Pozitív tapasztalatok

bikafiu2 · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. április 15. 10:33

cicuka,neked is ott a válasz ,olvasd el a civis lánynak irtakat

Cicuka · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. április 15. 11:51
Lehet, hogy te véletlenül pont egy ártatlan vendég vagy, de szerintem te is tudod, hogy rengeteg lány regisztrálja magát kamunéven, vendégként és ezt vagy a többi lány ocsmányolására, vagy éppen önreklám céljából teszi! Ha Te tényleg vendég vagy, akkor elnézést, amiért ezt feltételeztem Rólad...
Lánykereső Szerkesztőség · 2010. április 19. 15:00

Kedves Cicuka és cívis lánya!

Bikafiu2-nek tényleg igaza ven: ez a topic nem erre való!

A véleményüket, észrevételeiket természetesen szívesen látjuk, de mindig csak a megfelelő helyen!

Együttműködésüket köszönjük!

VL

Csenge · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. április 22. 21:22

Csak csendben megjegyzem, hogy minden oldalra jelezte bikafiu hogy neki ki is a favorit :) azért ez már még is csak reklámozás, no de én nem bánom, hiszen nem vagyok érintett. ;)

Törölt felhasználó · 2010. április 23. 11:55

Csak annyit fűznék az önreklámokhoz,hogy jó "árunak" nem kell reklám!

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. április 24. 00:39

sziasztok,Mia debrecenbol,jart mar valameikotok nala?tapasztalatok,elmenyek?mindenre kivancsi vagyok

bikafiu2 · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. május 03. 22:57

én csak annyit füznék hozzád,hogy te minek vagy itt?te reklámozod magadat és mint már lentebb irtam olvasd el.ez tudtommal arra valo.kocc rollam!!!ezek után téged meg se kereslek!!kötekedni nem itt kell.ha nem tetszik hogy leirom a véleményemet akkor ne olvasd!!!!!

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. május 03. 23:47

Kossz szepen Gróf Kurátor

az infokat,en felhivtam oket,bar Miat soha nem sikerult(allitolag elvan romolva a telefonja,lenyegtelen)beszeltem a baratnojevel Szendyvel,aranyos kedves,radumalo hangja volt.Megkerdeztem hogy mit es hogy es mennyi,es nem tudom mas hogy van a dologgal,a csok az extra,es az + $$$.

Kedves MaK-Kollega koszi meg1x az infot,mindenjot kivanok,viszlat

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. május 06. 14:38

hello,valaki esetleg valami infot,elmenybeszamolot a nyiregyhazi

Szandra  (20)-rol

tudna?elore is koszi :D

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. május 10. 11:32

Igen, ennyi az infóm!

 

Csinosnak látszik a képeken, de túl messze van tőlem!   :)

Mindenesetre, ha megvolt írd meg, milyen volt!!!

kockahas · Újonc (12 hozzászólás) · 2010. május 10. 16:01
Sziasztok! Győrben voltam Lolánál,merem ajánlani!
figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. május 11. 09:29

elso dolgom utana az lesz:D

jankovics · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. május 14. 15:31

 

Sziasztok!Én Ilcsi21-nél már jártam,és egy nagyon kedves,és vonzó hölgy!Csak ajánlani tudom öt!!!!

tompa4 · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. május 14. 20:55

Hello minden p*ncikedvelőnek!

Ma jártam a már sokszor emlegetett,Maya 21 -nél.Telefon felvétel 10 pont! Megközelíthetőség 10 pont!

A lakásban rajta kivül még van 2 lány is.Anyagi vonzata az élvezeteknek 10 pont nem lehuzós tipus!

A franciája jó csak,az én hibámból hamar elmentem,szereti a változatos pozokat!puncijában pircing van.

2. menetben is jó volt vele ,de aki szereti ha egy lány szétlovagolja akkor ne őt válassza.Nem szereti ha nyalás közbe nézik!Nincs csókolózás!A közös fürdözésnél nem bujik oda hozzád,nem mossa meg a hátad

visszont az előjáték előtt egy szál cigivel megkinál.Megteszi azt hogy,ne frusztrálva érezd magad nála,visszont ha az ajtóba mondod neki hogy nem szeretnél tőle semit akkor sincs gáz.Lehet mert én nem mondtam!Cicijei szépek,lehet hogy eredetiek.Jó volt vele de valahogy nem ojan volt a szex vele,hogy vissza térjek hozzá!Legközeleb szerintem évi cicát választom!Maj irok Róla is!

Minden vidékilány oldal látogatónak,sokszerencsét a pucikhoz,és még több beszámolót!

sexy fiu · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. május 15. 18:27

sziasztok!!Jártam Noéminél 19 éves (székesfehérváron)  Nagyon sok lánynál woltam de ilyennél még soha...nagyon aranyos szimpatikus lány..és nagyon szép..igaz nem ugy néz már ki mint a képen,sokkal jobb..sexbe franciába tökéletes.. Ugy h ha fehérváron jársz akkor hozzá menj..

Thomasso · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. május 22. 22:01

Sziasztok! Jártam tegnap Debrecenben Lessinél. Még ilyen csajjal nem találkoztam, mint ő. Kedves, aranyos, mosolygós, szép és naon jó testű. Tényleg ő van a képeken. A lakás kissé puritán, de rendben van. Tiszta, rendezett. Jól lehet parkolni, ami fontos! A franciája valami csoda, próbáljátok ki, ja és nem nézi állandóan az órát:)

JQ · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. május 24. 20:34

Sziasztok!

 

Én kb. 10 napja jártam Miánál Debrecenben, nekem bejött nagyon. Szép arcú, nagyon jó alakú, barna bőrű lány. Amin meglepődtem, hogy orál közben volt szemkontakt, ami abszolút nem jellemző (személyes tapasztalat), és nagyon jól mozgott az ágyban. Egyedül azért éreztem furán magam, mert rajta kívül két másik lány is volt a lakásban, akik - valljuk be - külsődleges szempontból a nyomába se érnek. A közepesnél (páran írtátok) én sokkal jobbra értékelem a teljesítményét, és nagyon nehéz volt megállni, hogy ne kapjam le szex közben, engem annyira vonzott ez a szép roma csaj, szóval összességében az egyik legtüzesebb csaj, akivel voltam..:-)

András · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. május 28. 19:50

Szervusztok!A minap Miskolcon akadt dolgom,és mivel már rég kiszemeltem Emese27- et,gondoltam meglátogatom.A telefont ő vette fel,elmagyarázta hol találom a lakását,és kb.fél ora mulva tudott is fogadni.Már az ajtoban tudtam,hogy jo helyre érkeztem...Emese nagyon dekorativ lány,magas,kellemes kisugárzásu,nagy kék szemei pedig azonnal elvarázsoltak.Lakása rendezett,amit láttam belőle az tiszta,igényes.Az szobába érve rengeteg domina cuccot láttam,érdekes lehet a szexnek e fajtája is,de jomagam nem ezért mentem.Emese kávéval,itallal kinált,kis beszélgetés és tusi után finoman átmasszirozta egész testem,ami nagyon jol esett.Nem tanulta,de valahogy ráérez arra,hol és hogyan kell masszirozni.Amit ezután kaptam,azt soha nem fogom elfelejteni,mert ilyen csodálatos franciába még sosem volt részem,pedig megfordultam már néhány lánynál...Párszor megállt,nehogy ideje korán vége legyen az egésznek,késleltette de már alig birtam tovább,igy rátértem a lényegre.Annyira szép és izgato popsija van,és ehhez karcsu derék párosul,amibe jo volt belekapaszkodni.Sajnos hamar vége lett ettől az izgato látványtol,és az igazat megvallva alig várom hogy ujra meglátogathassam őt.Mindenképpen nagyon ajánlott kategoria annak,aki igőnyes,valoban szép lányt keres Miskolcon.

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. május 28. 23:56


koszi andriskam a beszamolot,en is kiszemeltem mar magamnak,es igerem,amint meglesz,en is tajekoztatot tartok majd,miden jot!

krisztián · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. május 31. 13:03

DEBRECENBEN jÁRTAM ÉS VOLTAM A GINGER NEVŰ 22 ÉVES LÁNNYNÁL....SRÁCOK OLYAT MÉLYTORKOZIK HOGY ESZMÉLETLEN !!!!nAGYON KELLEMES VOLT!  Neki nincs arcos képe fent de nem csalodtam az arcában sem de a szájában meg főleg nem :)


Téma indítva: 2010.02.25., 559 hozzászólás összesen