Negatív tapasztalatok

Attila · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. március 19. 15:24

Szia Hegylakó!Én is jártam a Ferenc körúton,az alfival szemben a 4 emeletesben.Atelefonban a hang nagyon tettszett,de mikor felmentem a csaj lepukkant volt,ott akartam hagyni. Akkor derült ki,hogy többen vannak,úgyhogy ki kellett fizetni a fél órát ha nem akartam gondot.Márpedig ki akar cigányokkal újjat húzni?!Aferenc körútat én sem ajánlom!!!!!!!

Hegylakó · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. március 19. 13:43

bully69˘!Ez a lány nem jelent konkurenciát senki számára,hacsak nem vak az illető!

bully69 · Újonc (9 hozzászólás) · 2010. március 18. 20:38

Szia Hegylakó!

 

Hirdetö létedre mit kerestél a lánynál?Feltérképezted a konkurenciát?

Hegylakó · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. március 18. 18:32

CICA 21 NYREGYHÁZA A csaj 110kg,roma nem magyar,miközben a kérésére zuhanyoztam a pénzem lenyúlta.A Ferenc körútat kerüljétek!!!!

yoo51 · Újonc (8 hozzászólás) · 2010. március 16. 23:42

Kedves Lyuksógórok!  Ez HÁNYINGER amit itt előadtok! Inkább dugcsizni járjatok, mint egymást cseszegetítek! Melyik megyéről van szó?   Üdv.: baranyai

SZABINA 21 · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. március 16. 15:51

sziasztok!szeretném én is leirni a véleményemet mint bennfentes,ha nem bánjátok. meglepődtem azon,amit fantom irt,hogy árulkodós ovodásnak titulálta figyelő 28-at,nagyon megdöbbentett a tény hogy egy partnernek  ilyen véleménye legyen!azt gondolom,hogy igenis hogy a partnereknek joguk van a képgarancás képekhez,és jól teszi hogy ha bejelentést tesz az ellenkezőjéről.azonfelül ez a forum pont azért van hogy a nem korrekt lányokat kiszürjék!!!!!!!!!!!! még én is ezt gondolom,és szerintem minden normális ember/és szakmabeli lány/hogy ez gerinctelenség!!!!!!!! csak az háborodik fel ezen fantom akinek van félnivalója. és én nem bujok álarc mögé! én sem válalom fel nyiltan amit csinálok,de ez nnem azt jelenti,hogy kamu fotókal hirdetek.kitakarom az arcom és kész.  nagyon sajnálom figyelőt és minden partnert akit megloptak,és átvertek de higgyétek el azért  vannak még korrekt lányok.  remélem fantom engem nem fogsz sértegetni csak azért mert felválalom a véleményem.           JANINAK ÜZENEM,HA OLVASOD A FÓRUMOT,KÖSZÖNÖM A TEGNAPI KEDVESÉGED,ÉS HOGY MELLETTED NŐNEK ÉREZTEM MAGAM. NEM PEDIG..................TE VAGY A KEDVENC PARTNEREM/ÉS NEM A PÉNZ MIATT,HANEM MERT MEGADOD A TISZTELETETT/ SZABINA

figyelo 28 · Újonc (6 hozzászólás) · 2010. március 15. 21:51

Buly 69-nek üzi Köszi!!!!:-):-):-)

bully69 · Újonc (9 hozzászólás) · 2010. március 15. 14:14

Szia fantom!

 

Te ugy vagy vendég,mint én lány!!!!Mert a kamuzás lopás,lehúzás minden vendéget minimum zavar,de inkább felháborit.A vendégeg nem szokták a kritikán aluli lányokat védeni,és nem szokták egymást mindennek elhordani!!!!Ez az alpári stilus,amit te is használsz inkább a lányok és a managgerek sajátja.Mert ö nekik rossz az,ha valaki lebuktatja öket.Arrol már nem is beszélve,hogy a helyesirásod az irásmodod és a 3-4 soron keresztül tartó tagolatlan mondataid a nemzetiségiek jellemzöje.Akkor most ki is bujkál????Azt már csak mellesleg jegyzem meg,a fórum pont azért jött létre hogy a valódi vendégek tudják egymást segiteni a tapasztalataikkal.Hogy megtudják irni pozitiv és negativ tapasztalataikt egyaránt.Hogy kitudjuk szürni a kamuzós lopós,lehuzós lányokat és a normális szolgáltatást nyujtó lányokat ajáljuk egymásnak.Ez jó nekünk mert nem leszünk áldozatok,és jó a korrekt lányoknak mert lesznek vendégeik.Csak a magad fajtáknak nem jó!!!Ezért vagy felháborodva.

bully69 · Újonc (9 hozzászólás) · 2010. március 15. 12:02

Szia fantom!

 

Ha ilyen bátor vagy,te miért bujsz egy ,,nicknév,,mögé?Te miért nem adod magadat,miért kamuzol??Nem másokat kell ócsárolni,hanem tisztességes korrekt szolgáltatást kell nyujtani a partnereknek,hogy elégedetten távozzanak.Mert az elégedett partner elöbb utóbb visszatér,és másoknak is ajállani fogja a korrekt szolgáltatót.Ennyi!!!!!!!!Ezzel a stilussal csak lejáratod magad!!!!

Törölt felhasználó · 2010. március 14. 20:24

Szia Figyelő!

Egyetértek veled! :) Babától csak annyit kérnék, írja meg nekem (a fórumba akár) a VL tel.számát!!

Amúgy a VL lassan a legnézettebb oldal, persze van még néhány, ami szintén élmezőnyös.

Nem véletlenül irogatnak *** moderálva *** az ezen az oldalon hirdetőkről, persze itt moderálnek és egyfolytában dolgoznak,

így jobb amott. :D

 

figyelo 28 · Újonc (6 hozzászólás) · 2010. március 14. 17:24

Baba 26-nak üzenem,hogy ne tegyen olyan kijelentést,hogy nem sokan fogják használni a veboldalt

mert hírdetésével kapcsolatosan egyértelműen valami probléma van! Beszéljen csak a saját nevében!!!!!!!!!!!!!!!!!!És senki más nevében ne tegyen kijelentést!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Valószínü lopott képekkel dolgoztok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ezért találták ki a fotó garanciát!!!!!!!!!!!!!!!

Egy pár héttel ezelőtt sorozatosan én jelentettem be a csalókat!!!!!!!!!!!!!!!! És ezután lett szigorítás a veboldalon!!!!!!!!!!!! Üzenem a kétes Hírdetőknek Vadászok a képeitekre!!!!!!!!!! És figyelek!!!!!!!!!

 

baba26 · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. március 13. 15:18

Kedves vidéki lány szerkesztőség!Azzal hogy önök letiltanak hirdetéseket valótlan képek bejelentése alapján ami lehet hogy mégis valós csak valami rosszakaró betelefonál valami rivális ez miatt sok hirdető már nem fogja ezt az oldalt választani szerintem.

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 05. 19:47

Kedves Mindenki!

Szeretnénk felhívni a figyelmüket a fórum szabályzatára, amit első hozzászólásuk elküldésével el is fogadtak, és amely többek között ezt is tartalmazza:

"A fórumon tilos trágár, sértő, megalázó, bárkit indokolatlanul hátrányos helyzetbe hozó, jogsértő hozzászólás!"

Kérjük, a jövőben maradjanak meg a kutlurált hangnemnél, hiszen a negatív véleméynt éppen úgy le lehet írni kulturált módon, mint az elismerést!

Köszönjük!

VL

Pillangó45 · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. március 05. 15:13

Látom nagyon rossz NEKED :)) Mindent elkövetsz, hogy bánts.Nem baj, hisz tudom ki vagy, s miért teszed.

A Te igényeidet képtelenség kielégíteni, illetve, hazudsz, nálam elégedett vagy, majd írkálsz, minősíthetetlen sms-eket.

Akik eddig voltak nálam, tudják, hogy ez nem igaz, illetve más oldalakon meglehet nézni rólam véleményeket.

Megérdemelnéd, hogy kiírjam a telszámod, de én nem vagyok gusztustalan, mint TE !!!

 

Törölt felhasználó · 2010. március 04. 19:13

Te is megszívted, kedves MT? Pedig ha jobban szétnéztél volna, én jeleztem, hogy nagy ívben kerülednő.

 

Egyébként a BN mostanság Szexy Démon vagy Szexy Fekete névem is hirdeti magát. Inkább telszámot adj, az egyértelmű.

 

06204188604

Ezt nem szabad hívni.


Törölt felhasználó · 2010. március 04. 07:21

Tisztelt szerkesztőség!

 

Nagyon pozitív, hogy ilyenre is figyelmet fordítanak!!!

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 03. 12:29

Kedves Mindenki!

A további találgatások elkerülése érdekében, csak a tisztán látás érdekében tesszük közzé, hogy a fórum indulásától 2010.03.02. 18 óráig az alábbi hozzászólások ugyanarról az IP címről érkeztek ebben a topicban:

 

- egri kan, zsotika, GEZUKA, egy valaki, jozsef

- EGY CSAJ, JÓ AKARÓ, Vaze, Menő, IMRE, Lelkes fiu, Narancs

- bazsa, Tibi,

 

A teljes lista itt található: VL Szerkesztőség üzenetei az oldal látogatóinak!

Tudjuk, ez nem jelent semmit, de azért kiindulópontnak jó :-) Így egy kicsit más szemmel lehet olvasni egyes hozzászólásokat!

VL

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 15:01

Nyiregyházi Barbi 19 : Kép valós!!házban többen vanak!! Hangokat halótam eljötem tölle mert volt már olyan negatív élményem,hogy eltünt a pénzem mig én zuhiztam. Meg ilyedtem és elhuztam nem biztatok senkitsem hogy meglátogassa.

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 14:39

Makkmarci!!

..és akkor az a kép valós ?? ami a képgalériában van!!!

Át..(#)...úrás az egész....

Ahogy szerintem a nyávogó miácska is....

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 13:31

Szolnok Most a sexy trixi roxi nikol és még ki tudja milyen neveken hirdető lányt nagyívben elkerülni! Lepukkant lakás és nem egyedül van otthon vannak még páran,a lány igénytelen és büdös nem ajánlom senkinek ! Most Roxy néven hirdet!


Téma indítva: 2010.02.25., 767 hozzászólás összesen