Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
krisztaaa · Újonc (1 hozzászólás) · 2019. február 03. 16:08

Tisztelt Chef...nem akarok bele bonyolodni esetleges vitákba mert értelmetlenek tartom ezert csak annyit jegyeznék meg az irtakhoz hogy ha nem engem vélt fel fedezni a képeken miert nem a helyszinen mondta nagyon szivesen meg mutattam volna arc kitakarás nélkül csak hogy ne vádoljon igazságtalanul ....a szoba ajtoval kapcsolatban meg mar ne is haragudjon a lakas ilyen berendezéssel áll módunkban el fogadni ahogy êppen van de nézze a jo oldalát tuti nem zárják magára 😉☺☺viszont a diszkrécio adott es soha senki nem zavar es szerintem egy kellemes masszázsnãl nem az ajto minösége a fő ...es igen általában ketten vagyunk a lakásban de attol függetlenül mint az elöbb is emlitettem a diszkréció adott!!! Szerintem Ön sem találkozott senkivel mert erre oda figyelünk....Nem értem miert kell a lányokat negativ szinben fel tüntetni pláne igazságtalanul de maradok tisztelettel tovabbi szép napot ! :)

 

starion · Újonc (3 hozzászólás) · 2019. január 31. 21:40

Mercedes 29: nagydumás nő, de jofej és kedves értelemben. Kedvemben járt végig. Képek itt is sokkal jobbak mint a valóság, idősebb jóval. Volt közben telefonálás is, de olyan ügyesen kezelte a szitut, hogy nem zavart :-) Nem a barátnő feelinget kell várni tőle, de a képek nem is ezt suggalják. 

Navigátor · Kvázi-tag (179 hozzászólás) · 2019. január 30. 18:10

Zara (21)

A telefonban szimpatikus a hangja, a képei roppant vonzóak, a rózsacsokor nem túlzott, így hát belevágtam.

Elég forgalmas helyen rendel. Nos, a szoba ahol dolgozik, teljesen méltatlan hozzá, egy lepukkant koszos lyuk, rendes zuhanyzási lehetőség nélkül.

A hölgy viszont szép, vonzó, erotikus, a bőre hibátlan. Velem kedves volt, lehetett irányítani, hogy mi esne jól. Összességében jól éreztem magam, ha nem ilyen körülmények között dolgozna, visszajárnék.

chef · Újonc (14 hozzászólás) · 2019. január 29. 16:41

Üdv urak.

Mai probalkozasok:

Krisztina massázs: Telefonban kedves hang es gyors egyeztetés után megérkeztem.

Konnyu bejutás,de amikor a szobába léptem láttam hogy valami nem stimmel.

A képeken szerintem nem ő van.Nem is hasonlít ra.A rendes szoba ajtó nincs,csak egy harmonika ajtó.Nem egyedül van.

Illedelmesen megköszönték a lehetőséget es gyorsan távoztam.

 

Petra22:Telefonban tetszetős hang,képek alapjan mar sokkal jobb folytatásának bizonyult.

Pár csörgés után felvette......Szépen elmond mindent majd jönnek az *** moderálva ***,amire nem számítottam...

*** moderálva ***

azt hittem rosszul hallok.....

Megkoszontem es ennyi.

 

Ma este megyek Ginger-hez.A visszajelzések alapján jo választásnak tűnik...

 

slimjohn · Újonc (79 hozzászólás) · 2019. január 27. 10:26

Lolához nekem is volt egyszer szerencsém. Aranyos kis csajszi, kár hogy már a natúr francia is feláras volt nála, bár ez valószínűleg az általad is említett hely sajátosságaihoz tartozik. Vajon még most is ott dolgozik, immár mint Nikol?

 

slimjohn · Újonc (79 hozzászólás) · 2019. január 25. 19:21

Nem tévedsz. :) Viszont ezen a játéktéren ez a sajátosság nem mindig hátrány. Az egzotikum is lehet vonzó. A teljesítményt persze számos tényező befolyásolja.

 

picúr · Kvázi-tag (169 hozzászólás) · 2019. január 25. 16:14

A képek alapján van benne egy vonóval. Vagy tévedek?

 

slimjohn · Újonc (79 hozzászólás) · 2019. január 21. 10:47

Több itteni hozzászóló tett említést Zara (21)-ről. A leányzó roppant csinos, szép arcú, mutatós. Kissé hangulatember. Voltam a vendége néhányszor én is, szereztem tapasztalatokat vele kapcsolatban.

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2019. január 20. 13:33

Zara 21! Érdekes, szép és csinos teremtés. A viselkedése több mint érdekes *** moderálva ***

Dawee2000 · Újonc (1 hozzászólás) · 2019. január 19. 08:34

*** Kérjük az önreklám mellőzését! ***

 

Katrynához én is visszatérö vendég vagyok 1 órás programját szoktam választani igazán jól kényeztett soha semmilyen formában nem okozott még csalodást bár még nem probáltam vele ki a poposzexet... Nem biztos hogy válalna a méreteim miatt..

Szép arcú a képei valósak és kedvessége abban rejlik hogy aki megadja a neki járó tiszteletett az viszonzásra lel...

 

szimpi · Újonc (26 hozzászólás) · 2019. január 18. 19:45

Kimberly 21. 

Kapcsolatfelvétel:Telefonon hívtam,többszöri kicsöngés után felvette,elmondta a lehetőségeket és egyeztettünk egy időpontot.

Megbeszélt időpont előtt a környéken voltam hívtam a pontos egyeztetés miatt de nem vette fel,ezután még párszor próbálkoztam de  nem vette fel ,és később már a telefon is ki lett kapcsolva.Ugye a lányok elvárják ha valaki késik vagy esetleg mégsem tud jönni hogy jelezzünk vissza ha mégsem megyünk,szerintem ez fordítva is kellene hogy működjön.Ugyan nem tudom miért nem vette fel ,bármi közbejöhetett neki is .Sajnálom mert a képek alapján egy nagyon csinos csajnak tűnik és a telefonba is kedves volt.

slimjohn · Újonc (79 hozzászólás) · 2019. január 18. 14:50

Felkerestem a minap - immár sokadjára - Katrynát (27). Ő az egyik kedvenc szolgáltatóm. Az Angyalföld tér környékén "rendel" egy ideje. Kellemes, lakályos a szobája, s egy kedvező méretű ágy a fő játszótér. A lány nagyon nőies, csinos, finom, puha minden formás porcikája. Az adatlapján feltüntetett dolgokat mindig megkaphatom tőle, korrekt, barátságos leányzó. Néha kifejezetten huncut, jól kényeztet és ő is jól kényeztethető. Úgy tudom, dolgoznak arrafelé mások is, akik rossz hírbe hozták ezt a városrészt. Aki a Katryna alkatának megfelelő lányokat kedveli, nála nem fog csalódni, merem őt ajánlani

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2019. január 18. 11:31

Zara 21. Érdekes teremtés. Lehet dícsérni és lehet nem dícsérni, a teljesítményét, a küllemét és a viselkedését. Bővebbet privátban.

vandergelder · Újonc (1 hozzászólás) · 2019. január 17. 15:25

Az itteni jó vélemények alapján meglátogattam Ginger/21/ „mini masszázsszalonját”. Elég nehéz volt kapcsolatba lépni vele, de aztán sms-ekkel sikerült az egyeztetés. A hely ahol fogad jól megközelíthető, sőt ideális környezetben van. Nem véletlenül használom a szalon kifejezést, mert a szoba a célnak minden tekintetben megfelelően van kialakítva. Az az élményprogram, amit kínált, az a kívánalmamnak teljesen megfelelt. A csúszkája minden eddigi tapasztalatomat felülmúlta. A lány gyönyörű és nagyon kedves.. Külön esztétikai élmény, hogy egy hatalmas tükörből nézheted a formás női aktot munkája közben. Aki a minőségi szolgáltatást kedveli annak Gingert feltétlen ajánlom.

Nándi · Őstag (695 hozzászólás) · 2019. január 17. 11:11

Megint okosabb lettem, és kioktatva is érzem magam ! :) A beszámolóból megtudhattam ha igazi erotikára vágyom akkor olyan hölgyet kell felkeresnem akinél nincs aktus! :D Én ennél azért földhöz ragadtabb vagyok, és maradok a kpl szolgáltatást nyújtó hölgyeknél!

Nem tudom másnak támadt e az írást olvasva olyasmi érzése mint nekem, hogy önreklámmal találta szembe magát!?

 

 

zenit · Újonc (1 hozzászólás) · 2019. január 16. 11:58

A város melyik részén elérhető ez a szépség?

 

Any36 · Újonc (13 hozzászólás) · 2019. január 11. 00:56

Elnézést kérek minden kedves régi és új vendégemtől akinek nem vettem fel a telefont, de amint látjátok egy évvel öregebb lettem. Mostantól újra felveszem. Öregebb, bölcsebb és tapasztaltabb lettem. Várom hívásotokat. Puszi mindenkinek. Any😘

Kiti · Újonc (7 hozzászólás) · 2019. január 07. 13:06

Nagyon Boldog uj évet kívánok nektek örömökben gazdag sikeres évet mindenkinek :) 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2019. január 06. 20:04

Teljesen igazad van  De sok irigye lehet a jelekből ítélve. Persze nyilatkozni nem igazán tudnak  Lehet hogy csak a jeleket ismerik  a betűket nem. 

 

Virgoncvili · Újonc (39 hozzászólás) · 2019. január 05. 14:04

Üdv! Az idei esztendőmet Zara(21) nevezetű hölgynél nyitottam. :) Telefonos egyeztetés során fél óra időtartamra jelentkeztem.Hölgy az ajtóban várt,gyönyörű,vonzó virágszál. Amit kértem ,azt elégedetten megkaptam. Összegezve: francia,aktus,masszás 10/9 Úgy vélem, hogy visszajárós vendége leszek a hölgynek! :) További kellemes napot kívánok! :)


Téma indítva: 2010.02.25., 20702 hozzászólás összesen