Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
farki_20 · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. július 16. 19:21

min 27

 

freddy · Lelkes újonc (64 hozzászólás) · 2010. július 17. 10:52

Edit 42 éves, megfelel a feltételeidnek, és Lya 27 éves is. Ha a lelkesedés is számít akkor inkább Edit :)

 

Nem értem a nyíregyiek miért nem mernek arccal hirdetni. Körülnéztem más városokban, más oldalakon is, és tele van egész testes, arcos, nem kitakart hirdetésekkel. Talán itt Szabolcs megyében tényleg ennyi lenne a kamu, átverős lány (vagy "testőr") ? Tisztelet a kivételnek.

 

 

nemtom · Újonc (46 hozzászólás) · 2010. július 17. 11:04

persze h magyar!!!szőke kékszemű, igazi árja:DDD!!

nekem úgytűnt szereti amit csinál, de voltam már jobbal,de ezsztem sokmindentől függ, mennyivendége volt aznap,tudtok e egy hullámhosszon lenni stb!!alkatra tényleg olyan 160 körüli súlyra sztem vagy 60an,mer van hasika, mell jó nagy  magassaágához képest, popó meg csini kis kerek:DDD

utca pedig.......elég sok meccset játszanak arrafele,leginkább foci:DDD st..ion

na de menj el és ha nem teccik az ajtóbol még visszafordulhatsz, voltál má egyáltalán vhol??

Heineken star · Kvázi-tag (119 hozzászólás) · 2010. július 17. 14:52

köszi nemtom!

 

nem beszólásképp mondom, de nem bírtam kivárni a válaszod, és elmentem hozzá... fúú bakker télleg nagyon jóóó a csaj!

nekem legalábbis nagyon bejött!

sok meccset játszanak arra mi?!:) főleg foci?!:) akkor épp tenisz ment...

egyébként köszi a segítséget

Ditke(Edit) · Lelkes újonc (33 hozzászólás) · 2010. július 17. 22:41

Szia Freddy!

 

Lehet az ok az is,(az arc nélküli hirdetésnek)hogy arcról könnyebben felismerik az embert mint testről:)

Soha nem tudhatja az ember lánya,hogy ki vetődik egy ilyen oldalra,és nem hiszem hogy a lányok többsége nagydobra verné,hogy mivel foglalkozik.

Azért mindenkinek létezik egy"másik élete" is.

Persze én csak magamból indultam ki.

Amúgy köszönöm:)

 

zotya181 · Újonc (11 hozzászólás) · 2010. július 18. 21:32

Sziasztok!

Van valakinek infója az itt hirdető lányokról? Maya(36), Whitelady(33), Lilla(20) és Lya(27). Lilla és Lya Sóstófürdőn dolgozik.

Előre is köszi az infót.

freddy · Lelkes újonc (64 hozzászólás) · 2010. július 19. 11:23

Hali, Lilla és Lya egy helyen vannak, nincs testőr. Én inkább Lillát ajánlanám, a franciája szuper jó. Lya kicsit duci és nem mindent enged. Persze kérheted egyszerre is őket :)

zotya181 · Újonc (11 hozzászólás) · 2010. július 19. 18:04


Köszi az infót.

tibor85 · Újonc (16 hozzászólás) · 2010. július 19. 20:18

hali

tudtok valami infót róluk:

Emma(19), Eszter(29), Glória(32), Dönisz(21), Krisztike(19)

előre is köszi az infót

nemtom · Újonc (46 hozzászólás) · 2010. július 19. 20:56

eszterről van infó lentebb egy kicsit

Golden · Újonc (11 hozzászólás) · 2010. július 20. 13:10

és a hely megközelítése milyen? Van infóm csak régebbi.. volt panzió-szerű?

Május · Újonc (27 hozzászólás) · 2010. július 20. 13:48

Helo

 

Eszter(29) nem egy nagy szám a képek hasonlítanak de ne arra a habtestre számítsatok amit ot láttok.

a 29 év is csak nagyon jó indulattal mondható el. a hely jól megközelíthező a lakás aránylag rendben van.

A hozzáálással amúgy semmi gond mindent megtett amit kellett, lehúzás és strigó nincs. 10 ből 6-ot adnék

freddy · Lelkes újonc (64 hozzászólás) · 2010. július 20. 18:54

Nem panzió, sima családi ház, állítólag bérelt, kapu előtt bőven van hely parkolni.

mackó79 · Újonc (8 hozzászólás) · 2010. július 21. 13:11

Hali !

Nekem nincs problémám Eszter(29)el,én megvoltam vele elégedve

a társaságával a szolgáltatásával is,Lehet egy kicsit ittt ott több van rajta ,de kinek mi jön be.

De legalább elfogadható nő áll az ajtóba, nem olyanok akikhez be sem megy az ember.

Ellenséggl nem találkoztam ,csak a kolegina van ott én biztos vissza járok majd hozzá.

Kellemes időtöltést sorstársak!:)

 

tibor85 · Újonc (16 hozzászólás) · 2010. július 22. 13:53

érdeklődnék, ahol igényesek a lányok..

Nina(20), Veronika(24), Melinda(22), Vanda(20)

 

és ahol szexhez kresnek partnert..

Kinga(20), Enibaba(21)

 

ők még normálisabbnak tűnnek, de nem árt az óvatosság..

 

nemtom · Újonc (46 hozzászólás) · 2010. július 22. 15:50

ezt most csak én nem értem:DD vagy nem tom!!

ezek a lányok hírdetnek pl itt??

freddy · Lelkes újonc (64 hozzászólás) · 2010. július 22. 17:05

Hali tibor85, nekem ismerősek ezek a nevek :) de nem személyes tapasztalatból. Azt tanácsolom, hogy bátran csörgesd végig őket, szerintem 1 max 2 az akit fel is tudsz majd hívni, a többiek száma vagy nem kapsolható vagy nem elérhető, de lehet egyik sem lesz elérhető. Párat én is kinéztem közülük, de elérni még soha nem sikerült. Ha tudsz valamelyikükkel leglább tárgyalni, akkor létszi az információkat majd oszd meg velünk.

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2010. július 26. 09:57

Sziasztok Lányok!

 

Érdeklődnék, hogy Nyíregyházán melyik lány vállalna be minket a barátnőmmel együtt egy hármas sexcsatára?

 

Üdv: Thomika

Scepti · Újonc (39 hozzászólás) · 2010. július 26. 12:20

tibor85!

Korábban, nem túl rég, már volt róluk infó. Keress rá a nevükre, itt jobb oldalon ->

Scepti · Újonc (39 hozzászólás) · 2010. július 26. 12:27

nemtom!

Lehet, hogy hirdetnek itt is, de ez a homályos szöveg azért kell, mert más oldalakat - ahol szintén hirdetnek lányok - nem szabad reklámozni. Asszem.

Pl. ha valaki azt írja "ahol eszméletlenül jó nők vannak" akkor érdemes megnézned a    www eszmeletlenuljonok hu   oldalt :)

 


Téma indítva: 2010.02.25., 16984 hozzászólás összesen