Valódi hirdetés?

Téma lezárva
jackrabbit · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. május 01. 18:41

Sziasztok!

 

van valami tapasztalat Naty-val és Lindával Győrből?

 

Köszi,

Törölt felhasználó · 2014. március 12. 15:54

Az önjelölés tényleg igaz! Másnál én is tapasztaltam!

 

indiana · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. március 09. 18:55

sziasztok, szerintem Lívia Győri hirdetése kamu. 

Fanfár · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. január 24. 15:34

Sziasztok!

A soproni Rebeca (24 éves, 20-as a hívószáma) képei megegyeznek a Budapest XII. kerületben hirdető Szilvi képeivel. Én úgy tudom a képek Szilvié!

serpentin · Újonc (9 hozzászólás) · 2014. január 17. 10:09

hy!hely fehervar, tinarol es chyntiarol tudnatok irni velemenyt?tinarol a kep valos lehet?

Andrew45 · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. január 07. 14:04

Persze, én is! :-)  ..... amit köszönök is!!! :-)

Andrew45 · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. január 07. 13:42

nem semmi arc?  :-) Én csak egy vén róka vagyok, aki nem akart senkit megbántani!!!! Ha mégis sikerült, akkor elnézést kérek!  

És az utolsó mondat erejével élnék még : a jelöléseket nem én intéztem!  Ehhez én kevés vagyok!  :-) Bármi ellentét is húzodik közöttünk, attól még egy nagyon szimpatikus fórumozónak tartalak Téged, Kedves Karesz! Továbbra is minden jót kívánok Neked!!! 

Andrew45 · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. január 07. 08:58

Kedves Karesz!

Most nézd meg a hölgy hírdetését! Úgy látszik a többi vendége is megvédi őt, nem csak én! :-)  Egy pár kép alapján ne húzzunk már le senkit! Főleg úgy, hogy Te még nem is voltál nála!  

Andrew45 · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. január 07. 08:19

Kedves Karesz!

Látom benned egy igazán kitartó vitapartnerre találtam! :-)

Nem tőlem kapta a hölgy a jelölést! Én senkit nem jelőlgetek, mert szerintem annak sincs semmi értelme! Nem a nézettség ill. jelölés adja egy nő értéket. A legtöbb lány saját magának kreálja a nézettséget és a jelölést is..... akkor minek? És ne érts félre, nem csak ő a kedvencem. Volt több lány is, akik nagyon bejöttek, de ők már abbahagyták pályafutásukat. Ha találok hasonló jó szolgáltatót, róluk is fogok pozitív véleményt írni! :-)  De azért hadd védjem meg újra az én "kedvencemet" ! Kb. 2 hete "rendel" ő. Próbáltam elérni az ünnepek alatt is, de nem láttamfent hírdetését.....valamint nézd meg őt a ***moderálva***, ott sokkal jobban szeretik mint ezen az oldalon. :-) és nem azért írtam a hölgyről, hogy most itt csámcsogjunk róla! :-) Nekem bejön! Arról meg senki nem tehet, hogy neked meg nem! :-)  Vagy bárkiről is fogok már írni, innentől kezdve őket is támadni fogod?  

Hogy kritikus vagyuk hölgyekkel kapcsolatban, azt meg arra értettem, hogy én már nem tudok minden nőt úgy tisztelni, mint ahogyan ti, pont az átvágások miatt, és pont ezért nem megyek már a fiatal csajszikhoz. Erre értettem! De a jó szolgáltatókat továbbra is tudom becsülni! :-) Bár gondolom most sem fogsz velem egyetérteni semmiben.... ami nem is baj, hisz nem vagyunk egyformák. :-)   Szép napot!

Andrew45 · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. január 06. 16:17

Ajjaj! Úgy látom, ebből már nem jövök ki jól! :-)

Sok mindenben igazatok van, de én már kissé kritikusabbá váltam a hölgyeket illetően, valószínű azért, mert már többször csalódtam! Nem akartam senkit megbántani és "fikázni" , hisz akkor konkrét neveket is írtam volna ide, de nem tettem, mert a látszat ellenére nem vagyok bunkó, hogy egy-egy negatív hozzászólással lányok "karrierjét" vágjam tönkre! Én itt ezt a vitát le is zárnám részemről, bár biztos folytatható lenne még napokig..... csak épp értelmét nem látom, mert engem már sajnos nem tudtok meggyőzni!  Minden jót Nektek és köszönöm a tanulságos eszmecserét!  

Üdv: András

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2014. január 06. 13:18

Köszöm megértésed, úgylátom sok közös van bennünk  talán neked is több évtizedes tapasztalatod van és már tudod becsülni a NŐT  Soksikert és továbbra is becsüld meg  a  N  Ő  T .

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2014. január 06. 13:07

Tisztelt haban!

 

karesztattooed nem azért írt nekünk, mert véleményt nyilvánított, vagy mert ahogyan tette azt, hanem azért, mert amit írt, "nem ebbe a rovatba való" :). 

 

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2014. január 06. 12:40

Tisztelt Karesz. Sem a vélemény nyílvánítást sem az átkot a törvény nem bünteti nem büntetheti, ha ez kulturált hangnembe történik. Ez az oldal azért van hogy véleményt cseréljünk sajnos kevesen szólnak hozzá. Semmi kivetni valót nem találok véleményedbe ez a te véleményed és arra kérlak sűrűben hallasd hangod. Minden ember (így a lányok is) más más egyéniség.  Ahhoz hogy két ember össze szokjon sokszor egy élet is kevés. Ahhoz hogy az a röpke idő ami a szex kapcsolat alatt eltelik bizony nagyon kevés hogy két ember egymásra hangoljon. Nem tudjuk hogy a hozzá szólló a *** moderálva *** ki. Mennyi éves, mennyi tapasztalata van mert lehet ugyan újonckét regisztrált de koránál fogva esetleg több mint félévszázados gyakorlati tapsztalata van és kicsit fura ha bagoly monja meg a verébnek. Azért is támogatom véleményed hogy körűltekintőnek kell leni vélemény írásánál. Az hogy valamely lány nem jött be nem kel rögtön fikázni. Hál Istennek egy kivételével  midegyiktől megelégedetten távoztam annak ellenére hogy mind más más egyéniség lévén más élményekkel gazdagitott, a szépet kell keresni és ha nagyon akarod meg is találod minden nőben. Én nő párti vagyok és még az aki átvágott sem pellengérezem ki bár megérdemelné de nem aszisztálok elenreklámba. Vagy szépet mondok vagy lenyelem furdalja a lelkiismeret azt aki ilyet csinál. Lányok életkorát tekintve 21-40 év közöttiek voltak. Határozot véleményem és ezt sok évtizedes tapasztalatából mondom öreg nő nics. Minden nő mástad más a tapintása bőre csókja, más az ágyba stb. Megelégedett lányhoz való vissza térést nagymértékben befolyásolja a nagy konkurencia, a szebbnél szebb választási lehetőség mért ne próbálja ki a kácsingó lehetősget, véleményem szerint ez az oka a kevés vissza járó vendégnek és nem biztos hogy azért nem megy vissza a kuncsaft mer nem volt megelégedve.

Kicsit jobban kellene tisztelni a NŐ-ket.  Több generáció felnőtt úgy hogy egyre kevésbé tisztelik a nőt. Hol van már az az idő amikor a férfi életét áldozta (párbaj) a Nő tekintélyének védelmében. Háborúk voltak a nő miatt stb. Rohanó világunkba sok férfi azt gondolja kilóra megveszi a nőt és kénye kedve szerint a nő elégítse ki esetenként extra vagy perverz hajlamait. Addig még meg nem kapja kedveskedik, tenyerén hordja, adott pillanatban akár a fenekét is ki nyalja, használat után meg eldobandó???  No ne már nézzünk már tükörbe elavult már az a közmondás ami a teremtés koronájává emelt bennünket.  Mind két oldalon vannak kirívó esetek. Én is hibázok de nem szándékosan és tudok önkritikát gyakorolni. Véleményünkkel kritikánkkal tanítsuk formázzuk egymást, a jó pap is holtig tanul, mégis bután hall meg.  Független milyen nemű kevésbé vagyunk képesek saját hibáinkat észre venni, sőt ha erre más felhívja figyelmünket sem, inkább sértésnek vesszük. Meg kellene már tanulnunk a kritikát kulturáltan kezelni mert ha az pozitív eredményeket hoz az mindenki számára jó. Próbáljuk már tisztelni a NŐT.  Lányok kivétel nélkül gyönyörűek vagytok és vonzóak Pussz mindenkinek

 

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2014. január 05. 22:39

Eldöntendő kérdés lányok kiválasztásánál fiatal vagy idősebb? Ki ki ízlése, szerint választ a rendelkezésre álló fotók és esetleg fórumon történt hozzászóllás alapján.  Tartsuk tiszteletbe mások igényét. Kinek a pap kinek a papné. El kel döntened milyen tipusu hölgyet akarsz, fiatal idősebb sovány vagy molett szőke vagy barna csupasz punci vagy szőrös, és hogy a szépségért fizetsz vagy amit az ágyba nyújt mert nem biztos aki nagyon szép az az ágyba is lepedő akrobata. Lányokat meg kérem engedélyezzék partnerüknek (persze ha olyan akitől elvárható hogy pozitív véleményt ír) az oldalán való vélemény írást. Ez esetben elvárható magatartás hogy a szolgáltatást igénylőt maximálisan kielégitse. Ha a kuncsaft nincs megelégedve, ha akarja úgyis kipellengérezheti a fórum oldalon de így saját reklámotoknak vagytok a kerék kötöi. Fentiek miatt nincs értelme blokkolni az oldalon való véleményírást hiszen ez jó reklám lehet a lányoknak. Vagy nincs önbizalmuk, a kódot annak a partnernek adja meg akitől feltételezi hogy megvolt elégedve vele.

 

Andrew45 · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. január 05. 20:33

Önreklám? Isten ments!!! :D  Csak beleolvasgattam egy-egy témába, és feltűnt hogy a fiatalságot keresik leginkább..... Te " mondod " a saját igazadat, én meg az enyémet, és nincs is ezzel semmi baj! Nem vagyunk egyformák, így nem lehet egyforma az ízlésünk sem. Senkit nem akartam megbántani, csak véleményt nyílvánítottam...... de úgy látszik, itt egy újoncnak nem lehet szava.  :-) 

 

Andrew45 · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. január 05. 15:42

Furcsa, hogy legtöbben a fiatal lányokat keresik! Én csalódtam már bennük. 10 perc után kiraknak, gépiesek és amatőrök. Már sokkal szivesebben járok 30-40 -es korosztályhoz, mert tapasztaltak, kedvesebbek és még sorolhatnám. Bár mindenki maga dönt, én csak jó tanácsként osztottam  meg ezt veletek!

Évica · Őstag (462 hozzászólás) · 2013. július 08. 07:37

Szió!Van olyan oldal,ahol vendég feketelista is van.Ha privibe megkeresel leírom.Bár itt meg kisajátítanak a csajok.Elmegy az úriember,korrekt,jófej.Hölgyike kiírja a számát, a kedves vendég pedig azt vesziészre,hogy más lányok nem állnak vele szóba.

Amúgy a legegyszerűbb,ha magadnak csinálsz ilyen listát.

Jellemzőik szerint nekem is bevannak írva az ilyen urak,pl.:Erőszakos,Durva,Kamus.

 

Törölt felhasználó · 2013. július 06. 09:48

Szia,

találtam a *** moderálva *** az apróban. Sokat. Keresd! :)

 

viktor77 · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. július 05. 22:42

Sziasztok ! Dunaújvárosi lányok vannak ? :P olyan 25 év körüli :P

XXXBeszámolók · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. július 05. 18:53

Üdv ! Zsaklin 20 győri lányról valaki valmi infót tud ?


Téma indítva: 2010.02.25., 133 hozzászólás összesen