Negatív tapasztalatok

mixeres · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. február 14. 19:08

Azért mert két órát utaztam és a környéken se tőled se hozzád nem volt senki. Még internet sem volt hogy mást keressek időm se volt keresni. Voltam már több helyen is de így még nem jártam. Ezer f#rint maradt nála gondoltam költse a gyerekére nem csinál meg ezer f#rint. De igy utólag belegondolva ha el akartam volna jönni hogy köszi akkor mégse lehet ki se jutok a házból.

ciegér · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. február 14. 15:50

Ez gáz!!!Remélem meg lesz a következménye!!

 

mixeres · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. február 14. 15:08

Szóltam nekik de kimoderáltak! A véleményemet meg megtartom magamnak velül kapcsolatban! A célom az volt ezzel hogy más ne járjon igy mert nek korrekt a l#ny és a lehúzásról szól az egész arról nem is beszélve, hogy életveszélyesen megfenyegettek! Messzire kerülje el mindenki Sziszi vagy Lili is a neve mert nem egyedül dolgozik ott van vele ***moderálva***!

ciegér · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. február 14. 13:35

Igazad van mixeres.Nem értem az oldal üzemeltetöit!A tel.szám változhat,de a név Sziszi,Lili,Szilvi és ugyanazok a fotok is.Ez nem kétes hirdetés akkor??

 

mixeres · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. február 12. 09:13

Most nézem még a telefonszám is megváltozott! Igazi bűvész! Nem értem az oldal üzemeltetői miért nem zárják ki az ilyen ***moderálva***

mixeres · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. február 12. 08:16

De milyen érdekes hogy Sziszi Marcaliból 12 óra alatt hogy át tudott változni Lili-vé és már Balatonmáriafürdő-re is át tudta tenni a székhelyét! Ez azért jelzés értékű! Ez felér egy beismerő vallomással! Óvva intek mindenkit tőle! Üdv

mixeres · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. február 11. 19:12

VIGYÁZZATOK  MARCALIBAN SZISZIRE! MA VOLTAM NÁLA ÉS MEGLOPTAK! KEZDEM AZ ELEJÉTŐL! KICSIT LEPUKKANT HÁZ MARCALIBAN A ***moderálva*** UTCÁBAN. FŰRDŐSZOBA PROBLÉMÁS MELEGVÍZ NEM VOLT! Ő 29 ÉVESNEK HÍRDETI MAGÁT DE KÖZELEBB VAN A 40-HEZ. LUKAS ÁGYNEMŰ SIKOSÍTÓ TÖRLŐKENDŐ NUKU. MEGBESZÉLTÜK AZ ***moderálva*** MINT AMIT MONDOTT TELEFONON ÉS MEG SE CSINÁLTA ŐKET AMIT MEG NAGY NEHEZEN ABBAN NEM VOLT KÖSZÖNET! NEM TUDOTT ÚGY VISSZAADNI MARADT NÁLA P*NZ,GONDOLTAM NEM BAJ ***moderálva***! A FOTÓIN CSAK AZÉRT VAN HÁTULRÓL FOTÓZVA MERT ELÖL NEM VOLNA MIT. TÚLVOLTUNK A SZEXEN AMIT MEG IS BÁNTAM DE UTÁNA VOLT A SLUSSZPOÉN! NYISSÁTOK KI A SZEMETEKET MERT AMIT MOST LEÍROK ATTÓL LEHIDALTOK! KILÉPEK A KAPUN BENYÚLOK A ZSEBEMBE ÉS MEGSZÁMOLOM A P*NZEM ÉS HIÁNYZIK BELŐLE NEM IS KEVÉS! LEDERMEDTEM VISSZAMEGYEK BEKOPOGOK. KISZÓL HOGY FÜRDIK, MONDOM NEKI NYISD KI LÉGYSZIVES ERRE Ő, JÖN MINDJÁRT VALAKI! NE SZÓRAKOZZ MONDOM NEKI NYISD KI MERT MEGLOPTÁL ADD VISSZA A P*NZT! MONDTA MENJEK EL, MONDOM NEKI AKKOR FELHÍVOM A RENDŐRSÉGET MOST AZONNAL ERRE Ő JÓ AKKOR AZT FOGJA MONDANI NEKIK, HOGY ERŐSZAKOSKODTAM VELE! NAGYNEHEZEN KINYITOTTÁK OTT ÁLLT VELEM SZEMBE EGY NAGYDARAB 100 KILÓS KOPASZ CIGÁNY VIPERÁVAL A JOBB KEZÉBEN BALBAN MEG A P*NZEM! MONDJA GYERE BE MONDOM TE GYERE KI! MONDJA GYERE BE MONDOM NEKI GYERE KI! KIT AKARSZ TE FELHÍVNI KÉRDEZTE? MONDOM A RENDŐRSÉGET MERT KORREKT VOLTAM OTT HAGYTAM EGY CSOMÓ P*NZT ÉS MÉG MEG IS LOPTOK! ERRE VISSZAADTA DE KIRÁNTOTTA A VIPERÁT,HOGY NEM JÁRTÁL ITT! MONDOM NEM JÁRTAM ITT AZTÁN ELJÖTTEM! HA VALAKI NEM AKAR ÍGY JÁRNI AKKOR TANULJON AZ ÉN TÖRTÉNETEMBŐL ÉS KERÜLJE EL JÓ MESSZIRE AKI MEG MÁSFAJTA IZGALOMRA IS VÁGYIK AKKOR HAJRÁ! HAZAFELÉ DÖBBENTEM RÁ,HOGY EZ ELSÜLHETETT VOLNA ROSSZABÚL IS OTT VOLT A TELEFONOM A KOCSIKULCSOM IS! CSAK ENNYIT AKARTAM MONDANI.

Dark Horse · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2013. február 11. 11:25

Fényképész Veszprémben Mona is! Nem az ***moderálval csak az érkrzésről vetkőzésről készit képeket! A kamera nem feltünő. A képek pedig bármire jók

Törölt felhasználó · 2013. január 27. 09:37

***KÉRJÜK EGYMÁS LEJÁRATÁSÁNAK MELLŐZÉSÉT!***

 

Nem igen szoktam fórumozni de olvasom itt a lányokkal kapcsolatos dolgokat !

Marci2013 , nem tudom te ki vagy de részvétem fogadd !

 

Én is voltam a lányoknál ahol te is jártál!

Amiket leírtál azt mind tapasztaltam én is!

 

Elbotránykoztató!


Egy felhívást tennék közre !


Idézés a hirdetésükből !


A hangulatról mi a helyről te gondoskodsz---valami ilyesmi! 30 as és 70 es számmal hirdet a 2 nő!

 

Nagyon vigyázni kell velük!

 

Velem az történt hogy a 2 k.va a tudomásom bele egyezése nélkül fényképeket csinált rólam!

Ezt ugye én nem vettem észre !

A lakás körbe van kamerázva a lányok kezében telefon és óvatlan pillanatban fényképeket készíttenek!

Engem nagyon sokáig zsaroltak az elkészült fotókkal, hogy a családomnak megmutatják , eljuttatják a rólam készült képeket ha nem f*z*tek nekik heti szinten egy bizonyos nem kevés összeget!

Nekem mivel a családom az első és a gyerekeim mint nektek is hát kénytelen voltam nekik hetente adni a kért összeget !

A mai napig zsarolnak és rettegésben tartanak!

 

Óvatosságra intenék mindenkit és aki jót akar magának és boldog nyugodt családi életet az felejtse el a 2 csitrit !

Törölt felhasználó · 2013. január 27. 09:30

***KÉRJÜK EGYMÁS LEJÁRATÁSÁNAK MELLŐZÉSÉT!***

 

Van 2 Soproni csaj ! Ingyenes 4 napos hirdetéssel.

 

Nevet nem írtak ki de idézek tőlük szöveget!

 

1. Két fiatal lány kényeztetne

2. Tölts velem 1 szenvedélyes órát

A helyől te a hangulatról én / mi gondoskodunk.

 

Na én nem ajánlanám egyiküket sem !

Engem nagy csalódás ért !

 

Az hogy nincs helyük az még nem akkora probléma, de a következő sztori ami lejátszódott az katasztrófális volt!

 

Kamu szöveg kezdjük úgy !

 

Fiatalnak fiatalok de hogy nem csinosak az biztos! Ízlések pofonok különbözőek de én inkább  magamhoz nyúlok ezek utánn  de hozzájuk nem !

***moderálva***

Kövérek és ízlés és igénytelenek!

 

Ja és nem beszélve arról hogy házasság rombolók!

Mindenkire rá akaszkodnak...első kérdés nős vagy? Mióta stb..

 

Szerintem ez nem tartozik bele a munka körükbe!

És van egy ismerősöm , sajnos náluk most balhé van mert a 2 kis csitri rámászott a srácra és bekevertek a családnál !

Álszent aljas kis ribik!

 

A szolgáltatás az nagyon silány !

A lányok unottan d*lg*znak , látni rajtuk hogy muszályból csinálják !

Az órát nézik folyamatosan nem törődve a vendéggel!

Hát a tisztaságról annyit írnák a szappan és a víz csodákra képes illetve a mosószer és az öblíttő is !!

 

Kezdem az elsőnél :

 

Büdös izzadság szagúak voltak..undorom alig volt hozzájuk, de mivel előre le kellett adnom a horribilis összeget amit kértek hát maradtam!

A hajuk csillogott igaz de nem a frissen mosástól hanem a zsírtól.

Körmüket mondjuk ha feketére festették volna ki,akkor  alatta nem látszott volna a kosz ! Szerény véleményem !!!

 

Második : A mosógépet már feltalálták ami a ruhájukon látszik mert fakó és szakadt fehérneműkben vártak de a mosáshoz nem értenek a lányzók mert a bugyi az foltos folt mind kettőn nem beszélve arról hogy szaga is volt ! De lehet azt csak a túlzott tisztálkodástól vette átt a szagot !

 

Kedves férfi társaim én csak annyit javasolnák nektek felejtsétek el a 2 nőt!!

Inkább segíts magadon vagy menj máshoz de ha rám halgattok.. egy áldozatra ..mert az voltam.. nem mentek oda !

jase · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. január 15. 18:09

hali valaki tud infot gabi27röl székesfehérvár elöre is köszi

 

johnny32 · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. január 11. 09:01

Sziasztok

Érdeklődni szeretnék Debrecenben Orsiról tudna nekem írni vmi véleményt,aki volt nála mert már nézegetem egy ideje,valós képekkel dolgozik?milyen a lakás?kedves szép az arca?köszönöm.Szerdán voltam Regibabanál leírom a véleményem róla :A belvárosban dolgozik igényes környezet fogadott,egy igazán kedves lány órát maradtam de nem bántam meg a képeken valóban ő van tényleg széparca van,és érti a dolgát.Tiszta lepedőt húzott ellőttem tiszta törölközőt adott elmentem tusolni és utána elfeledtette minden bajom.Az aktus után megkínált innivalóval nem siettetett kihasználtam az órát és még letusoltam.Csak ajánlani tudom én biztos visszajárója leszek.

tabi · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. december 19. 18:57

szia vmizujs?

 

Törölt felhasználó · 2012. december 12. 21:48

Nándi, mi van, ha kicsit bök?  Turul? :D

Akinek meg büdös, lehet kapni orrcsipeszt. Olcsó, patikában is van. :)

 

szabina · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. december 12. 18:02

ja és én rendszeres ellenőrzésre járok ugyanis fontos a saját egézségem.Gyere el a papiromért utánna vádaskodj!!!!

szabina · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. december 12. 18:00

Az ilyenek miatt mint ti megy el a nő kedve a ***moderálva***l!ugyhogy gondoljátok át mit műveltek ti itt!!!!

szabina · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. december 12. 17:56

Birálni az tudtok,de magatokba nézni nem,még jó hogy rajtatok kivűl több 100 rendes ember van aki nem birálással tölti a szabadidejét!!

 

szabina · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. december 12. 17:51

Rólam Irsz ilyet?Ahol ***moderálva***i van?azzal mi van?az tetszik?

 

szabina · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. december 12. 17:50

Nem is ismersz miért irsz ilyeneket?Bántottalak én?LKérdezz inkább olyat aki ismer.Amugy aki iléyet ir amnnak igencsak kisebbségi komplekxusa van!!!!Az jó volt hogy l*sz*pt*lak?

 

 

szabina · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. december 12. 17:47

Tisztelt vendégnek nevezett valaki9 aki Rólam ilyet irt!Legalább számolnád össze hogy hány lánynál jártál már utánna vádaskodjáL.Ne állitts valotlan dolgokat!!!


Téma indítva: 2010.02.25., 767 hozzászólás összesen