Negatív tapasztalatok

Törölt felhasználó · 2012. december 07. 09:34

Szia te Nándi! Vártalak a cseten, hiába, de legalább tudom, hogy élsz... :)

 

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · 2012. december 07. 07:41

:D Mert mit is mondoott Leonardo de Vinci, büdös a .... de fincsi! Azért Én spec maradok a jól ápolt csupaszítottnál!

 

Törölt felhasználó · 2012. december 06. 18:30

Szaga van és ott maradtál? Egyre több a "szagos" hirdető, alig fura, de Ti maradtok, mert " Más is büdös, mégis jó." :D

 

Zsol01 · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. december 06. 13:01

Balatonkereszturon vagyis Marcaliból hirdető "hölgy" Nóri nem kicsit átverős, nagyon profin csinálja.. Szilikonos táncos csaj, még a szeme sem áll jól, azt hiszi az ember aki elmegy hozzá hogy a drágának számító *r*i után kap valami legalább átlagos élményt, ellenben eldumálja az időt ha ugy hogy nem is csinál semmit, azt is finnyásan, kértem hogy mostmár tényleg kéne valamit csinálni nem csak maszirozni és simogatni erre ő rámmordult hogy hadd végezze a munkáját ahogy ő azt szokta....???? közben beszélt minden oda nem illő dologról ami senkit sem érdekel és  közli 40 perc után (***modrálva***) h bocs de lejárt az idő és már nem hajlandó semmit sem csinálni. Lehet h csak egy rossz napját fogtam ki és mással teljesen másképpen és korrekten csinálja, ugy gondolom igényes ember vagyok tehát ezzel nem lehetett gond...de akkor sem ajánlom senkinek mivel engem átvert szemrebbenés nélkül amit k*f*zettem *xtrát abból semmit sem kaptam de még aktus sem volt...olyan ideges lettem hogy felkaptam a ruhámat és bevágtam az ajtót magam mögött természetesen a lány eltünt ekkor már.. Szoval sok szerencsét ehez a lányhoz!!!

Rita69 · Újonc (11 hozzászólás) · 2012. november 26. 19:46

Fiukák!!!!! Gratula nektek :D Na ezért kell az óvszert használni!! Gondolom ez elmaradt :D Mert megérdemled.........

fecóvagyokcsáó · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. november 26. 18:14

*** Kérjük a hirdetők egymás lejáratásának mellőzését!!! ***

 

Én is osztom a vélmenyed Roli Debrecen Szabina 33-al kapcsolatban annyit: hogy kicsit gyogyós a nő sőőt nem is kicsit szaga is van meg valamit énis elkaptam tőle amit ki fogok deríteni!!! 

                                                    Csáó: Fecó

Rolika · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. november 26. 17:51

*** Kérjük a hirdetők egymás lejáratásának mellőzését!!! ***

 

Ezen az oldalon van egy nő Szabina 33

NEM AJÁNLOTT KATEGÓRIA VALAMI NEMI NYAVAJÁJA VAN ÉS EGY SÖTÉT BŐRŰ FICKÓ VAN A KECÓBA.

                                         Rolika voltam.

keményfa-szu · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. november 24. 21:41

***Kérjük a fórumozók egymás lejáratásának mellőzését!!! ***

 

Üdv mindenkinek!

Nemvagyok nagy fórumozó de amit ma kaptam a Claudia nevű szolgáltatótól  azt nem igazán tudom tolerálni enyhén szólva bunkó volt!

felhívtam hogy bejelentkezzek erre le hülyéz a telefonban vissza hívom hogy mégis miért vagyok hülye erre egy férfi veszi fel a telefont és megszólal a kérdésemre hogy nem szimpatikus a hangom! Kérdem én ha már egyszer szolgáltató akkor miért kell le hülyézni a másikat amikor még nem is látott és nem is ismer! Meg ha már *** moderálva *** tart az hogy engetheti meg hogy egy vendéggel ok nélkül így beszéljen? Vagy ennyire televan vagy Ő a hülye!

Ezért én nem ajánlom senkinek!!!

Skyline-Girls · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. november 20. 12:42

Lorette 20 Tatabànyàrol lopott képekkel dolgozik, köze sincs a lànyhoz a képeknek. Egyébként egy svàjci oldalrol loptàk le a képeket, ahol részben màr uj képek is vannak az igazi Lorette-rol.

revesz79 · Újonc (22 hozzászólás) · 2012. november 20. 07:27

A jázmin nevű lányról (nyíregy) nem sok jót tudok írni. Egyszer voltam nála de be is fejeztem. Azon kívül hogy jó teste van semmi pozítivum nem szól mellette. Unott fej, picit el is van sz*llv* magától.

kola · Újonc (11 hozzászólás) · 2012. november 12. 11:08

https://videkilany.hu/kedvenceim

Ő az,de nem a kedvencem!

kola · Újonc (11 hozzászólás) · 2012. november 12. 10:59

https://videkilany.hu/kereses/talalat?sortkey=hMZci2pr&megye=2

Előző írásom, őróla szólt!!!

kola · Újonc (11 hozzászólás) · 2012. november 12. 10:25

Figyelem!

Egy hihetetlen rossz élményem volt,Jessika 21 éves szőke hajú hölgyel,/Pécs D*b*.u./dobó/rideg,amit megbeszéltünk előre,azt ahogy megkapta ***moderálva*** ,már el is felejtette.***moderálva*** hiányos hölgy,aki csak a ***moderálva*** megy,és nem arra, hogy azért nyújtson is valamit!Mondhatom,hogy semmi izgalmat nem tudot nyujtani,így jóval az idő befejezése előtt,visszakértem a ***moderálva*** felét,de ő idegesen ezt vissza utasította,mikor valójában a sz*lg*lt*t*sa,a nullával vólt egyenlő!!!!!

 

Egy másik hölgyel szintén pécsen,megbeszéltük a részleteket,majd mikor

elmentem hozzá már második alkalommal,a K*r*nyi utcába pécsen,próbálom hívni és egyszerűen nem veszi fel a telefont,őt Kingának hívják!

 

Tanusál, nem szabad előre ***moderálva***! !Persze, azért vannak kivételek!

Đolly:-) · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. november 12. 10:11

Szia,kedves Ricsicica.Feltehetnék több kérdést,amivel megcáfolhatnám a kommentedet.De szerintem értelmetlen.Aki járt már nálunk,vagy meg fog bennünket látogatni,az tisztában van vele,hogy a folyosón se fogas,se fotel,se szék,de még egy árva akasztó sincs,ahol a kabátodat hagyhattad volna.Azt tanácsolom neked,hogy ha máskor lejáratásra,pocskondiázásra adod a fejed,azt ne első felindulásból tedd,gyűjts több információt,gondolkozz,tervezd meg és csak utána írj.További szép napot,üdvözlettel:Dolly

 

Richárd · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. november 11. 12:26

Voltam pénteken a Dolly Kéjbarlangja nevű helyen.

Fél órát az egyik lánnyal, fél órát a egy másik lánnyal. A lányok akikkel voltam mindegy, nem ez a lényeg. A kabátom a folyosón hagytam amikől eltűnt 30.000ft. Távozás előtt vettem észre. Számon kértem a lányon aki kihívta az 1. lányt akivel voltam. Tagadták a dolgot én meg távozni nem akartam. Aztán jött a Dolly névre hallgató némber, aki ott a góré. a pénzem nem kaptam vissza, letagadták az egészet és fenyegetőzni kezdett, ha nem megyek el azonnal telefonál, de azt megbánom, mert akiket hív azok nem foignak kesztyűs kézzel bánni velem. Lehúzó, tolvaj banda. Ezt még megkeserülitek. Rátok fogom küldeni anonim módon a yardot, aztán telefonálgathattok jobbra-balra. Így loptak meg 30.000ft-tal.

 

Vigyázzatok srácok, ne vigyetek magatokkal plusz pénzt, pláne ne hagyjátok a kabátotok, mint én pancser a folyosón.

 

Richárd

manuska · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. november 05. 11:51

Sziasztok.

 

A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében hírdető Barbikához nem menjetek. Ellopta a mobilom és szerencsére csak azt mikor nálla voltam.

Természetesen utánna napokig nem lehetett elérni és a száma is megváltozott hírtelen.

Később mikort hívtam ő semmiről se tudott.

Szánalmas.

gaem165 · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. október 30. 20:19

Hello! Szegedi Reninél és Szvetlánánál  valaki volt már e? Tudna-e véleményt írni?

fecskegatya · Újonc (9 hozzászólás) · 2012. október 28. 11:39

Csak gratulálni tudok ahhoz hogy cinkeljétek magatokat lányok Vanessza 21,és Melinda19,=Kitti és Asztrid  ennyire éhesnek lenni lányok, saját magatokat tettétek ki annak hogy témázzanak, és az nem pozitív véleményt. Aki kitalálta ezt a párositást nagyon nagy észkombáj joggal feltételeznek bár mit is, akár azt is hogy örülhet annak ha telefonja megmarad amivel bejelentkezett hozzátok. Nemtudom hogy Gyula-e az aki a háttérben van vagy nem de teljesen mindegy engem nem érint mert ilyen szélhámos, simlis, brigádot kihagyok!!!

 

naomi-eger · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. október 27. 23:58

szia keresd a telószámom hamarosan kinnt lesz szerintem engem is ő lopott meg

 

Átvertek · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. október 14. 17:27

Sziasztok!

Olyan embereket keresek , akit az elmúlt 3 évben megloptak,átvertek,becsaptak, akár az ügyfelek akár a hírdető lányok részéről.Értek ezalatt lányoktól ruhákat , készpénzt, telefont, LAPTOPOT, ékszert , ügyfelek részéről pénzt ill.értéktárgyakat stb. Konkrétan egy lányról van szó aki saját bevallása szerint országszerte főleg Budapest , Miskolc, Debrecen és környéke több helyről napok akár hetek alatt ilyen értéktárgyakat tulajdonitott el.Magát jó színben feltüntető , akár betársult kolléganőként adva el , elhelyezkedett az ország több pontján helyekre és az ott dolgozó lányok bizalmát elnyerve különböző módon lopott. A lány külseje : kb 160 magas, sötét félhosszú ill. hosszú hajú, sötét szemű jól kommunikáló 19-23 év közötti lány. Ezen az oldalon sok városban (igaz arckitakarással) d*lgozott. 

Kérek mindenkit , akinél kárt tett ill. sérelem érte jelentkezen a megadott e-mail címen :***moderálva*** további részletekről ott!

Köszönöm!


Téma indítva: 2010.02.25., 767 hozzászólás összesen