Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Téma lezárva
Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · 2023. június 29. 08:30

Akik kedvelték Lottit azok bátran látogassák Larát: https://videkilany.hu/szexpartner/debrecen/lara/0R6

Nem fognak semmiképen sem csalódni! :D

Kékliliom · Újonc (6 hozzászólás) · 2023. június 27. 14:41

Én voltam már nála. Olyan mint a képeken, nem árul zsákbamacskát. Kezdeményező, profi. Egyetlen problémám, hogy picit jobban is megmoshatta volna a szép nagy kerek fenekét mert mikor hátulról csináltuk volt egy kis kellemetlen szaga. 

Kanosbela · Újonc (8 hozzászólás) · 2023. június 26. 11:48

Hello Honey 37rol van valakinek tapasztalata ? Johet privibe is nagyon izgatonak tunik

fröcsike · Újonc (3 hozzászólás) · 2023. június 25. 03:57

Sziasztok

Dézia nevű lányról kinek milyen tapasztalatai vannak?

Köszönöm a segítséget

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · 2023. június 24. 07:25

A Heni neve igen, az egyben garancia is!

A kollega az ajálásomra látogatott el hozzá. (Nem hiszem, hogy megcáfolna) Nem kell a nicknév választása miatt olyasmire gondolni, ami semmi szerepet nem játszik a sztoriban.

Kanosbela · Újonc (8 hozzászólás) · 2023. június 23. 13:30

Erre gerjedek be nem vagyok impotens sem kissebsegi komolexusba nem szenvedek… egyszeruen ez izgat ha szet baszhatok vkit meg alazva… kinek mi:)

 

BigDaddy · Újonc (195 hozzászólás) · 2023. június 23. 09:12

Minek akarsz te alázni Béla? És miért pont a gyengébbik nem tagját? Ez okoz neked élvezetet? Kiebbségi komplexusod van, vagy egy impotens pszichopata vagy? Anyukád ezt megtudná szerintem elsüllyedne szégyenében, de minimum megpofozna, és leköpne téged. Enyjebejnye...☝️👺

 

BigDaddy · Újonc (195 hozzászólás) · 2023. június 23. 08:45

Ez köztudott....csak tudni kell megtalálni a tűket a szénakazalban. 👌😉

 

nagypuncikat · Újonc (6 hozzászólás) · 2023. június 23. 01:10

A név kötelez, mi? 

 

Stricimackó73 · Újonc (1 hozzászólás) · 2023. június 22. 21:01

Sziasztok makktarsak. A mai napon meglatogattam Henit. Valami hihetetlen hogy még vannak ennyire korrekt becsuletes hirdetok. Kapcsolatfelvetel konnyen ment. Parkolassal sem volt gond. Lakas tiszta szep. A leányzo lenyugozo. Higenia tokeletes. Test tokeletes. Hozzáálas tokeletes. Arc gyonyoru. Minden ugy volt ahogy megbeszeltuk telon. Kijelenthetem hogy Debrecenben  hasonloval sem talalkoztam.  Visszajaro leszek az tuti. Mindenkinek csak ajanlani tudom. Vigyazzunk ra mert egy igazi kis kincs. Koszi szepen mindent Heni. Puszi.

thomas00 · Újonc (8 hozzászólás) · 2023. június 22. 13:12

Sziasztok ! Hajdúszoboszlói hölgyekkel van tapasztalata valakinek? :) köszönöm ! 

Mackósajt · Újonc (20 hozzászólás) · 2023. június 21. 21:20

Komoly? Nem létezik 😃

 

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · 2023. június 21. 21:02

Az.

 

törpapa · Lelkes újonc (209 hozzászólás) · 2023. június 21. 20:32

Ez biztos?.....

 

Kanosbela · Újonc (8 hozzászólás) · 2023. június 21. 19:16

De ki az a holgy?

 

kanászfiú · Újonc (16 hozzászólás) · 2023. június 21. 18:38

Van az a pénz

 

Kanosbela · Újonc (8 hozzászólás) · 2023. június 21. 14:48

Sziasztok!

Tudtok ajanlani esetleg alazhato

holgyet? Kis pofozas hajcibbalas terden alva szopas es a h le

kopjem ? Ha tudd valaki ilyesmit jelezzen nekem koszonom

tilitoli · Újonc (9 hozzászólás) · 2023. június 21. 10:39

Sziasztok.

Óriási hírem van.

Megtaláltam Lottikát!!

Lara 26 néven hirdet, és várja régi és új vendégeit...

Ennyi.

A hölgy ugyanolyan bájos és szép mint

azelőtt.Szuper volt.

bodnaragoston · Újonc (6 hozzászólás) · 2023. június 21. 09:02

Kedves negatív like-ra kattintó!

 

Segíts kérlek, hogy a kérésemet vagy a hölgyet értékelted.😀

 

Köszönöm.

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2023. június 20. 23:19

Csak nézek ki a fejemből, és hihetetlennek tartom azt színvonalat ami a like-ok és az un-likeok összecsapásában megmutatkozik. Feltehetően sokan nincsenek tisztában az intelligens vita-kultúrával, ami pedig alapvető lenne, mielőtt bármely jelre rákattint valaki. Voltak állításaim, amelyek több olvasgatónak nem tetszettek, de egy állítással szemben talán elvárható lenne, egy másik, az én állításom cáfolataként, hogy miben állítottam tévesen valamit? Ja, hogy pár embernek nem tetszik, hogy egyes állításaim rávilágítanak a pucér tényre, még nem jelenti azt, hogy nem igazak! Ja, hogy ehhez több agysejtre lenne szükség mint az a kettő (generatív + vegetatív) az is tény, és az is, hogy mindenkinek bőven több lehet, csak hát ami hiányzik az a tükör, amibe időnként bele kellene nézni.


Téma indítva: 2010.02.25., 20807 hozzászólás összesen