Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2022. október 04. 09:08

" Kedves " Meli22!! Csak ugy finoman megjegyzem harmadik alkalommal figlaltam le időpontot nállad es te Meli harmadik alkalommal elfelejtetted felvenni a telefont amikor hivtalak az utca házszám végett. Ebből kettő alkalommal ram nyomtad  foglaltra a telefont amikor hivtalak. Nincs ezzel baj de... ezt a három átcseszést neked a "ludas staffi" hatszor adja vissza.... ne csodalkozz ha megszaporodnak az olyan hivásaid amikor le van foglallva az időpontod es a vendég nem megy el hozzád.... a korrekség nem csak a vendég reszéről kell, hogy meglegyen hanem a hirdető oldalarol is... ha nincs kredited a kártyádon ,hogy írj egy sms "bocsi közbejött valami" szólj es töltök rá 3 vagy 5 gombócot is engem nem vág földhöz egy kis apro.. de megnyugtattlak van bőven szim kártyám es addig hívlak valamelyikről mig el nem érlek es akkor majd személyesen is elmondom neked mi az ,hogy korrektség! Ugy látszík a becsületes melo nem az erősséged...

törpapa · Lelkes újonc (191 hozzászólás) · 2022. október 04. 04:19

AVE Zita..... Királynő vagy......

 

justaGigolo · Újonc (55 hozzászólás) · 2022. október 03. 22:37

Nyami

 

justaGigolo · Újonc (55 hozzászólás) · 2022. október 03. 22:36

Észre fogod venni... 

BigDaddy · Újonc (195 hozzászólás) · 2022. október 03. 10:46

Sajnos van, így bí kérfúl!

Chrislloyd · Újonc (26 hozzászólás) · 2022. október 02. 18:45

Sziasztok!

Valakinek van vele tapasztalata? Bettina 22

Benceeeee · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. október 02. 18:44

Suzi (53) vagy Edit (50) valakinek valamilyen tapasztalata velük volt már? Érdekelne milyenek előben

bbbs · Újonc (61 hozzászólás) · 2022. október 02. 14:03

Az még plusz ha kiírja hogy autós kaland, aztán kicsit lejjebb meg be van jelölve hogy nem szeretné autóban. 

 

Petya_001 · Tag (257 hozzászólás) · 2022. október 02. 11:50

Sziasztok!

Norina, 23 éves hirdetőről van tapasztalata valakinek? Szép arcú, fekete hajú lány. Nem itt hirdet.

Zita25 · Újonc (76 hozzászólás) · 2022. október 02. 09:18

Sziasztok Drágáim!

Holnaptól újra városotokban!

Szeretettel várok minden régi és új vendéget!

Üdv:Zita 

enzo8 · Újonc (9 hozzászólás) · 2022. szeptember 30. 18:14

Gondor Natalirol egy kis info:

Volt mar korabban is szo rola, hogy a erdekes a telefonos egyeztetes vele. Hivtam, elmondta a fel/teljes ora csokikat, rakerdeztem hogy mi foglaltatik benne, illetve extrak vannak-e. Erre megszakadt a vonal, azota pedig nem erem el, gondolom tiltotta a szamom.  Pedig regota vartam hogy visszajojjon… Kar erte, kivalo ugynoknek nez ki kepek es beszamolok alapjan, fogalmam sincs mi lehetett a problemaja a kerdesekkel… Ezert nem fogok masik SIMet venni 😃😃😃

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2022. szeptember 30. 15:50

Sokat halluttunk már ilyet,hogy befejezem aztán 10 ből 7 hírdető pár hónap és ujra kezdi... a jót könnyü megszokni , a szükölködést nehezebb.... persze vannak kivetelek akik csaladot alapitanak stb... de több a visszatérés mint az örökre vége.. de van olyan is akinek a palyafutasa itt veget ér de a civil életbe megtart  8-10 törzsvendéget akikkel utánna is találkozgat azok  finannszirozzák a kieső  "léttt "

enzo8 · Újonc (9 hozzászólás) · 2022. szeptember 30. 15:34

Havonta egy hetet volt itt. En majusban voltam nala utoljara, akkor azt mondta meg max 1-2x fog jonni, aztan annyi. Gondolom ez bekovetkezett…

 

vadaszz · Újonc (17 hozzászólás) · 2022. szeptember 30. 14:21

Nem várható, mással foglalkozik. Azt mondta nem hiszi, hogy visszatért mikor utoljára beszéltem vele.

Boby10 · Újonc (36 hozzászólás) · 2022. szeptember 30. 13:14

Sziasztok! Nem tudja valaki Ivon mikor várható nyiregyen? 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2022. szeptember 29. 17:14

Ma fel hívtam pár autós kalandot válalló hölgyet. Van amit nem értek...egyiknek ki van írva ,hogy non-stop ....na ő azt mondja este 5-6 ig elérhetö. Másik hölgy akinek este 23 ig van irva a meló ideje annak már az este 8 óra késő, harmadik hölgy non-stop de este 9 ig. Kérdem én... akkor miért van ki írva az adatlapjukra ha előtte már órákkal nem válallnak találkozót?!  Napközbe az autos kaland elég necces... nehez olyan helyre beállni ahol biztonságos a dolog. Nem azt gondolom,hogy ha hajnali 3 kor hivom a hölgyet aki non-stop hirdet,hogy ugrasra készen várja a vendeget de legalább 22-23  óráig válalljon szerepet az ember életéböl.Ha már egyszer azokat az idő pontokat írta ki az adatlapjára!

BigDaddy · Újonc (195 hozzászólás) · 2022. szeptember 29. 11:18

Nézd, ők komoly s korrekt munkát végeznek, így nem érnek rá privátba irosgálni holmi földi halandóknak.

 

GIBSON39 · Lelkes újonc (111 hozzászólás) · 2022. szeptember 29. 08:11

Sziasztok.

Csak engem zavar,hogy a hirdetők be vannak oltva a belső üzenet olvasása ellen?

Bulgakov · Újonc (25 hozzászólás) · 2022. szeptember 27. 23:36

Pannát vagy Melit ismeri már valaki?

Alexan · Újonc (166 hozzászólás) · 2022. szeptember 27. 20:16

Ezer bocsánat mindenkitől.A link téves,más hírdető adatlapját hozza be nem Natiét!!!pótoltam.

 


Téma indítva: 2010.02.25., 16753 hozzászólás összesen