Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Téma lezárva
zsolty · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2010. június 15. 15:50

Senki nem reagált a ginger 22 mélytorkos lányra igy kénytelen :) voltam elmenni hozzá!A lakás rendezett volt a lány kedves és szép arcú... és tényleg mélytorkozik! Bátran  ajánlom!

Jampec · Tag (119 hozzászólás) · 2010. június 16. 11:10

Üdv Nosti!

Nem kell rögtön összeesküvés elméleteket gyártani.

Szuzy tegnap még nem volt elérhető, elvileg mától dolgozik, ha felhívod Neked is elárulják, hogy melyik csapatot fogja erősíteni.

Virág nem volt kamu hirdető, de ha már nem hirdet, illetve a fellelt hirdetése is több hónapos, akkor értelmetlen hívogatni, bizonyára meg van az oka, hogy miért nem érhető el.

Jampec · Tag (119 hozzászólás) · 2010. június 16. 11:13

Kösz az infót Zsolty!

zs78 · Újonc (21 hozzászólás) · 2010. június 16. 11:33

Sokan kérdeznek tényleg Bogiról,és Dináról.Róluk valaki valamit?????

Vixi · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. június 16. 12:18


Szia!

Én már voltam Andinál! A csaj nem nagy szám!!! Már az ajtóban izadság szag fogadott! Nem egészen azt csinálja amit a telefonban megbeszélt velem! Nem korrekt a hölgyecske!! Hálát adok, hogy vannak nálka különb nők is a VL-en!!

Üdv

Ábris · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. június 16. 15:28

Andi(35) leányzó hírdetéséhez annyit fűznék, hogy csak rá kell nézni és semmi extrára, ápoltságra nem lehet számítani, őszinteségre pedig főleg nem!

Látszik, hogy a csaj legalább 50 éves és 35 évesnek hírdeti magát. Bár megnézhetjük a többi hírdetőt is, szinte minden  "leány" letagad pár évet.

A bőr elárul mindent (kort, ápoltságot, stb..) és az arcon a ráncok, no meg a ciciknél látszik nagyon! Érdemes kinagyítani a fotókat és úgy szemrevételezni! Egyes hírdetőtől elmegy a kedve egy jóérzésű férfinak! Ha nem így cselekednek a pasik, akkor meg is érdemlik azt, amit kapnak!

Bocsánat, hogy kifejtettem a "szerény"  véleményemet! Bár, akinek nem inge, az nem veszi magára!

További szép napot!

Maverick · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. június 17. 18:56

Mandy (30) Valaki letesztelte már? Tapasztalat?

Bélapapa · Tag (60 hozzászólás) · 2010. június 17. 19:02

Szia! Közi a választ, ha nem volt szimpi, akkor miért maradtál nála?

Bélapapa · Tag (60 hozzászólás) · 2010. június 17. 19:04

Szia! Köszi a választ, és úgy tettem ahogy javasoltad, kinagyítottam, de nem látom 50 nek. Lehet a szemem rossz már!

Vixi · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. június 17. 19:57

Szia!

 Nem maradtam a hölgynél! Mert amikor a pénzt elöre kérte és én mekérdeztem még egyszer, hogy mi is van benne ebben az öszegbe ő szite felét sem vállalta azokbol amit a telefonban kinált! Szavaztam bneki egy kis bizalmat, mondván ajánlotta a közös zuhanyt, de ő erre csak anyit válaszolt, hogy Ő már túl van rajta, hogy ne a közös idönkből menjen..... De tudod mit, nem kell ezen vitatkozni... Próbáld ki....Ja és ami a szemed illeti, lehet tényleg elkellene menned a szemészhez!!!! :) Minden jót!!

Dani · Újonc (7 hozzászólás) · 2010. június 17. 20:04

Jártam Vicus31-nél,minimum 2-en dolgoznak.A képeken biztos hogy nem ő van.Bár vékony,csinos nő,de nem olyan tökéletes az alakja mint a képen látható hölgyé.A korát inkább 40 felé saccoltam.Arca beesett,már ráncosodik.A hozzáállása elmegy,nem húz le, de a pénzt előre elkéri. Az idő nagy részét beszélgetéssel tölti.Nem nagy szám,egyszer elment,de visszajárósa  nem leszek.

Dani · Újonc (7 hozzászólás) · 2010. június 17. 20:08

Kb 3 hónapja voltam nála először,aztán még2x. Tiszta,igényes ápolt.De biztos nem 30 éves,inkább 35-38. Egyébként a top 10-be,egy jó erős 5-ös.

Bélapapa · Tag (60 hozzászólás) · 2010. június 18. 09:21

Ezt észre sem vettem! Veszek egy szeműveget.

Celtics Fan · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. június 18. 17:08

Én egy pár napja voltam nála először, de szinte biztos, hogy újra megfogom látogatni Mandy-t. Jó a lány és nagyon korrekt. A hely tiszta és jól megközelíthető.

largas · Újonc (5 hozzászólás) · 2010. június 19. 00:11

Üdv mindenkinek!

Lilian-nál járt valaki?Ha megosztaná a tapasztalatát megköszönném!

Szerintetek Ő van a képen?

Dani · Újonc (7 hozzászólás) · 2010. június 19. 05:52


Én egyszer voltam,és pont néhány napja írtam kolléganőjéről Vicus31-ről.Utólag derült ki számomra hogy Liliannal,és még egy-két lánnyal dolgozik együtt.Nem,nem ő van a képeken.Kb 1,5 hónapja voltam nála, de akkor még máshol rendelt. Egyébkénr Liliannal már kb 6x futottam úgy össze,hogy nem hozzá mentem.Pedig mindig más címre voltam hívatalos.Erre 2 magyarázat van!Vagy sok lakásba bejáratos valamilyen célból??!!!!Vagy nagyon gyakran költöznek.Nekem vagy egy 10es skálám e szerint pontozom neked.Tehát maga a lány nagyon kedves telefonon keresztül,meg amúgy is.10pont.Szerintem kifejezetten csúnya,és ropog a csontja olyan gebe.Melle,semmi,fenék,alak semmi.2 pont.Egyébként hasonlít a képekre,csak Lilian-15kgal kevesebb.0pont a képek hamissága miatt. Lakás elmegy,hozzáállás jó,akció jó,csak maga a lány látványa nekem 2-est ért a top 10-be összhatás: 3pont.De ha 2 szóval kellene jellemezni:találsz jobbat!:)

Maverick · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. június 19. 09:25

Kösz Dani az infot,a Mandy közepes 5-ös nem túl bíztató.A 10-es skáládon /véleményed szerint/ ki van most a top3-ban Debrecenben?

Dani · Újonc (7 hozzászólás) · 2010. június 19. 15:26

Szendy35,Mia23,Maya/Mariann21.Az utóbbi hölgy mostanában nem elérhető,de a sorrend is ez.De nem kell alapul venned az én ízlésemet,lehet csak akkor,velem,megesett hogy jól esett.:)Ők valós fotókkal,és életkorral hirdetnek.Ja és még a Siba,ő is 30-as korosztály,na ő meg Szendy az első helyen vannak.A többi,illetve legtöbb lány csalódás itt Debrecenbe.De ez tényleg csak az én tapasztalatom.Hátha még beír valaki,valami mást,amit még én sem tudok.

Zenke · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. június 19. 17:54

Sziasztok! Láttam vannak akik érdeklődnek virág 24 felől, engem is érdekelne a dolog/bár én más honlapon nem is keresgéltem/,

régi vendég vagyok aki szivesen visszatérne a "kis" lányhoz.

Előre is köszönöm.

zsolty · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2010. június 20. 15:46

Szerintem ez egy normális beszámoló.Van valami problémád ezzel?


Téma indítva: 2010.02.25., 20811 hozzászólás összesen