Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Volume77 · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. május 10. 13:42

Sziasztok!

 

Izárol tud valaki valamit? (https://videkilany.hu/25989-iza)

Jót vagy rosszat?

 

 

matyi · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. május 10. 16:12

Megtudnátok mondani hogy kihez érdemes elmenni, ki a vódi hirdető??? Iza valódi???

fakekart · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. május 10. 17:01

Sziasztok!

Margó-ról nincsen senkinek infója?

popsiját lehet répázni?

köszi előre is!

nemtom · Újonc (46 hozzászólás) · 2010. május 10. 22:39

luanda(20) valós mer ha tényleg ő van képen kipróbálnám:P

és Mona (29), mer azok amellek:O:D

nemtom · Újonc (46 hozzászólás) · 2010. május 10. 22:47


iza sztem nem valódi,virág 19et tom ajánlani, vagy ha idősebbet szereted a dido 49,komoly a franciája és nem is drága

nemtom · Újonc (46 hozzászólás) · 2010. május 10. 22:53

kriszta 25 valódi, vékony csaj ki lehet eccer próbálni, nem egy szépség de aranyos amúgy

ha meg nagy testet  nagy ciciket akarsz móni 31 sóstóhegyen, ezeknél voltam

legszebb meg nekem ideálom az a  virág 19 volt,de dido 49ről még annyit h az időt nem nézi

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. május 11. 11:21

Ne feledjétek, Gitta kerülendő! Dögöljenek éhen a tolvajok!

Bandanas · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. május 11. 13:30

Hello mindenkinek !! Iza 20- nál jártam és megkell,hogy emlitcsem,hogy a 90 % hasonloság!! Én nem tudtam eldönteni, hogy ö az vagy nem ö az, aki a képeken van. A szolgáltatása profizmus, aztis elkel mondanom,hogy nem roma származású a lány aki fogadott, a sok beszámoló elenében a zsebembe meg maradt minden  amit magammal vittem, igaz nem volt nálam sok pénz de az a lényeg,hogy meg maradt. Csak ajálani tudom  mindenkinek, mert hihetetlenül  nagyon jol végzi a dolgát a lány, és nincsen szét b....a éreztem azt a jó szoritást, nem ugy mint másoknál. Francia meg fenomenális végig a szemedet nézi,hogy mi jó neked és mi nem. Nem hittem ell magamról,hogy 20 perc allat kivégez zuhival együtt. Ez egy Szex istenő..

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. május 11. 19:50


Iza melyik városban praktizál? Nyíregyházán nem találom.

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. május 12. 09:54

Sziasztok! Luandánál járt valaki? Inkább tűnik romának mint brazilnak...

pumukli · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. május 12. 21:07

Sziasztok hol lehet nyiregyen az utszélén lányt vagy lányokat felszedni?

Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2010. május 12. 21:27


Szia pumukli!

A vasutállomás és a viztorony környékén,Szarvas és Arany J. utakon.

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. május 14. 10:50

Beszarás! A képgaranciás hírdetések közt több a kamu mint a többi közt.

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. május 14. 11:19

Kedves Tavaris!

Ha van rá bizonyítéka, mi örömmel várjuk, és nem marad következmények nélkül, ha valakiről ez bizonyítható!

VL

Ditke(Edit) · Lelkes újonc (33 hozzászólás) · 2010. május 14. 11:50

Nem szoktam írogatni a fórumba,csak csendesen olvasgatok.Most viszont megkérdezném,hogy a képgaranciás fotók mitől azok?Mert nem hiszem hogy ezeket ellenőrzi bárki is.Automatikusan rákerül a feltöltött képekre a "pecsét".Vagy tévednék?

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. május 14. 15:55

Kedves Ditke(Edit)!

Nem kapja meg senki automatikusan, bár sokan terjesztik azt a rémhírt, hogy aki fizet, annak jár. Nem, bizonyos feltételekhez kötött, mely során valóban nem látogatjuk meg személyesen a hirdetőt, de igazolnia kell, hogy ő van a képen - és ehhez egy olyan képet kell feltöltenie (ami nem kerül ki nyilvánosan a hirdetésébe), amivel igazolni tudja, hogy Ő az, azon a helyen, abban a fehérneműben, aktuálisan...

Röviden ennyi, de szerintünk, ha rákérdez, a hirdetők is el tudják mondani, nem olyan egyszerű, és főleg nem automatikus!

VL

Robertó · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. május 14. 16:27

Csak azért írok írok a Fórumba,mert én már voltam a Grétánál,és nekem jók a tapasztalataim.Korrekt szolgáltató,szó sincs lehúzásról és kaffer strigóról!!!

A képei valósak,alacsony,de formás kiscsaj szép cicikkel,az eksönt pedig már a zuhi alatt elkezdi.Szóval részemről ajánlott!!!A cígókat viszont mindenki kerülje nagy ívben,engem is átb@sztak már,azóta kerülöm őket.Ajánlott még Anettka is,vékony csaj kis cicikkel,de odaadóan teszi a dolgát!A többi hirdetővel nem volt dolgom,remélem hogy segítettem,Jó vadászatot:)))

Ditke(Edit) · Lelkes újonc (33 hozzászólás) · 2010. május 14. 20:11

Kedves Szerkesztőség!

 

Hírdettem hasonló oldalon,ahol a képgarancia automatikusan rákerült a feltöltött képre.

Innét gondoltam,hogy hasonló az eljárás:)

De köszönöm a választ...akkor már ezt is tudom:)

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. május 15. 12:09

Tisztelt Szerkesztőség!

Nem bejelentésnek szántam, mivel még bizonyítani nem tudom a fotókkal való visszaélés tényét, de dolgozom rajta. Ezt csak személyes tapasztalatból írtam.

12345 · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. május 16. 09:54

Tina 33 jónak tűnik. Próbálta már valaki?


Téma indítva: 2010.02.25., 16987 hozzászólás összesen