Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Téma lezárva
ff40 · Újonc (11 hozzászólás) · Március 5, 09:59

Evelin 35 Arany jánoson rendel. A lány jól néz ki csak kicsit tapló. Arra tökéletes hogy fejen élvezd.

kun · Tag (266 hozzászólás) · Március 4, 22:19

Mibajod a szájrapuszival? 😀😀😀

 

spray · Újonc (187 hozzászólás) · Március 4, 17:21

Méri 50

Blokkolás néhány héttel ezelőtt a nyolcadik emeleten történt (azóta úgy tudom, elköltözött). Kor stimmel. Arc átlagos, kedves mosoly. Érkezéskor puszi.....én hülye, arcra próbálkoztam, de addig cselezett, míg csak szájra adta vagy kéccer.

Termetre alacsony, kedves nő jó fiiilinggel, aki érti a humort. 

Zuhanyzás után az ágy szélére ültettem és eléállva kaptam finom franciát; a saroktükör pont jó helyen volt:-P. Ágyra kerüléskor szólt, h a melltartót nekem kell eltávolítanom, ha akarom..

Nagy, természetes, feszesbőrű cicik, finom bimbók. Punci finom, ízletes,  a hölgy élvezte ahogy nyelvvel kényeztettem.

Fordulás után paciban lőttem is, itt végem lett: rég voltam nőnél és jól is lovagol a lobogó cicikkel.

 

üdv:

spray

tilitoli · Újonc (9 hozzászólás) · Február 27, 09:11

Sziasztok.

 

Egy komoly "versenyző" után érdeklődnék, hátha van valakinek valami infója.

Kb. 10 évvel ezelőtt, hirdetett, Sexi Érett Szőke

néven egy nagyon dögös szőke középkorú

nő.Aztán eltűnt, persze .

Emlékszik még rá valaki? Estleg info ?

Előre is köszi.

törpapa · Lelkes újonc (209 hozzászólás) · Február 27, 05:22

Engem is érdekel..... Előre is köszönöm.... 

 

Czefre · Újonc (4 hozzászólás) · Február 27, 01:25

Sziasztok!
Keresnék olyan türelmes és elfogadó lányt, aki "boldog időtöltést" nyújtana egy korosodó, műtéti sebektől meggyötört testű, nehéz mozgású, intelligens pasinak.
Sajnos, belefutottam olyanokba, akiknek számít a külső, üzlet ide vagy oda. Őket is megértem, hisz szabadon dönthetnek, kiket fogadnak. Bízom benne, hogy vannak nyitott, "vállalkozó szellemű" lányok.
Szívesen fogadnék személyes ajánlásokat!
Köszönöm!

Lacibetyár · Újonc (71 hozzászólás) · Február 26, 20:15

sziasztok

 

valaki már járt itt?

https://videkilany.hu/szexpartner/debrecen/kata/109

 

jöhet priviben is

 

köszönöm

Tibike0630 · Újonc (29 hozzászólás) · Február 25, 23:03

Szerintem ár értékben jó,mivel az alapban szinte minden benne van ami más lánynál plussz,szerintem nagyon jó hölgy,csinos,jó cicik,nagyon színvonalas igényes lakás,én ajánlom😊

 

MeatVendor · Újonc (25 hozzászólás) · Február 25, 17:04

Sziasztok!

 

Olvastam itt, hogy Valentina jó, de nem ár-érték arányban. Ezt más is meg tudja erősíteni? Kipróbálnám, de 30 ropit sokallok fél óráért (40 az óra), úgy hogy ebben semmi extra nincs!

Geriikee · Újonc (2 hozzászólás) · Február 25, 16:46

A vörös teltkarcsú hölgyre gondolsz? Ha igen, akkor ő nagyon atom, legalább is nekem, én szeretem a nagy ciciket, nagy popsit. 😃 Kedves, aranyos, normális, a technika jó, ajándék normál, szerintem minden tekintetben kielégítő.  Ajánlott kategória teljes mértékben! 😉

 

AJóARoszÉsÉn · Újonc (23 hozzászólás) · Február 24, 12:52

Sziasztok!
Nincs valakinek infó?

 

NetBen · Újonc (9 hozzászólás) · Február 23, 22:51

Igen, valóban, én is olvastam!

 

DavidWhite · Újonc (26 hozzászólás) · Február 23, 22:05

Asszem Nati adatlapján pont ezt olvastam a héten, de most nem látom a hírdetést!

Eskel · Újonc (1 hozzászólás) · Február 23, 21:40

Sziasztok Lili (27)-ről tudtok nekem tapasztalattal szolgálni. Jöhet akár privátba is.

Hungry4Pussy · Újonc (5 hozzászólás) · Február 23, 16:48

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék hogy ismer-e valaki kismama hirdetőt?

Akár privátban is várom a válaszokat!

Előre is köszönöm.

Boj26 · Újonc (57 hozzászólás) · Február 23, 07:49

Sziasztok! Régebben hirdetett egy idősebb 50-60 év körüli hölgy a neve Didó volt tudtok esetleg valamit róla? Köszönöm

NetBen · Újonc (9 hozzászólás) · Február 22, 21:53

Üdv minden jelenlévőnek! Érdeklődni szeretnék   hogy járt e valaki - akinek ilyen irányú érdeklődése van - Queen38 hirdetőnel. Segítő válaszaitokat (privátban is) várom. Szép estét!

Lacibetyár · Újonc (71 hozzászólás) · Február 22, 19:44

Hidd el biztos van néhány lány akikhez akkor is bejut amikor azok nem hirdetnek!
Ezek szerint Heni is köztük van.
Azt viszont saját tapasztalatból tudom, hogy egy lánynál aki szintén nem hirdet én is próbálkoztam és elutasított.
Viszont kapásból elismerte, hogy Nándi bármikor mehet hozzá.

 

Someone · Újonc (25 hozzászólás) · Február 22, 18:28

Na még úgy is eléred, hogy nincs fenn hirdetése? Az igen

 

Geriikee · Újonc (2 hozzászólás) · Február 22, 15:02

Debrecen, Epreskert utca-Mikepércsi út sarka 😉


Téma indítva: 2010.02.25., 20811 hozzászólás összesen