meg keményen. Mindenre nyitott!!! Ajánlom mindenkinek aki szeretne egy k*ményet szeretkezni!
Köszönöm szépen az élményt megyek máskor is kedves Gina! ;) 

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2014. február 17. 10:31

Eggyet értek veled, kedves, szép aranyos lány, még akor lenne tökéletes ha a csókot is beválalná, de így is mindenkinnek ajánlom, logisztika jó kiszolgálás jó, figyelmes, nem ***moderálva*** rózsaszál átlag,  a legjobb sz*lg*ltat*k közé tartozik,

Törölt felhasználó · 2014. február 26. 11:08

Andrea23 - Debrecen - tegnap jártam nála.

Életem legszebb élményét nyújtotta: kedevs, odaadó, tiszta s rendezett környezetben várt.

Közös tusm gyertyák sok csók és igazi barátnő feeling amit teremtett.

 

Megértő, nem kapkod, nem sürget, csak ölel mig jó nem elsz. Mindenkinek ajánlani tudom, mert az intelligenciája és a hozzállás magas elsőrangú.


Téma indítva: 2010.02.25., 562 hozzászólás összesen