Hát ja, sokan nem
Szexpartner fórum nyíregyháza
Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
SteveStifler · Újonc (74 hozzászólás) · 2025. július 06. 14:25
Outsider · Újonc (223 hozzászólás) · 2025. július 05. 22:32
Nem baj, ha nem értitek a viccet ;-)
Kiss15 · Újonc (5 hozzászólás) · 2025. július 05. 17:43
Szia. A tesconál hol? Én elég gyakran járok arra, de még soha nem láttam ott dolgozó lányt
Pysti · Újonc (171 hozzászólás) · 2025. július 04. 16:13
Kellemes délutént! A Penészleken hírdető Vivien 25 ről van e valakinek infója. Holnap arra járok pozitív jelzés esetén felkeresném.
dæni · Újonc (10 hozzászólás) · 2025. július 04. 13:49
Sziasztok tud valaki idősebb hölgyet aki fogad vendéget? ☺️
FARKI20 · Újonc (20 hozzászólás) · 2025. július 03. 12:23
Sziasztok van olyan csaj aki 5 körüli órákban is hajlandó dolgozni. Köszönöm
King0327 · Újonc (19 hozzászólás) · 2025. július 03. 10:28
Sziasztok! Esetleg Örökösföld-, Szilvavölgy környékén szoktak lenni kint lányok? :)
Outsider · Újonc (223 hozzászólás) · 2025. július 03. 10:17
Én inkább a Tesconál keresgélek, ott "a legkisebb is számít" :-)
SteveStifler · Újonc (74 hozzászólás) · 2025. július 02. 23:42
Mindjárt kettő is.
SteveStifler · Újonc (74 hozzászólás) · 2025. július 02. 23:20
KB 5 és 10 % közt van sajnos csak azok aránya akik huzamosabb ideig képesek hozni a szintet.
SteveStifler · Újonc (74 hozzászólás) · 2025. július 02. 23:18
Ezek a Pennyk valahogy vonzák a lányokat:).
SteveStifler · Újonc (74 hozzászólás) · 2025. július 02. 23:16
Tudom, csak az nagybetűvel van :)
Allin · Újonc (9 hozzászólás) · 2025. július 02. 22:49
Nem! Ha van gusztusod hozzá akkor mid1is hogy megbízható e! Egyik kocsiból ki másikba be!
Sasa27 · Újonc (2 hozzászólás) · 2025. július 02. 21:13
És megbízhatóak?
Allin · Újonc (9 hozzászólás) · 2025. július 02. 18:00
Igen. Ott mindig vannak :D többen is
staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2025. július 02. 13:05
Valamelyik nap a Pennybe voltam es ott mászkáltak a Penny es az arany jani közötti parkoloba a csajok négyen is.... Késő délután.. ☝️
Coffee · Újonc (95 hozzászólás) · 2025. július 02. 09:34
Gréti sajnos Győrben rendel.
Heker · Újonc (9 hozzászólás) · 2025. július 01. 23:20
Neki 30 más számon el lehet érni?
Sasa27 · Újonc (2 hozzászólás) · 2025. július 01. 22:12
Sziasztok fiatalabb lányok közül kit érdemes meglátogatni?
staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2025. július 01. 22:05
Meg se közeliti azt a formát amit akkor nyújtott amikor kezdte☝️ Mondjuk ezzel sok hirdető van igy, amikor kezdte es a mostani szolgaltatása amit nyújt fényévekre van a kezdeti ragyogástól... Csak azt hiszik még mindig jók.. De nem... Sajnos már nem az igaziak... 🤨😏