Szexpartner fórum eger

Egri szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Törölt felhasználó · 2013. december 09. 07:46

Sarlott képei nagyon vonzanak! De milyen igazából? Privátban írjatok, mik a tapasztalatok! (*r, kiszolgálás, körülmények)

kari34 · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. október 26. 13:01

***Kérjük a hirdetők egymás lejáratásának mellőzését! ***

 

Kittinél és Amandánál strici van,aki már hatalmas BMW-vel jár.

Vigyázzatok!

A lányok dr*g**k és unottak!

akkor élveznek,mikor előre ***moderálva***

bigacsiga · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. október 19. 20:17

Sziasztok!

Amandával és barátnőjével szeretném kipróbálni a hármas felálállást. Volt már valakinek része ebben a lányoknál? Infót kérek szépen, akár privátban is. Köszi

zsolty · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2013. augusztus 20. 18:13

Ez érdekes

zsolty · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2013. augusztus 19. 23:17

***Kérjük az önreklám mellőzését!***

 

Anita Bellininél volt már valaki ? Debrecenben ?

Charlotte · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. augusztus 15. 18:38

Kedves Grofman!

Köszönöm  a kedves szavaidat!

Puszi 

 

Charlotte · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. augusztus 15. 18:37

 

Kedves Kisboa!

Nagyon szépen köszönöm a beszámolot és sok szeretettel várlak legközelebb!

Puszi

Charlotte · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. augusztus 15. 18:35

Kedves Kun!

Lehet hogy neked nem tüntem pőrgösnek de én a minőségre megyek nem e menyiségre.

Én szeretek kényeztetni , izgatni.

Ha nem jöttem be neked akkor hogyan sikerült még is kétszer eléelvezned?

A  másik nem szoktam elsőnek kiverni hanem mindig franciával kezdem ezt bármelyik vendégem alá támasztja.

A fürdést ha nem is egyből kérdeztem hidd el hogy szoltám volna ha te nem hozzod fel.

Igen tetőtérben van egy  fürdő aminek a belmagassága megfelelő szerintem, de ha valakinek nem akkor  van egy fürdőszoban a föltszinten is ahol zuhanyozni lehet!

Vagy is két helységből lehet választani. 

Mindig odafigyelek a vendégre és nem ugy viselkedem hogy minden mindegy csak olyan kivételes esetben ha a vendég valamilyen ókbol kifolyolag nem megfelelöen viselkedik.

Ha zavar az akcentusom elárulom 3 évig Kanadában éltem és aki rendesen megtanul angolul az utána a magyarba is visz egy kis akcentust!

Eddig te vagy az egyedüli aki ezt irta rolam és sajnálom hogy igy gondolod.

Biztos léteznek megfeleő tőkéletes lányok akik a te  igényeidnek meg fognak felelni!

Szép estét!

 

Sanyika30 · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. augusztus 05. 22:06

Ilyen osztályzatnál nem mint ha számítana.

 

Sanyika30 · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. augusztus 05. 22:05

Kitti vagy Amanda a 10.1?????

 

Shadow2013 · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. július 28. 11:56

Sziasztok!

Én Kittinél ÉS Amandánál voltam. Huhhh... 

A lányok nagyon szépek (arcra, testre), kedvesek, cserfesek (de aranyosan), szóval úgy mondanám, hogy nem ezt vártam, hanem erről álmodtam... A véletlen hozta, hogy kettőjükhöz mentem, mivel barátom az utolsó pillanatban (már időpont után) "visszavonult". Ő baja...

Részleteket én sem szeretek mondani semmiről, de talán ennyi is segít: Az, hogy jól érzed-e magad valakivel az mindkét félen múlik. Illetve jelen esetben csak rajtad, mert ezek a lányok gyönyörű tündérek. Nem kicsit zavarban is voltam...

Egy max. 10-es skálán az egyiküknek 10-et adnék, és persze igazságtalanul, hiszen ez egy szubjektív "műfaj", a másikuknak minimum 10,1-et....

Ha véletlenül olvasnátok lányok: Nagyon köszönöm! Ha arra vet a sors, vagy a motor, még találkozunk ! :) 

M.J. · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. június 30. 17:14

Amandánál jártam tegnap éjjel... rövid programra neveztem idő hiányában de ez a kevés idő is bőven elég volt arra hogy ámulattal tekintsek fel rá mind kedvesség, figyelmesség terén. A lány gyönyörű (arcra is) .. formás kemény fenék, cici és feszes, izgató test ami érheti az ember ha meglátogatja. Egyeztetés gyorsan ment, hamar megtaláltam a cimet (vidéki lévén is) .. kedves fogadtatás, gyors megbeszélés az ágyon ülve (közben már simogattam és a puszilgatásoknak se mond nem-et) majd fürdés. Tisztálkodó helyiség nagyon rendben, torolkozo szintugy. A részleteket, aktust most nem ecsetelném de minden téren megfelelő volt a szolgáltatás.. kezdve a kedvességétől a kéz (ez kevesebb) -és szájmunkán (pazar volt.. nem az "futószalagos" unott hanem az a finom, érzéki) át a vonagló lovagolásig (fáraszthatattlan) amit egy élmény volt látni és érezni. Én minden tekintettben, összességében egy jó osztályzatot adnék rá.. elfogultságmentesen. Köszönöm Amanda!

mr.zöld · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. május 30. 11:48

HÚÚÚÚ de ciki! ;) ettől nem lesz több forgalom!

Lábi · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. május 28. 10:43

***Kérjük az önreklám mellőzését!***

 

Sziasztok!

Én már voltam Egerben Virágnál és csak jót tudok mondani róla! A képen szerintem tuti ő van, nagyon csinos, kedves, érti a dolgát! Nála nem "szalag munka " folyik! Olyan volt az érzésem, mintha már 100 éve ismerném!

Kicsit félénk fickó vagyok, de ő pillanatok alatt feloldotta minden gátlásomat! Végre egy értelmes nő, akivel még beszélgetni is lehet. 

kisboa · Kvázi-tag (123 hozzászólás) · 2013. május 26. 23:40

Nekem jobb élményeket sikerült átélnem Charlotte-nál. Nem szeretem a történéseket leírni részletesen, de itt talán megengedett. Tőlem a hölgy megkérdezte mik az igényeim, és azt maximálisan betartotta,és megadta. Két felvonásos műsor volt, és a sorrendet is én válaszhattam. Első rész orális kényeztetés, második az aktus. Persze egy-egy "lövéssel". Ő a fordítottját javasolta - tapasztalatai alpján - de magamat ismerve tudom, hogy a szeretkezés jobban izgat mint a franciázás. Ennek tudatában, és az ő közreműködésével sikerült egy tökéletes órát eltöltenem nála. A végén, ill. a két akció között egy kis beszélgetés is belefért a világ, és a saját dolgainkról. A fürdés dolog részemről nem érdekes, én mindig úgy indulok el, hogy ez ne legyen gond, de a közös tusolásban  benne vagyok. Az a hölgy aki esetleg nem úgy fogad, ha bármi higiéniai kifogást találok azonnal ott hagyom. Még nem sikerült olyan igénytelen hölgyet kifognom,aki nem netten fogadott volna, pedig munkám során hetente több városban is megfordulok, és csak az anyagi vonzata miatt nem tudok több tapasztalatot szerezni. Viszont akit kinézek, a lehető legtöbb förumon igyekszem leinformálni, talán ezért nem ért még kellemetlen meglepetés!Jó éjt!

kun · Tag (260 hozzászólás) · 2013. május 21. 19:24

Voltam én is Charlotte-nál. Hogy őszinte legyek nekem annyira nem jött be. Persze nem mondom h rossz volt, viszont kicsit pörgősebbet vártam volna. Az első menetben a simogatásos kiverés van (volt) porondon, majd a másodikba van(volt) akció. Nemtudom h mindenkivel ezt csinálja, vagy csak én voltam ilyen kivételezett. Nálam természetes a fürdés, de meg se kérdezte hogy akarok e menni, én mondtam, hogy megfürödnék. Aztán elmondta merre találom a fürdőszobát. Elég alacsony a belmagasság dehát tetőtér, nameg ez a szol***tatás minőségég nem zavarja. Az tuti h egyedül voltunk a házban, de olyan hangulatát éreztem a csajnak mint akinek minden mindegy. Kicsit zavaró az "akcentusa"(?). Persze biztos én se vagyok tökéletes. Ellenben az Ő alakja az hibátlannak mondható. Bocsi ez van....

 

Grofman · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. május 21. 19:14

Charlotte/Ginger nagyon jó szolgáltató, a törzsvendég kialakításra megy nem a gyors lehúzásra. Nekem is kellemes volt vele. Többi lányról infózhatna valaki!

kisboa · Kvázi-tag (123 hozzászólás) · 2013. május 17. 10:53

Nagyon jó volt az ajánlólevél amit kaptam Charlottéról, így meglátogattam! Az egyik legjobb döntés volt részemről - ilyen téren -  az elmúlt években.Könnyű egyeztetés után, egy kimondottan csinos, jó alakú, szép arcú hölgy fogadott. A testét meztelenül látva teljesen a hatása alá kerültem.Nem fényezem tovább, de ami történt az ágyban minden kívánságomnak, és elvárásomnak tökéletesen megfelelt Örülök, hogy ezt az élményt átélhettem vele, és nagyon várom a következő találkozást!

george007 · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. január 29. 05:04

 

Kérem a Tisztelt Fórumozókat egymás lejáratását kkérem mellőzzék! 

 

Egerben a Gicicke nevu hirdeto kerulendo !

Nem o szerepel a fotokon es minimum 45-50 eves a teste pedig nagyon gaz es akkor meg finoman fejeztem ki magam !!!!

naomi-eger · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. október 26. 12:50

egerben megkezdtem r*nd*lesemet itt mégnincs fennt a hírdetésem de aki keress megtalal egyebb helyeken is


Téma indítva: 2010.02.26., 103 hozzászólás összesen