Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Törölt felhasználó · 2010. március 03. 10:43

nagyon jo lány a réka a sarkantyun taliztam lizával is régi motoros a franciája egyedülálo megtalálod a vl liza régi.

Törölt felhasználó · 2010. március 03. 09:24

Hali!

Köszönöm a tanácsokat. ...TÖRÖLVE...

 

Törölt felhasználó · 2010. március 03. 08:59

Romákhoz kerüld  csak magyar lányt keress. Becsöngetsz és nem szinpi azonal lépj le...vannak jó magyar lányok...

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 23:31

Szia! ... A FÓRUM SZABÁLYAIVAL ELLENTÉTES TARTALOM MIATT TÖRÖLVE!

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 23:06

Sziasztok!

Új vagyok itt. Kérdésem, hogy milyen árszinten dolgoznak a lányok Nyíregyházán?

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 20:33

Cső Petya!

 

Azt nem kérdeztem meg, hogy Edit hogy csinálja? felmész hozzá, zuhanyzás van??? vagy csak úgy?? ápolt,higiéniás a lenti részen??-mert egy illető azt írta mikor a szexre került a sor elment tőle a kedve mert kicsit izzadt  volt Edit.Így csak franci lett

Siettetős??melyik póz a legjobb vele??milyen sorrendbe csinálja a dolgokat??

Előre is köszi!

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 19:34

Angel ,Cintia, Amanda,Mercy egy és ugyan az a lány. sok kamú!!! egy kis segitség ha nem látnátok tisztán

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 19:07

Kár, hogy nem jó irányba indult el ez a fórum, ha vitatkozásra használjátok ahelyett, hogy lebuktassuk a csalókat akkor nem volt értelme elinditani.

Tegnap tettem pár javaslatot a VL felé, remélem bevezetésre kerül és kiszorulnak a csaló strigók.

 

Különben meg csodálkozok rajtatok is. Ha nem a hirdetésben látott csaj nyit ajtót, miért kell bemenni a csapdájukba?

 

A csaló, rabló strigótól meg őszintén csak annyit kérdeznék: az igénytelen, koszos, lotyóitokra nektek fel áll a farkatok? Na őszintén....

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 17:19

Remélem csak hobbi szinten bontogatod szárnyad a humorista pályán, mert főállásban ilyen poénokkal éhen halnál! Ne vedd sértésnek! Csak aggódom érted!

 

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 17:03

... A FÓRUM SZABÁLYAIVAL ELLENTÉTES TARTALOM MIATT TÖRÖLVE!....

KÉRJÜK, HOZZÁSZÓLÁSAIKBAN MARADJANAK MEG AZ OLDALUNKAT EDDIG JELLEMZŐ KULTURÁLT HANGNEMNÉL!

 

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 16:55

egy fazik káposztára kéne rá ülnödd nem pedig irogatni.

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 16:46

A telefonos megbeszélésen mondani kell hogy ha nem ő van a képen akkor csá.

A másik dolog az, hogy csak annyi pénzt vigyetek magatokkal amit rászántok a dologra, így véletlenül sem tűnik el a többi.

 

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 16:15

Szabotálni kell őket senki ne vegye igénybe a szolgáltatásokat....Vanda nagyon jó Ószőlö ut....

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 15:37

nagyon ritka aki jó!!!!! kamu képek mind cigány!!!!!!!messzua is dagadt cigány volt...TÖRÖLVE...!!!!így tolnak ki a becsületes hírdetővel!!!!

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 15:09

Cső Petya!

Azt nem kérdeztem meg, hogy Edit hogy csinálja? felmész hozzá, zuhanyzás van??? vagy csak úgy?? ápolt,higiéniás a lenti részen??

Siettetős??melyik póz a legjobb vele??milyen sorrendbe csinálja a dolgokat??

Előre is köszi!

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 15:09

Ezt nem tudom alátámasztani mert lehet,hogy nem ö van a képeken de akkor is profi a csaj. Fél órát fizettem  ki neki és zuhival együt  megcsinált 20 perc alatt szerintem nem lehet egy 2- es. Nem tudom te kihez visszonyitasz?

 

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 14:54

itt hirdet a foszer:):) ez nagyon nagy:):)

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 14:50

Szia d.a!

 

Nem tudom jól értem-e?

liza egy vékony 60 éves 95 kilós ósiási mell?

edina is vele dolgozik és még egy új csaj aki 45 kiló és 85 melle van és aranyos?

 

Próbáld már meg egy helyesírás ellenőrző programmal ellátott Microsoft Word-ben először megírni a szöveget, majd a kijavított írásodat beilleszteni ide. Fáj a szemem amikor olvasom ezeket a sorokat!! Ezzel nem hiszem, hogy bárkit meggyőzöl. Ha segítség kell a helyes szövegírásban, akkor írj ide!

 

Üdv: Thomika

 

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 14:43

liza ujra van 0620-5521122 ö egy kedves nem kimondotan vékony 60 kilo95 óriási mell ,érdemes kiprobálni edina is vele dolgozik ö uj csaj 45 kilo 85 mell aranyos és ...A FÓRUM SZABÁLYAIVAL ELLENTÉTES TARTALOM MIATT TÖRÖLVE...

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 14:42

KEZDEK JÓL SZÓRAKOZNI.AZÉRT EGYVALAMIT NEM ÉRTEK:SOKKAL JOBB NŐK VANNAK EZEN AZ OLDALON MINT AZ EMLITETT HÖLGYEK,MIÉRT EZEKKEL KELL FOGLALKOZNI?


Téma indítva: 2010.02.25., 16753 hozzászólás összesen