Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Téma lezárva
Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · 2023. július 27. 02:40

Sőt Szabolcs Vármegyében nemcsak itt de a sajtóban is lehetett tudósítást olvasni róla.

Törökországból meg már rég vannak vendégmunkások Európában szóval keteszteződhettek a mi kisebbségeinkel is........

Viszont az is megeshet, hogy ez pusztán reklámfogás!

Erre látok nagyobb eselyt.

 

Bécinév · Újonc (1 hozzászólás) · 2023. július 26. 21:59

Mindennek annyi az ára, amennyit megfizetnek érte.
Én is úgy vagyok vele, hogy az árak kezdenek kicsit elfajulni, de ha ez nekem igy nem jó, akkor egyszerűen csak nem megyek. Senki nem kényszerit rá hogy mennyek.
A hölgyek biztosan betudják árazni magukat, legalábbis a piac mindig beárazza magát. Legtöbb szolgáltatásnál ez igy megy. Majd elkezdenek a (újonnan jött) hölgyek egymás alá licitálni és akkor könnyebb lesz mindenkinek megfelelő árat találnia.

Zita, nem akarlak megbántani, de remélem Te sem akartál senkit megbántani azzal a mondatoddal, hogy "A világ legnehezebb munkáját végezzük ". Ez elég lenéző azokra akik ténylegesen iszonyatos körülmények között dolgoznak egészségüket nem sajnálva fillérekért napi 20 órában, amiből kapásból feltudnék sorolni minimum 30 félét. Azt a munkát amit Te végzel, nem sorolnám a "világ legnehezebbjei" közzé, sőt mégcsak nehéznek sem mondanám. Legalábbis nem nehezebb mint egy teljesen átlagos ember munkája, azt nézve hogy mennyit össze lehet vele szedni.

Törölt felhasználó · 2023. július 26. 20:22

A héten én is terveztem , hogy meglátogatok egy csajt de mikor a második hölgy is benyögte , hogy 20k félóra akkor rájuk is nyomtam a telót 🤣🤣

Szerintem ideje más hobbit keressek 😁

törpapa · Lelkes újonc (209 hozzászólás) · 2023. július 26. 20:17

A piac úgy is beáraz előbb vagy utóbb ha jól dolgozol mindig lesz vendéged.....de azért én a sűrű fillért mindig jobban értékeltem mint a ritka forintot...

 

Zita25 · Újonc (76 hozzászólás) · 2023. július 26. 19:49

Sziasztok!Szép Napot kívánok mindenkinek!

Nem is értem mit vagytok sokan kikészülve 2,3,4,5000ft.on. Mai világban semmit nem kapsz már szinte ennyi pénzért!!!

Nem igazán gondolom azt hogy akkora árkülömbségeröl lenne szó hogy az embernek le kell hogy essen az álla!

Szerintem a szolgáltatás az amit tudsz értékelni !

A világ legnehezebb munkáját végezzük !

Nem szeretnék megsérteni senkit csak unalmas hogy ekkora hülyeségekkel van tele a fórum !

Vannak rossz szolgáltatók mint ahogy vannak rossz vendégek is ! 

Szép estét kívánok 

Lacibetyár · Újonc (71 hozzászólás) · 2023. július 26. 18:44

szia

https://videkilany.hu/szexpartner/debrecen/lola/p4z

 

komoly csaj, aki törökül is tud, infó kell nézzétek szét nyíregyen, van róla beszámoló bőven

török az egyenlő a romával?

 

Lacibetyár · Újonc (71 hozzászólás) · 2023. július 26. 18:34

igazad van teljes mértékben, ugyan ezt tapasztaltam én is, elszálltak az árak meg a fejek, sokan elkérik a 20-at, aztán 1 ft nem ér a szolgáltatás...

 

ff40 · Újonc (11 hozzászólás) · 2023. július 26. 08:58

Egyre drágább és szarabb a szolgáltatás DB-ben. 20.000 fél óra extra nékül elég galád :D

 

 

Hanna 28 és hasonló lányok el vannak szállva, és a szolgáltaás is egyre gyatrább. Nemtudom mennyire ismertétke Oliviát. Sajnálom hogy nem dolgozik már. Profi magas csaj volt nagyon kedves és nem is drága.

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · 2023. július 25. 22:46

Olyan tizenennyi mennyi látogatás alapján nekem csak jó van róla.

 

Kartárs · Újonc (11 hozzászólás) · 2023. július 25. 21:26

Sziasztok!

Dior (40)-ről van valamilyen tapasztalat, vélemény?

 

A válaszokat előre is köszönöm.

Grego1 · Újonc (2 hozzászólás) · 2023. július 22. 19:37

Írisz thai masszázs ott van, nem tudom hogy minden esetben van-e, de szokott lenni. Jázmint olvastam hogy ott is van. De láttam most van egy uj szalon (bai-pai) talán, arról tud valaki valamit? 

 

törpapa · Lelkes újonc (209 hozzászólás) · 2023. július 22. 15:30

Az engem is érdekelne.....

 

Makika · Újonc (22 hozzászólás) · 2023. július 22. 14:41

Sziasztok

Thai masszás a végén plusz szolgáltatást Debrecenben merre  tudok találni ? 
privátban is jöhet 

MeatVendor · Újonc (25 hozzászólás) · 2023. július 22. 12:41

Köszi! Nem fogok, pont ezért kérdeztem!;)

 

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · 2023. július 21. 21:14

Tifanyval rendesen belenyulsz! Aztán ne legyen az, hogy nem szóltam.

 

MeatVendor · Újonc (25 hozzászólás) · 2023. július 21. 16:59

Apropó, Lolával és Tifanyval kinek mi a tapasztalata?

MeatVendor · Újonc (25 hozzászólás) · 2023. július 21. 16:56

Szerintem meg pont, hogy jól teszi, ha kendőzetlenül és őszintén leírja a tapasztalatát, ezáltal más már nem

esik abba a hibába! És akkor egyszer végre az összes olyan csaj eltűnik, aki rossz szolgáltató és csak a vendég lehúzására megy (nem Hannára gondolok, általánosságban)!

 

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · 2023. július 21. 10:40

Pedig még mikor a lánglovagokkal szemben(sőt az egyetem környékén is kezdetben) rendelt igazán jó NŐ volt!

Ha igaz amit írtok kár érte!!

 

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · 2023. július 21. 10:37

Ha már így belekérdezel!

Igen jó ideig rendszeresen voltam vendég nála.

De amint észrevettem, hogy valami nem stimmel (szétszórt lett, sokat fogyott, nem kutakodtam az okok iránt), abbahagytam a látogatását évekkel ezelőtt!

Azóta annyit hallottam róla, hogy asszony lett!

A magánélet meg szent és sérthetetlen, azt illik tiszteletben tartani!

Emlegeted a zsebhokit, maradj te annál......! :D

 

Lacibetyár · Újonc (71 hozzászólás) · 2023. július 21. 07:45

jól látod,

kapkodott, fejben máshol volt, "sietett", izgult, vagy valami pörgette, nem tudom, nem volt nyugodt, fel volt pörögve...

 


Téma indítva: 2010.02.25., 20811 hozzászólás összesen