Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Tomi05 · Kvázi-tag (151 hozzászólás) · 2021. augusztus 14. 11:54

Sziasztok!  Nagyon divat lett a hirdetők között   " Roma vendéget nem fogadok"   című történet Ez idáig rendben is van mert miért ne válogathatná meg a lány hogy kit fogad. De viszont azokon a hirdetéseken jót nevetek ,ahol maga a hirdető is roma ,és ő is kiírja ,hogy romákat nem fogadok :DDD 

Tymo80 · Újonc (64 hozzászólás) · 2021. augusztus 14. 05:34

Nem tudom ,de  Ircsinek, tényleg  ilyen jó feneke van,  vagy csak a fotósa ilyen jó?? Szemezek vele már 1 ideje, bár nem sok minden található róla a fórumon.  

Törölt felhasználó · 2021. augusztus 13. 17:37

Sziasztok. Közérdekű információ. Kinga (29). Aki teheti nagy ívbe kerülje 

Bulgakov · Újonc (25 hozzászólás) · 2021. augusztus 13. 16:46

Egyszer olvastam valahol egy olyan beszámolót, amelyben a  makktárs egy hasonló stílusú, tehát - gondolom, ahogy itt is - tárgyilagos és visszafogott hölgynél járt. Az illető leírta, hogy a szituáció őt különösen izgatta, ugyanis arra gondolt a “tárgyalás” közben, mennyire nagyon meg fogja d**ni a csajt. Szóval ez még jól is elsülhet! :)

Beni001 · Újonc (26 hozzászólás) · 2021. augusztus 13. 10:01

Köszönjük,értjük.. Röviden,tömöten: felejtős...

 

Droberto · Újonc (29 hozzászólás) · 2021. augusztus 13. 08:17

Egyetértek Alexával, továbbá Katarina szintén időnként van, illetve korábban Erika, aki most Debrecenbe van.

 

Newbie_nyh · Tag (283 hozzászólás) · 2021. augusztus 12. 19:32

Hívd fel telefonon, ha egy igazán szürreális beszélgetésre vágysz ezen a területen!

Egy igazi 'vállalkozó'-val fogsz tárgyalni. ;)

Én kiköptem a kávém a röhögéstől. :D

 

törpapa · Lelkes újonc (191 hozzászólás) · 2021. augusztus 11. 22:17

Huuu Rita 20 Nagyon jól néz ki...... jól jönne egy kis infó

Beni001 · Újonc (26 hozzászólás) · 2021. augusztus 11. 13:36

Én is hasonlóan jártam mindkettőjükkel. Pedig ha Fanni odatenné magát,én rendszeres vendége lennék. De minek is tenné oda magát,ha van elég palimadár? Na üdv Pali voltam, Madár Pali...

 

111valaki111 · Újonc (3 hozzászólás) · 2021. augusztus 10. 21:27

Sziasztok,voltam egy "Nyíregyi" csajnál,valójában kállósemjén...

Most éppen izabellának hívja magát 23 éves,magas fekete hajú,elvikeg szereti popsiba.

Na most a popsi része annyi,hogy addig fogdossa a cerkát,hogy visszarakja punciba,illetve MINDENT extrába vállal,ami azt jelenti,hogy *** moderálva *** bemehetsz az ajtón.

Egy átlag csaj *** moderálva *** amiben minden benne van.Kedves "most éppen Izabella" *** moderálva ***,plusz egy fadarab,HAGYJÁTOK KI,NE MENJETEK HOZZÁ!

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2021. augusztus 09. 13:29

Alexa27 ,nem.mindig hirdet.de.ő egy fuvolaművesznő😉😉

 

Myke8 · Újonc (13 hozzászólás) · 2021. augusztus 09. 11:42

Üdv. Nyiregyházán tudtok ajánlani olyan csajt aki nagyon jól tud kényeztetni és egy kész orál bajnok?

Jani2 · Újonc (53 hozzászólás) · 2021. augusztus 08. 11:47

Üdvözletem!

 

Leírnám az elmúlt két hétben szerzett tapasztalataim, hátha valakit érdekel :)

 

Fanni (23)

https://www.videkilany.hu/szexpartner/nyiregyhaza/fanni/uAk

Telefonban elmondott mindent amire kíváncsi voltam, hamar el is mentem hozzá, leginkább az új és ismeretlen iránti vágy vezetett hozzá és hogy eléggé meggyőző volt telefonban. Helyszín egyetemhez közel, egyszerű panel, barátnőjét is bemutatta aki nem volt szimpatikus így inkább passzoltam, Fanni külsőre nem egy nagy szám (sőt), de amiket megbeszéltünk arra késztetett maradjak és várjam ki a véget,  bár ne tettem volna.. Végig csak panaszkodás, siettetés, többszöri kérésre sem úgy csinálta ahogy megbeszéltük és hasonló dolgok.. 

Röviden tömören KERÜLENDŐ!

 

Zsanett (24)

https://www.videkilany.hu/szexpartner/nyiregyhaza/zsanett/xgA

https://www.videkilany.hu/szexpartner/nyiregyhaza/zsanett/yqr

Kedves Zsanett talán Minike névén volt megtalálható, régóta szemeztem vele de valahogy sosem jött ki rá a lépes, telefonon egyeztettem vele és hamar találkoztunk is egy állomás közeli panelban. Első ránézésre képek alapján én picit többet vártam de abszolút nem csúnya csajszi így külsőleg szerintem teljesen rendben van, viszont a hozzáállás kicsit már más tészta. Forró nyári nap ellenére valami oknál fogva zuhanyra nem volt lehetőség,  ezt döntse el mindenki maga mekkora probléma, végig úgy csinálta ahogy kértem,  eléggé visszafogott volt és beszélni is leginkább csak akkor mikor kérdeztem így kínos csendben sem volt hiány ottlétem alatt. 

Összességében részemről Egyszeri alkalom volt de lehet más fantáziáját kicsit jobban megmozgatja egy szép testű de kicsit passzív lány. 

Pumukli1 · Újonc (22 hozzászólás) · 2021. augusztus 08. 07:28

Én is így jártam. Nem tudom felfogni hogy 35-40 év között mi az a nagy külömbség… de 5 év múlva megtudjuk😂😂

Pumukli1 · Újonc (22 hozzászólás) · 2021. augusztus 08. 07:23

Remélem beszámolsz.

Pumukli1 · Újonc (22 hozzászólás) · 2021. augusztus 08. 07:21

Szia. Klaudia. Én válaszoltam a kérdésedre ,hogy hány éves  vagyok. Nem vagyok még 40. De egy szóval sem közölted hogy ez zavar. Max ha a hirdetésedben közlöd fölösleges köröket nem futunk.Igényes normális pasi. De nem tudom hogy te egy Viber üzenetből hogy szűröd le hogy valaki igényes -e?  Mindegy én nem kaptam időpontot, de ami a legjobban zavar hogy választ sem hogy miért…… Nem itt kell magyarázkodni, hanem pontos hirdetést és tájékoztatást adni.. 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2021. augusztus 06. 12:18

Dehogy ment el a kedved....😉😉

 

alvy · Újonc (1 hozzászólás) · 2021. augusztus 06. 10:47

Sziasztok!

 

Látogató vagyok egy hétig a városban. Légyszi, tudnátok nekem itteni best of csajokat ajánlani?

 

Köszi,

Alvy

kutya1 · Újonc (146 hozzászólás) · 2021. augusztus 06. 09:21

Na, mán meg el is ment tőle a kedvem!🤣🤣🤣

 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2021. augusztus 06. 08:17

Megelőzlek😉😉


Téma indítva: 2010.02.25., 16759 hozzászólás összesen