Üzenőfal

brigitta · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. július 13. 09:18

sziasztok.

uj lany vagyok hajduszoboszlon, lehet hivni naponta 10- 17-oraig, a szamom *** moderálva ***

brigi29 · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. július 18. 09:52

Brigi vagyok  .szeretném értesiteni kedves vendégeimet hogy nem tüntem el,továbbra is dolgozom ..de aszerkesztőség valamilyen oknál fogva nem adja fel .ezen a számon elérhettek*** moderálva ***

Lessike · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. július 19. 11:04

Sziasztok! Mától 2 hétoig délelőtt is elérhető vagyok a régi számomom és helyemen! Hívjatok! Puszika!!!

Barbi-nurse · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. augusztus 13. 11:44
Sziasztok! Bár,lekerült a hírdetésem,de ebben a hónapban még elérhető vagyok!(szept.4-ig) A számom,-címem tudjátok... Szép napot mindenkinek!
Enikő28 · Újonc (5 hozzászólás) · 2010. augusztus 13. 19:35

Sziasztok!

Szombat reggel 7 óráig még elérhető vagyok.

*** moderálva ***

Lia · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. augusztus 26. 13:10

Sziasztok! Bár nem vagyok fent az oldalon,továbbra is elérhető vagyok.Puszi Lia Debrecenből

Lessike · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. szeptember 11. 17:46

Sziasztok! Bár voltak kisebb zökkenőim, de letisztulni látszanak a dolgok!! Ismét elérhető vagyok a régi számomon, de új helyen! Ha hívtok mindenkit tájékoztatok!! Puszi, Lessike

Dúskeblű Réka · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. szeptember 12. 20:23

Urak!

 

Szeretnélek tájékoztatni benneteket, hogy hétfőtől megtaláltok Dunaújvárosban, a hirdetésem remélem minnél hamarabb megjelenik itt az oldalon.

Réka

Böbike · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. november 19. 23:45
Kedves titkos hodolom!Mondtam részemröl nincs érzés feléd,hiába irkálsz rolam 15 különbözö néven mocskolodo szöveget,akkor se akarok töled semmit,ne hivogass döntésem végleges,partnernek se akarlak,nem is értem,hiszen 1 dug*unk de többet se. Hiába probálsz lejáratni azzal nem leszek beléd szerelmes,tudod olvastam valahol a harag olyan érzés amivel csak magadat rombolod, megéri?Ne értékeld le magad,ha szerelmre vágysz keresd meg a párod ,sok sikert !!!
Melody · Lelkes újonc (0 hozzászólás) · 2010. december 09. 16:10

Urak! Szeretettel várunk benneteket a szombaton, december 11-én, este  7 órakor kezdődő gang-bang partynkra. Csak szex, gátlások nélkül...

*** moderálva ***

Melody

Székesfehérvár

pircsi · Őstag (29 hozzászólás) · 2010. december 15. 12:43

Van-e itt olyan  aki  egyedül tölti az ünnepeket,   és unatkozik?? Éjszakai  vendégem várom, akit elbüvölhetek,  egy-két mélytorkos orális kényeztetéssel,  aki  szereti a punci izét, zamatát,  és imádja, ha egy nő élvezz,  pl.  egy pezsgőtablettás szex, ínyenceknek,  de egy kellemes  fürdő, egy  pohár pezsgővel, egy jó film, talán egy sakkparti, pihenésképp....

pircsi · Őstag (29 hozzászólás) · 2010. december 17. 09:02

Sziasztok.. Örülök,hogy irtok nekem...  igen  eza  pezsgőtabletta,  fantasztikus érzés,de a robbanócukorka  sem kutya....

pircsi · Őstag (29 hozzászólás) · 2010. december 17. 09:34

Telefonon mindig elérhető vagyok, és  elmesélem, milyen   a pezsgőtablettás  szex..  itt azért nem szeretném tenni, mert biztos van aki bizarrnak tartja, és  nem szeretném kiutáltatni magam...

pircsi · Őstag (29 hozzászólás) · 2010. december 17. 10:00

Van-e itt olyan  aki  egyedül tölti az ünnepeket,   és unatkozik?? Éjszakai  vendégem várom, akit elbüvölhetek,  egy-két m**torkos orális kényeztetéssel,  aki  szereti a p*nci izét, zamatát,  és imádja, ha egy nő élvezz,  pl.  egy pezsgőtablettás szex, ínyenceknek,  de egy kellemes  fürdő, egy  pohár pezsgővel, egy jó film, talán egy sakkparti, pihenésképp....

Babuci · Újonc (9 hozzászólás) · 2010. december 17. 19:34

Én azt hiszem maradok a tejszínhabnál és a pezsgőnél:))))

szép estét Mindenkinek,betegeknek jobbulást!

Ani 30 · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. február 28. 14:42

Sziasztok Ani vagyok .megváltozott a telefonszámom,, *** moderálva ***:)bocsánat csak lejárt akártyám :(

csak én · Újonc (7 hozzászólás) · 2011. március 12. 19:32

Helló, vasárnap és hétfőn (13-14-én) is elérhető vagyok 09-18h között.puszi

Mira22 · Újonc (9 hozzászólás) · 2011. május 30. 11:53

Sziasztok!

Bár a hidretésem jelenleg még nem aktiv, de ettől függetlenül elérhető vagyok!

*** moderálva ***

Puszi Mira

Dundika · Lelkes újonc (42 hozzászólás) · 2011. május 30. 18:59

Sziasztok!

 

A héten egy picit hosszabb nyitvatartás van!

Dundika · Lelkes újonc (42 hozzászólás) · 2011. június 02. 15:58

Végre történik már valami!!! A többi szabálytalansággal úgye meg se próbálkozzak ha nem akarom magam letíltani!? Hi.hi..


Téma indítva: 2010.02.25., 915 hozzászólás összesen