Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Téma lezárva
darrenshan · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. április 06. 15:10

Üdv!

 

Valaki járt már Erzsókánál? :)

humm · Kvázi-tag (125 hozzászólás) · 2010. április 05. 09:52

Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek, a Hölgyeknek sok locsolót, az uraknak piros tojást garmadával!

Irdom · Újonc (13 hozzászólás) · 2010. április 04. 08:16


Hi! Camillaként még tényleg nagyon unott hölgy volt, de Sexycsokiként már sokkal jobb szolgáltatóként tért vissza. Már kedvesebb volt, odafigyelt mit kérek, stb.

Viszont a héten jártam Kyttike néven hírdető hölgynél. Nagyon bejött!!! Csak egy félórát voltam Nála (6e Ft.), de a végén bántam, hogy nincs 1 órám rá. Nagyon kedves, igazán kényeztető szolgáltatás. A kép maximálisan megegyezik a valósággal, helyes arc és ami fontos: maximálisan rendezett tiszta kéró és fürdő. Az is tetszett, hogy kedvesen, de határozottan fel lettem kérve a fürdésre az aktus előtt (fontosnak tartom, hogy a szolgáltatók makktársaimmal szemben is megköveteljék a hygiéniát, az én védelmemben is). Ajánlott kategória.

 

vadalma · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. április 03. 07:34

Na persze 1-2pasiról is lehetne itt írni milyen igénytelen.......................Na majd gondoskodok róla:)

Sentinel · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. április 02. 23:45

Nya szép estét mindenkinek:))Látom a fórun nagyon bejött mindenkinek:)) Ez az csak így tovább...csak arra vigyázzatok ne menjen át konkurencia harccá:)))további kellemes itt eltöltött órát mindenkinek:))

Zolko · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. április 02. 18:00

Picurkánál volt már vki? tapasztalatok?

tibi · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. április 02. 03:21

Ma éjszaka voltam Vanessánál. Nagyon kedves aranyos kislány. Nem ajánlom senkinek, mert nekem kell! Sziasztok!

zoltán · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. április 02. 00:40

Igen, Rebeka 28 ról beszéltem. A képeken valóban ő van. Ha a véleményemet kérdezed, én csak ajánlani tudom, főleg ha szeretd az olyan lányokat, akin van mit fogni. :)

darklord · Újonc (25 hozzászólás) · 2010. április 01. 21:11

Üdv makktársak,

 

Volt már valaki a Vicus (31) nevű lánynál ?

Saját képpel hirdet ? Érdemes meglátogatni?

Köszönöm

Jeromos · Újonc (23 hozzászólás) · 2010. április 01. 18:31

Sziasztok! Anita (28) -ról valami információt tudtok mondani nekem?

dblpi · Újonc (21 hozzászólás) · 2010. április 01. 14:30

Sziasztok !

Hasonló véleményem van nekem is, habár én Szexycsokonál még nem voltam, csak Évi Cicánál, de egy fantasztikus lánnyal sikerült együtt lennem. Igaz, hogy nem az átlagos 10 e a tarifa, de megéri nagyon. Egyáltalán nem hasonlítanak a többi lányra, illetve azok nem hasonlítanak rájuk. Olyan érzésem volt, amikor eljöttem, hogy egy magazin címlaplánnyal sikerült együtt lennem, olyannal akivel még álmodni se mer az ember.

Joe · Újonc (7 hozzászólás) · 2010. április 01. 13:54

Hi Everybody,

 

Szexycsokival kapcsolatban, nekem nagyon jó volt a tapasztalatom. Igaz első alkalommal, mikor voltam nála hasonlókat tapasztaltam, mint a kedves kollegák, de második, ill. harmadik után már majdnem barátnős feelingje volt a találkozónknak.

 

Véleményem szerintem az egyik legcsinosabb lány Debrecenben, én csak bíztatni tudok mindenki, hogy meglátogassa.

 

Egyébként nem vagyok hirdető és Manager sem, még akkor sem, ha a nevem mellett megjelenne az a kis szar.

 

Üdv,

 

Joe

dodi30 · Újonc (14 hozzászólás) · 2010. április 01. 10:18

Ellátogattam Szexycsokihoz,meglepetésben volt részem,hiszen roszabbra számítottam.A hely elég jó,a lány viszont kissé unott,viszont imádtam a testét.Az aktus egynek jó volt,de nem valószínű hogy visszatérek.

zoltán · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. április 01. 08:43

 

Üdv Férfitársaim! Azt hittem ez az oldal azért van, hogy valós információkat kapjunk az oldalon található hölgyekről. Felkeltette az érdeklődésemet egy Rebeka nevű lány. Elég rosszindulatúan írtak róla. Gondoltam meglátogatom, valóban olyan-e, mint amilyennek írták. Mondhatom kellemes csalódás ért. Megérkezésemkor egy kedves, mosolygós lány nyitott nekem ajtót, aki bemutatkozás után bevezetett a szobába. A lakás egyszerű, de rend és tisztaság volt benne. Elmentem tusolni. A fürdő is rendben volt és tiszta volt a törölköző is. Mikor bementem, elkezdtem simogatni a lányt, aki mindenben készséges volt és nemcsak állt, mint egy fadarab (volt sajna már néhány olyan lányhoz szerencsém  :( ). Az igazi meglepetés ezután ért, mikor elém térdelt. Olyan isteni franciába még nem volt részem, mint amit ő tud. Már majdnem ekkor elértem a csúcsot, de többet akartam belőle. Ezután kölcsönösen kényeztettük egymást (az intim része is teljesen ápolt :) ), majd az aktus következett. Hátulról akartam, hogy közben lássam a gyönyörű hátsóját. Ez lett a vesztem, hisz a látvány rásegített, hogy néhány perc alatt végem legyen. Valóban feledhetetlen élmény, keresni fogom sürjen és nyugodt szívvel ajánlom másnak is.

vörösördög · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. március 31. 21:27

Szevasztok. Ma ismét ellátogattam Fanni 19-hez és ismét nem csalodtam.Nagyon jó ebben a *** moderálva *** a lány, ismét maximálisan kiszolgált,sőt még pluszokat is belekevertünk az aktusba. Nagyon érzéki a csaj ha valakinek van türelme és érzéke hozzá akkor csodákat tud kihozni *** moderálva ***.Ő az első olyan lány ebben a körben akiröl  tényleg elhittem hogy valóban vágyik rá hogy megdugjam és ezt még egy valodi hüvely remegtető orgazmussal meg is koronázta .Attol félek hogy függő és visszajáró leszek ,bár ez nem lesz olyan nagy tragédia .

dodi30 · Újonc (14 hozzászólás) · 2010. március 31. 17:51

Teljesen igazad van 'Fannikámmal' kapcsolatban.Jártam már nála is,valóban hasonlót éreztem,bár én inkább a vékonyabb lányokat részesítem előnyben.De fő a változatosság címen,kipróbáltam,és elégedett voltam.

darrenshan · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. március 31. 13:48

Köszi az infót!

humm · Kvázi-tag (125 hozzászólás) · 2010. március 30. 22:47

He?

Ronin · Újonc (8 hozzászólás) · 2010. március 30. 22:35

Szépestét..

vörösördög · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. március 30. 21:52

Sziasztok .Ma volt szerencsém találkozni Fanni 19-nevü lánnyal és megkell hogy mondjam nagyon kellemes meglepetésben volt részem. Persze ha valaki egy manökennel akar szexelni az csalodni fog de ha egy kedves ,ápolt ,csinos lányt keresel akkor ő a megfelelő választás. Teljesen természetes ,és közvetlen nincsen semi idegen érzésed mintha egy barátnődhöz menél fel. Voltam már néhány lánynál akinél csak azt éreztem hogy minnél elöbb legyünk túl az aktuson de itt ennek nyoma sem volt. Ez a lány érti a dolgát ,ha akarod doromboló kiscica ha azt szeretnéd akkor egy vadmacska ,és egy biztos élmény megdugni .Most abba is hagyom mert valoszinüleg el is megyek hozzá egy kicsit hancurozni.


Téma indítva: 2010.02.25., 20811 hozzászólás összesen