Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Geller · Újonc (6 hozzászólás) · Április 5, 01:43

Kedves Lora masszázs! A diszkréció be nem tartása sem volt rám soha jellemző, de köszönöm szépen a hozzászólásodat látszik hogy jó szándék vezérelt, és köszönöm férfitársaimnak a jó tanácsokat megpróbálom megfogadni . Amúgy nem gondoltam hogy ennyien hozzászóltok és nem szappanopera volt a célom csak meg akartam osztani egy lányról a tapasztalatomat végülis ezért van ez a fórum nemigaz. Grétivel privátban tisztáztuk a dolgokat szóval ez volt az utolsó hozzászólásom ami vele kapcsolatos nálam ő többet nem lesz téma a fórumon és tényleg köszi srácok

NakedGunHU · Újonc (40 hozzászólás) · Április 4, 22:33

Azért Nálatok, szolgáltatóknál sem mindig van betartva a diszkréció. Volt olyan csaj, aki megadta a címet, felmentem, közben jött a telefon, de mire felvettem, hirtelen egy feszkósnak tűnő pasas nyitott ajtót. A csajszi szerint rossz címre mentem, pedig azt írtam be a GPS-be és telefonba is, amit ő adott meg, de később lebuktatta magát azzal, hogy nem csak én jártam így, hanem több vendég is arra a címre ment...aha, szóval én írtam el a címet mi?!...de volt olyan, hogy pont akkora nyüzsi volt a ház előtt, mintha csak direkt lenne megrendezve. :D Az eddigi 24 alkalomból talán 19 volt normál bejutás, diszkréciót megőrző.

 

Alexan · Újonc (168 hozzászólás) · Április 4, 21:25

Geller kolléga!

 

Nagy mázlid van hogy legalább Gréti hajlandó felvilágosítást adni,miért is kell más hölgyek kegyeit keresned.

Senki sem szereti,ha a hölgy többszöri megkeresésre/hívásra/semmilyen visszajelzést nem ad.

Vagy kinyomja.

Ez egy jelzés értékű gesztus,de felmerűl a kérdés:vajon mit tettél,hogy ezt érdemled?

Hiába vagy kedves és bőkezű.Tán még baráti a viszony is.

Ha a hölgy,valamiért nem akar veled talalkozni,akkor tehetsz bármit/hívhatod millió számon is akár/,akkor sem leszel korrekt vendég már.

Fogadd el Gréti döntését és lépj tovább!

Nehezebb lesz még egy ilyen csinos,szexi vendégcentrikus leányzót találnod,de hátha mégis.

Sok sikert kívánok hozzá.🤝

Dingó29 · Újonc (243 hozzászólás) · Április 4, 20:17

Nem tudom mikor voltál vele, de sajnos nem olyan már mint pár éve

Coffee · Újonc (85 hozzászólás) · Április 4, 16:08

Már csak Jázmin kellene Kecskemétről és kész a Charlie angyali csapat. 😄

Coffee · Újonc (85 hozzászólás) · Április 4, 16:04

Kimberly tényleg nagyon jó csak megerősíteni tudom, remélem tényleg átjön hozzánk. 

 

BlackMan88 · Újonc (47 hozzászólás) · Április 4, 15:02

Szevasz Geller fiam!

Ha ismét egy Ferrarit akarsz javaslom látogasd meg Kimberlyt, he erre jár! Áttette a székhelyét Nyíregyre, úgyhogy sűrű vendég lesz erre felé! Hidd el 1-2 találka után már nem fog annyira érdekelni Grétike! 😁😉

Csak nehogy vele is átes a ló túloldalára! 😅

Coffee · Újonc (85 hozzászólás) · Április 4, 13:02

Grétinek tényleg van egy óriási "hibája"!!! Sajnos nincs egy vagy inkább kettő iker lány tesója 😄nem csoda ha néha szelektál úgy mond ezt el kell fogadni, nem automata. Ha nyiregyen a többi hölgy is átvené azt a mentalitást a vendéghez való hozzáállást sokat javulna a helyzet. 

BigDaddy · Újonc (195 hozzászólás) · Április 4, 11:16

😄 Ehhez csak gratulálni tudok neki. Amúgy meg nem vagyok én moderátor, felőlem azt csináltok, amit akartok. De a lényeg, hogy mondd már el neki miért nem fogadod, látod, hogy mennyire galamblelkű típus. Ha megtudja az okát, akkor csak lekoccol, mint az egykori felcsengetős gyerek. Emlékszem arra, háhh, nem semmi volt az sem. 🙃

 

Gréti19 · Újonc (10 hozzászólás) · Április 4, 10:55

Nem rajtam múlik a dolog.. Még tegnap írtam privátban, de szerintem nem tudja hogy kell megnézni. 

 

Gréti19 · Újonc (10 hozzászólás) · Április 4, 10:49

Morcos a bácsi😁😋 

Manó1 · Újonc (27 hozzászólás) · Április 4, 10:33

Lehet hogy szerelmes lett Geller. 😊

 

BigDaddy · Újonc (195 hozzászólás) · Április 4, 10:31

Javaslom, hogy jelen szappanopera folytatását tereljétek egyéb csatornára, nem vagyok kíváncsi a végkifejletre 🤗

 

tea123 · Újonc (1 hozzászólás) · Április 4, 10:27

Engedd el, tesó. Ez az, amit tehetsz. Minden esetben ez a szolgáltató döntése. Lassan egy éve lesz, hogy már engem sem fogad a hölgy. Eleinte nehéz volt hozzászokni, de elfogadtam, mert tudom, hogy én rontottam el. De egyben biztos lehetsz, másik ilyen lányt nem fogsz találni, én nem is próbálkoztam vele, és soha nem is fogok már. Ne stresszelj ezen, egyszerűen csak engedd el.

Gréti19 · Újonc (10 hozzászólás) · Április 4, 10:25

 Nem akarom, hogy ezt gondold.. 😟🫂

Ahjj ez így nem jó.. Nem akartalak ezzel megbántani tényleg. 😔 

BigDaddy · Újonc (195 hozzászólás) · Április 4, 10:25

Zárd már le ezt a témát unalmas. Beszéljétek le privibe. Egyébként meg szép volt, jó volt ennyi, fogadd el, hogy nem fogad. Lépj túl rajta. Nem köteles indokolni, jártam már én is így vagy 10szer. Sz..d le, ne érdekeljen az ok. Minden ilyen és hasonló próbálkozásod, beírásod már csak olaj a tűzre, és az általad elérni kívánt hatás ellenkezőjét éred el vele. Röviden, keress mást, és egedd el. Na csocsesz, and peace.

 

Genetik · Újonc (1 hozzászólás) · Április 4, 10:03

Gréti, ahogy ez a hozzászólásaiból is egyértelműen látszik egy intelligens nő! Legfőképpen emiatt top szolgáltató! Persze a nem IQ dolgok is fontosak nyilván!

 

Gaby is ez a kategória, bár Ő csak régi ügyfeleket fogad, ha jól tudom! Abszolút Szerető feeling!


Réka érdekelne, ha egyszer fel tudnám hívni, szerintem tiltásra tett, bár erre nem adtam okot, 2x próbáltam időpontot egyeztetni, azóta foglalt nonstop…

 

A lányok qualitásai egyébként 2 területen azonnal leszűrhetők, az egyik a helyesírás, a másik a telefonos kommunikáció, ez utóbbinál a magyaros kiejtés már sokat elárul!

Geller · Újonc (6 hozzászólás) · Április 4, 02:25

Ha az ember hozzászokik egy Ferrarihoz  amiből csak egy van nyiregyen de egy idő  után már nem kaphatja meg már annak is örül ha néhanapján erre jár egy Porsche (mint most pl Zitácska) a trabant sajnos elég sok városunkban. Na  ezt érzem veled kapcsolatban Gréti szerintem a férfitársaim pontosan tudják miről beszélek

 

Geller · Újonc (6 hozzászólás) · Április 4, 01:04

Ja és még valami szerintem a legfőbb oka annak ha egy lány nem hajlandó valakit fogadni ha bunkó vagy ha ápolatlan. Én egyik sem vagyok és ezt te is tudod Gréti. Amikor elküldtél az a kérdés fogalmazódott meg bennem ha már örömlánynak se kellek akkor vajon kinek. Hozzáteszem te vagy az első és utolsó aki nem fogadott szóval olyan hatalmas probléma csak nem lehet velem. De én itt befejezem mert nem akarom hogy erről szóljon a  fórum ami ugye azért van hogy megosszuk egymással a tapasztalatainkat a lányokról

 

Geller · Újonc (6 hozzászólás) · Április 4, 00:11

Egy szóval nem mondtam hogy nem válogathatod meg a szexpartnereidet természetesen jogod van hozzá, az nem volt fair a részedről hogy nem indokoltad meg és én úgy érzem nem is adtam rá okot hogy ne fogadj, mindig normális kedves voltam veled,  nekem meg ahhoz van jogom hogy ez rosszul essen és persze járok más lányokhoz de nálad jobbnál még nem voltam  mert te magasra tetted a lécet a többi lánynak ennyi az egész és nem vitatkozni akarok csak kíváncsi vagyok de ha nem válaszolsz azt is elfogadom szíved joga 


Téma indítva: 2010.02.25., 17071 hozzászólás összesen