Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Téma lezárva
Szentháromság · Újonc (2 hozzászólás) · 2023. július 15. 03:37

Egyem a draga szíved nem tudom milyen hanyatlasról beszélgetünk.... Nelly es Kelly mar a vilagba sincs... 

Nem vagyok egy nagy forumsztar, nem igazan szoktam valaszolgatni de ez a Nelly Kellys temat nem tudom szo nelkul hagyni...😆😅🤣

Nelly Kelly az 11evvel ezelott volt.

Ebbol Kelly maradt, Nelly 10 eve nincs..😀

Olyan paros mint Nelly es Kelly nem volt es nem is lesz...aki volt annak idejen nalunk az tudja hogy nem a fellegekbe beszelek...

Mindegy temahoz vissza terve...

Kelly maradt,  Nelly nincs. Remelem ez igy ertheto. 

Jelenleg Anita neven dolgozom majdnem egy eve es nem Nellikevel hanem egy masik lannyal 

Aki szep es jo es nagyon ugyes de Ő attól még nem Nelly..

Ettol fuggetlenul en ugyan az maradtam csak Nelly nelkul.

Ezert igazan nem kell ossze csinald magad. 

Nagyon  sok szep es ugyes lany van az oldalon es  tudsz valogatni kedvedre ha nem jon be a musor..

Na puszillak kedves Nandi😉😘

Es Nellyke is puszil 😀😉😘

 

 

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · 2023. július 14. 21:44

Összene csináljam magamat! Nelly Kelley még pörögve volt, és jó volt! Most azért érzek némi hanyatlást.

Kis csávó · Lelkes újonc (212 hozzászólás) · 2023. július 14. 16:06

Az Anita29 biztos hogy nem lehúzós átverős csajszi. Van most tény egy kis problémája,dolga,mint bárkinek lehet,ami sos be jön. Annyi igazság van ,hogy ha fel ír megbeszélt időpontra, legalább egy sms- t írhatna burkoltan. De nekem a Debreceni hölgyek közűl No1...!!!!!!

Bárki · Újonc (7 hozzászólás) · 2023. július 14. 09:10

Kedves Urak!

 

Nem tisztem védeni Anitát, én is beszéltem vele tegnap és mondta, hogy nem biztos a randi mivel sok személyes dolog jött közbe neki.

Egy kedves vidám jó kedélyű jó indulatú hölgyről beszélek.

Biztos vagyok benne, hogy a vele töltött következő randin kárpótolni fog ezért a félreértésért!

😊

 

D3n3S · Újonc (8 hozzászólás) · 2023. július 14. 08:15

Köszönöm szépen a választ bárkitől is jön jól jön 😁

Alexan · Újonc (168 hozzászólás) · 2023. július 14. 00:26

Személy szerint nem csípem,ezt a "hívj fel a randi előtt" verziót.Ugye van olyan szituáció,amikor nem illik a telefonnal bíbelődni a hölgynek,hisz az aktuális vendéggel kell foglalkoznia.Ez  ugye lehetetlen feladat,hogy egyszerre két fele figyeljen!Ha meg bejegyzett,akkor adja a címet és ott a helyszinen felhívom.

Bizalmi elven működik ez az üzletág.

Anitában én még bízok,hogy nem ilyen a hozzáállása.

 

Alexan · Újonc (168 hozzászólás) · 2023. július 14. 00:13

Ez van.Nem lehet mindenkinek jó a hölgy.

slimjohn · Újonc (79 hozzászólás) · 2023. július 13. 17:13

Megbízható, kedves "kollégák" ajánlása nyomán hívtam fel tegnap az Anita (29) nevű hirdetőt, s ma délutánra kértem időpontot egy látogatásra. Fel is jegyezte, s kérte - a szokásos protokoll szerint - hogy félórával a megbeszélt időpont előtt hívjam majd, s erősítsem meg a látogatási szándékomat. Ezt én megtettem - VOLNA - s 35 perc alatt 6 vag 7 alkalommal hívtam, de a lány nem fogadta a hívásomat. Ez egy végtelenül inkorrekt eljárás, arra tudok gondolni, hogy a pénzéhség felülírta az ígéretét. Feltehetően egy rögtön érkező vendéget fogadott inkább és lesajnálta a megbeszélt előjegyzésemet.

Inkorrekt, átverős, lehúzós szolgáltatóból túlkínálat van városunkban, s igen sajnálatos, hogy egy rendesnek mondott lány is így bánik egy bejelentkező vendéggel. 

Anita! Csak "megköszönni" tudom, hogy elcseszted a délutánomat, a mai nap hátra levő részére a hangulatomat. 

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · 2023. július 13. 16:40

Nem igazán értem mit is akarsz!

Értelmezd a hirdetést!

Sok bagarolt ettél, illetve nem az idén és nem a napon barnultál!

Van még kérdés?

zandras · Tag (180 hozzászólás) · 2023. július 13. 09:57

Kézcsók! Nagyon örülök ! Hely-hely ha hamarabb jelentkezel............. puszi Z

 

Lacibetyár · Újonc (71 hozzászólás) · 2023. július 13. 07:25

Nándi Te szerencsés vagy, mert az indulásnál ott voltál, és azon kevés vendégek közé tartozol, akit Viki a bizalmába fogadott.

Így volt szerencséd meglátogatni ill. ha lehet akár máskor is elmenni hozzá..

Úgysem látogatod, add át nekem a jogot a hölgy felkereséséshez

 

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · 2023. július 13. 02:51

Mint írva van "nem futószalagon" !! Nagyon figyel a hölgy a minőségre!

És mivel korlátozott időkeretben van jelen nem kell csodálkozni azon, hogy csak azokat fogadja akikkel Ő is jól érzi magát. 

Aműgy nagyon csinos dekoratív Nő a Viki.

 

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · 2023. július 13. 02:42

Bár nem tőllem de kaptál választ! :D

 

Alexan · Újonc (168 hozzászólás) · 2023. július 13. 00:13

A hírdetés nem az újjaknak szól.Felesleges próbálkozni is.Én sem jártam szerencsével.Mi csak nézegethetjük,hogy vajon milyen nő lehet a drága Viki.Nem szagolhatjuk meg a tubáját.

kun · Tag (266 hozzászólás) · 2023. július 12. 21:40

Pár napja mintha láttam volna... Hát nem vagyok törzsvendége 😀

 

Lacibetyár · Újonc (71 hozzászólás) · 2023. július 12. 20:57

Üdv Testvérek!

 

https://videkilany.hu/szexpartner/debrecen/ekszer-viki/vEy

 

Valaha volt már valaki, akinek felvette a telefont? Minek hirdet, ha csak  törzsgárdának enged belépni az ohjektumba? Adja meg nekik a magán számát, majd ő keresi az ügyfeleket, amikor debrenceben lesz egy sporolós üzletben való vásárláskor a derék hátán. :D

Próbáltam különböző időpontokban, 10féle telefonszámról, de soha nem méltatót még arra sem hogy visszahívjon, vagy elnézést kérjen de nem tud fogadni.

Ennyire tiszteletlen, akkor írja ki, hogy csak azt a 10-15 vendéget fogadja, akit az elmúlt 2 évben megismert...

 

Szívesen várok tanácsokat privátban.

 

Köszönöm szépen

sziasztok

Lacibetyár · Újonc (71 hozzászólás) · 2023. július 12. 18:32

Heni már nincs ott....

nem is is hirdet

 

kun · Tag (266 hozzászólás) · 2023. július 12. 18:20

Vagy Henihez 😀

 

Lacibetyár · Újonc (71 hozzászólás) · 2023. július 12. 17:50

Ha Nándi sogor az egyetem sgútra téved, akkor nagy valószínőséggel Ninetthez megy látogatóba zsákot üríteni és szórakoztatni.

 

 

Grego1 · Újonc (2 hozzászólás) · 2023. július 12. 17:01

Sziasztok! Uj vagyok és meg sosem voltam egy hölgynel sem. Kit ajánlott meglatogatni az 50es korosztalybol? Es mennyi az esély hogy ismerősbe fut az ember? 


Téma indítva: 2010.02.25., 20807 hozzászólás összesen