Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Coffee · Újonc (81 hozzászólás) · 2023. február 14. 14:59

Tegnap Natasánál jártam, a hölgy csinos arca is szép, kedves volt végig jól éreztem magam, a környék nem a legjobb hírű tudja ő is, majd próbál keresni másikat, nyugodtan lehet menni hozzá nem lesz csalódás. 

Dingó29 · Újonc (191 hozzászólás) · 2023. február 14. 13:53

Nagyon kevés olyan helyen voltam ahol elég utólag a csoki, de az mind kifogástalan is volt. Persze megértem ha valaki előre kéri. Mert annak több oka is lehet

BigDaddy · Újonc (195 hozzászólás) · 2023. február 14. 13:12

Helyes is, én mindig hangsúlyozom, h csoki csak dolog végeztével, aki ebbe belemegy, ott túl bagy baj nem lehet. Jól néznénk már ki, a szobafestő elkérné a lóvét, oszt pár ecsetvonás meg maszatolás után odébbállna. Há azé ájjon má meg a viláág!

 

Tibike0630 · Újonc (30 hozzászólás) · 2023. február 12. 21:29

Még gumiban sem mertem semmit bevállalni nála, nem hogy gumi nélkül..inkább távoztam

bár nálam aki gumi nélkül kínál(na) aktust(hála égnek nem jártam még így) azonnal tiltó listára kerül….

bár náluk aki belép a házba,szobába szerintem elég potenciaromboló az összkép(lányok,lakás)

de ízlések és pofonok

nekem is kínálták a 3-as felállást megérkezésemkor…

 

pemete · Újonc (1 hozzászólás) · 2023. február 12. 20:35

Dana 145cm tel: *******5925

 

Közreadom itt is mert nem biztos, hogy az értékelés megjelenik.

 

"Gyors egyeztetés után egy órával már a ház előtt álltam. Nyíregyháza régi fürtös gyümölcsöse, több ismert lakás van a környéken. Lakás átlagos, fürdőszoba felújításért kiált. Ketten vannak a lakásban, érkezéskor és távozáskor is találkoztam a munkatárssal. Beléptemkor meg is kérdezte, jöhet-e harmadiknak? A légkör közvetlen, oldott.
Dana alacsony, vékony, nagy szimpatikus cicikkel. Frissen fürödve várt, eddig minden rendben volt.
Az akció gyors hatékony lényegretörő volt. Rövid, célratörő francia után lovaglás következett. Itt ért a vég.
Ottlétemkor érdemi kommunikáció nem volt, egyszavas válaszokat adott, néha tőmondatokkal kényeztetett. Rosszul artikulál, többször vissza kellett kérdeznem.
Az adatlapon feltüntetett lehetőségek közül csak a natúr francia, a kézi levezetés és az aktus alapáras, tucatnyi Mátyásért. Minden más feláras.
Telefonban még az adatlap volt a valós.
Ilyesztő plusz lehetőségként felkínálta a natúr sexet, mivel tiszta és nem beteg. ?! (+MMMMMMMM)"

Tibike0630 · Újonc (30 hozzászólás) · 2023. február 12. 16:17

De jó volna ha ő lenne az átlagos😧😍😍😍jó világunk volna😀😀

 

carmen15 · Újonc (2 hozzászólás) · 2023. február 12. 15:29

Sziasztok nyíregyházi lányok nagyon odafigyeljetek mert már a héten több vendég is próbált át vágni hogy nem fizettek! 

Dingó29 · Újonc (191 hozzászólás) · 2023. február 12. 15:23

Csatlakozom az előttem szólókhoz, bár nekem arcra nem jött annyira be de a többi szuper. Ami a rózsákat illeti igaz hogy magasabb az átlagnál, de egyrészt a csaj sem átlagos, másrészt alapban van olyan ami sok helyen extra

 

Coffee · Újonc (81 hozzászólás) · 2023. február 12. 14:04

Így van!

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2023. február 12. 13:58

Köszönöm szépen a választ😉🙂

 

Tibike0630 · Újonc (30 hozzászólás) · 2023. február 12. 13:48

Sikerült nekem is,mikor hívtam féltem kicsit hihetetlennek tűnt,de bomba😀😍óriás szilikon cicik szép arc komoly ajkak😍mikor ajtót nyitott meglepődtem milyen magas,de teljes mértékben elégedett voltam,nem tudok negatívumot

a rózsákról pedig a jót meg kell fizetni😍😍

 

Coffee · Újonc (81 hozzászólás) · 2023. február 12. 12:52

Vani29 sikerült meglátogatni, gyönyörű hölgy, szilikonos kebel szép arc bomba alak, rózsa kicsit magasabb az átlagosnál de legalább nem ér csalódás és szuper a szolgáltatás amit nyújt én nagyon elégedett vagyok vele. 

hengerő · Újonc (10 hozzászólás) · 2023. február 12. 11:43

Pontosabban Amanda 23

hengerő · Újonc (10 hozzászólás) · 2023. február 12. 11:40

Amanda néven hírdet éppen.  

 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2023. február 12. 10:12

Nehez lett volna a nevét leírni .... a forum erre valo lenne...,hogy ha belefutsz olyanba pl.. ,hogy xy néven hirdető lány nem a saját képeivel hirdet.... na mindegy ez is egy felfogást .. tiszteletbe tartom...

 

Elki9736654 · Újonc (1 hozzászólás) · 2023. február 12. 09:30

Edina (24)

Nem diszkrét, kedvetlen, lehúzásra megy.Nem AJÁNLOM !! GUMI nélküli aktust vállal, de valami horribilis összegért. 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2023. február 10. 21:40

Vanessza 22 ma egy nap alatt már a harmadik városba hirdet... :) érdekes...😉😉

ThomasShelby · Újonc (14 hozzászólás) · 2023. február 10. 21:30

Sziasztok!

Róla van valakinek információja?

https://videkilany.hu/szexpartner/nyiregyhaza/nati/07z

Privátba is jöhet, köszönöm.

hengerő · Újonc (10 hozzászólás) · 2023. február 10. 20:40

Szerintem teljesen mindegy, mert nem az aki a hírdetésben van. 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2023. február 10. 20:28

Melyik csaj van most ott??

 


Téma indítva: 2010.02.25., 16729 hozzászólás összesen