Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Menza · Újonc (7 hozzászólás) · 2012. május 03. 07:53
Kit ajanlanatok, mara 1kis poposzexre? Segitsetek!
bia non stop · Újonc (29 hozzászólás) · 2012. május 04. 09:00

sziasztok!urak az az Don Dani és füstös a vitátok vége lassan a többiek leirása lesz? don dani neked bejön a Dasy de a többit ne kritizáld !ha megkérhetlek!!Tudod kinek a pap kinek a papné !szép napot!

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2012. május 04. 23:21

Búcsúzom tőled Nyíregyháza!

 

Ezúton szeretném megköszönni az együttlétet minden kedves lánynak.Egyben elnézést kérni azoktól,akiket bár nem szándékosan,de megbántottam.Valamennyiükkel próbáltam úgy bánni,hogy ne érezzék azt,hogy annak tekintem csak őket.Külön és kiemelten köszönök el Biától és Daisytől!Főleg tőled "Füles"!Ne feledd amit mondtam neked!Ne légy bolond!Soha senki nem szedte még meg magát ebből.Nem minden a ***moderálva***!!Amiben vagy abból nem ez a kiút!Viszont neked kell megkeresni,de biztos nem ez!A legcsodálatosabb lány vagy akivel valaha is találkoztam.Kár lenne ha elkallódnál!!

 A mai estét veled akartam tölteni,de sajnos nem jött össze.Többet nem hiszem,hogy belépek ide,mert lelépek!

 

Jók legyetek!!!

kicsi lány · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. május 06. 17:16

Én szeretem!!  :)

 

Menza · Újonc (7 hozzászólás) · 2012. május 07. 14:42

És ki vagy?

Hol lehet elérni?

Email?

 

kazi · Újonc (25 hozzászólás) · 2012. május 08. 12:41

srácok tudnátok ajánlani valakit nyiregyről?

Petya_001 · Tag (257 hozzászólás) · 2012. május 08. 12:50

Milyet szeretnél? :)

 

kicsi lány · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. május 08. 16:20

kicsilanynyh***moderálva***com

 

puszi

 

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2012. május 08. 21:13

Csáó kantestvérek csak 1 felhivás ha még valaki nem tudja Dóra 20 kerüljétek nagy lehuzás csáó

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2012. május 09. 21:47

Sziasztok a Nykikéröl valaki tudd valamit köszi elöre is az infot jónak tünik képalapján csákó!!!!!!!!!!!!

kazi · Újonc (25 hozzászólás) · 2012. május 10. 10:18

fiatalabb csajszit szeretnék nyiregyről aki ajánlot.

annonim · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. május 10. 13:23

***moderálva***utcán van az Ivett néven hirdető csaj. Ketten vannak, két romalány, tiszták, de nem szépek. Ajtóig mentem, én nem ajánlom.

annonim · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. május 10. 13:25

Regi a másik csaj.

Valaki ajánlana egy lehetőleg fiatal, tiszta, jó testű csajt?

 

nyír1 · Újonc (30 hozzászólás) · 2012. május 10. 13:40

A frissen hirdető Nikyke(21) kamu, korábban Nikole néven hirdetett ugyan ezekkel a képekkel, a ***moderálva***út elején. Természetesen a képen nem ő van, és nem is fehér bőrű lányról van szó. A képekhez képest +20 kg. Annak idején a 3 testőrrel találkoztam a lépcsőházban (kicsit későn indultak lefelé).

Így hát erősen elkerülendő kategória.

nyír1 · Újonc (30 hozzászólás) · 2012. május 10. 13:43

A képek pedig nem rosszak :)

Bár azok a legtöbb esetben jók

 

annonim · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. május 10. 14:56

Igen a képekkel nem is lenne baj, de ez a tipikus roma arcuk van, hegyes áll, olyan fura arccsont. Na tudod... Nincs bajom a szép roma lányokkal, akik tiszták is, velük sem az volt a baj, hogy büdösek vagy ilyesmi, hanem vékonyak, mellük fenekük alig van és nem szépek...

 

Ivett23 · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. május 11. 00:22

Szia annonim!Elsősorban sejtem,hogy ki vagy.Nem tudom, hogy mire jó ez a lejáratás ,hiszen tudjuk a cigányozás megkezdődött már Bia 33-al,érdekes,hogy most én és Regi vagyunk soron!Minden esetre az én vendégeim közül,aki valóban volt nálam,senki nem állitotta a kisebbségi származásomat.Mivel sejtem,hogy mire megy ki ez a lejáratás ezzel én nem foglalkozom,mindenesetre szeretném leszögezni ,hogy ha csak ajtóig jöttél ,kettőnket nem láthattál  és azt sem tudhatod, hogy tiszták vagyunk e vagy büdösek, igy az állitásod valótlan!Én ezt tudom ,de ezt tudod te is!Igaz ez a fórum azért van ,hogy megosszátok a véleményeteket a hirdetőkröl,de ha megkérhetlek ,legközelebb csak valós állitásokat írj mert a hazugsággal nem segitesz senkinek!!!Igaz én egyenlőre befejztem mint hirdető ,igy hát nekem nem  ártottál de engedd ,hogy meggyőződjön mindenki saját maga arról a hirdetőröl aki szinpatikus számára!

annonim · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. május 11. 00:45

"Elsősorban sejtem ki vagy." -->Ennek semmi értelme.

Ajtóban mutatkoztatok be mindketten, ha valaki büdös érezni fogod egy méterről.

 

És egyelőre, a matekfeladat szokott "egyenlőre" kijönni. Valószínűbbnek tartom, hogy más néven futsz majd és máshol nem befejezed.

Mindegy, engem nem érdekel csak megosztottam a tapasztalatom, én már úgy is megismerem a hangod a telefonban.

 

Piercing · Újonc (6 hozzászólás) · 2012. május 11. 10:27

Sziasztok!

Pár hozzászólással ezelőtt olvastam Dasy nem épp pozitív véleményezését ezzel kapcsolatban szeretnék pár szót írni!

Én már több alkalommal is jártam nála és soha nem tapasztaltam semmi nemű befolyásoltságot sem tisztaság béli problémát kedves vidám csaj!

Odaadó és figyelmes, nem az óráját nézegeti és ami még fontos intelligens és lehet vele beszélgetni is!

Az meg hogy” kukkol” azt én momentán megértem hiszen ha belegondolunk valamilyen szinten ki van téve bárki kénye kedvének,értem itt azt hogy ha egy normálatlan hülyét fog ki,

Mit kezd vele?Főleg ha egy kigyúrt állat pillanatok alatt a padlóhoz vágja!!

A nevezett „kukkolás”pusztán az ő biztonságát szolgálja és talán ezt a jogot meg kellene hagyni neki hogy ő döntse el kivel mikor és hogy bújik ágyba!!!Mi is megnézzük milyen

Lánnyal fekszünk össze!Vagy nem?????

Én mindenkinek csak ajánlani tudom,nálam 10-ből 10-et kap!

hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2012. május 11. 11:46

Protipp a lányoknak: Ha nem csak akkor szóltok hozzá, ha valaki negatívat merészel írni, jó benyomást tehettek a leendő vendégekre. Ha egy vendég kellemetlen benyomást tett, azt is meg lehet osztani. Daisy is a kiváló példa erre, írhat a konkurencia bármilyen baromságot róla, nehéz lerombolni a már meglévő bizalmat.

Piercing kolléga hozzászólását és is alá tudom támasztani.


Téma indítva: 2010.02.25., 16729 hozzászólás összesen