Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Scepti · Újonc (39 hozzászólás) · 2010. október 25. 14:04

Ádám! Barbi26-ról tudsz bővebben? Ő van a képeken? Kora kb. valós?

Scepti · Újonc (39 hozzászólás) · 2010. október 25. 14:06

Hali! És ő van a fotókon? Helyszín?

Heineken star · Kvázi-tag (119 hozzászólás) · 2010. október 25. 19:22

Hali Ádim!

 

Írtad, hogy Lilla21-nek milyen formás idomai vannak... Nem kötekedésképp, de ...TÖRÖLVE....

Miráról viszont írhatnál még infót! Milyen a teste, ő van a képeken, milyen a hozzáállása, ...TÖRÖLVE...? stb. vagy ha van még bármi érdemleges róla, azt szívesen veszem/vesszük! :)

 

Ja, és Barbi26 éri az ...TÖRÖLVE...?

 

Köszi!

Heineken star · Kvázi-tag (119 hozzászólás) · 2010. október 25. 19:26

Hali lori!

 

Margóval kapcsolatban írtad, hogy: "Van valami a csajba...". Megmondom én mi van benne! Egy paróka a seggébe! :) Láttad? Az egyi képen illett volna megfésülködnie... :)

Én ugyan nem voltam nála, de nem is fogok. Ezt értsd úgy, ahogy akarod.

 

Minden jót!

Ádim · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. október 25. 20:04

Barbi 26: telefonon beszéltem vele és nagyon kedves volt (az első benyomás nekem nagyon fontos ezért irtam hogy kedves) viszont nekem kicsit ...TÖRÖLVE... lenne, de szeretném meglátogatni!

 

Lilla21:mindenkinek más izlése van nekem bejött a leányzó és ...TÖRÖLVE...!Más is volt a lakásban mikor én nála jártam!

 

Mira22:őszőlőn rendel egyedül, formás kis husis csaj finoman van mit fogni rajta de az nem is baj ,mert kedves és türelmes! a képei tükrözik a valóságot.Nem vállal be mindent, de igaza is van legyen mindenkiben egy bizonyos igény!

Dr.gának nem lehet mondani sőt.....számomra és az én ...TÖRÖLVE... több mint megfelelő!

 

Remélem segithettem ezzel a pár sorral!

További jó keresgélést!

nemtom · Újonc (46 hozzászólás) · 2010. október 25. 22:27

fúúúú tényleg eddig észre se vettem:DD

veszélyes vagyis nem kivánatos ahogy pucsít ott:SS

lori · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. október 26. 11:02

Hali!

 

Milyen vak vagyok!!!Igazad van:)))))

zandras · Tag (180 hozzászólás) · 2010. október 26. 11:13

tot1234 KÖSZI!!

Rainnn · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. október 26. 21:36

Sziasztok!

Kriszta  (25)-ről tud valaki valamit mondani?:)

Köszke!

freddy · Lelkes újonc (64 hozzászólás) · 2010. október 27. 08:50

Rainnn ki kell próbálni Krisztát és a rabja leszel :)

Egyedül van, tiszta környezetben, érti a szakmát, ha meglátogatod te is csillagos ötössel jutalmazod majd.

csaksex28 · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. október 27. 09:33

Hello!

 

Voltam Lettinél. Telefonon nagyon kedves volt, de amikor már a megbeszélt időpontban az utcában voltam, kétszer is kért (mikor felhívtam), hogy várjak még 10-15 percet. Elég nehezen indult. Aztán bejutottam. Nagyon kedvesen fogadott, csinos alacsony csajszi fehérneműben. A legelső meglepetése az volt mikor előre rendezni szerettem volna az ...TÖRÖLVE..., azt mondta majd utánna. Ritka! Aztán zuhany, ....... Tudja a dolgát, és közvetlen és beszélgetős. Mikor éreztem, hogy kezdek kifutni az időből rákérdeztem, és közöltem nem fogok többet ...TÖRÖLVE...! Erre mérgesen megkérdezte látok-e nála órát? (kezdtem gyanakodni, túlságosan rendben van minden) Minden jó volt. Mikor befejeztük (én álltam fel és jöttem el egy szóval se mondta, hogy idő van) én láttam, hogy jóval tovább voltam és megkérdeztem ...TÖRÖLVE..., de a csaj az előre megbeszélt ...TÖRÖLVE... mondta!

 

(tudni kell rólam, hogy perverz vagyok! ha pillangóval töltöm az időmet akkor is mintha a barátnőmmel lennék és fordítva is ezt várom el! Egyébként nagyon sok unott picsába is belefut az ember pl.Kamilla 20)

 

tibor85 · Újonc (16 hozzászólás) · 2010. október 27. 14:49

Helló

Niki(21)-ről tud valaki valami infót? Így elsőre kép alapján nagyon is jónak tűnik....na meg persze Vanda(20) és Barbi(26) is :)

Május · Újonc (27 hozzászólás) · 2010. október 27. 18:11

Meglátogattam én is a Barbit(29). Röviden: ápolt tiszta, jó test még úgy tünt akarja is jó is volt, de többet biztos nem megyek. A  magasabb árat nem éri meg, még a panzió miatt sem.

Május · Újonc (27 hozzászólás) · 2010. október 27. 18:12

A Barbi(26) ról irtam nem 29. de kinéz annyinak.

Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2010. október 27. 19:10


Én többször is voltam Lettinél,de vagy nagyot változott vagy nem egyhelyen voltunk.

 

Odáig egyezik a tapasztalatunk hogy körülményes bejutni hozzá,és az elsö találkozásunkkor kedves volt és közvetlen.De aztán egyre mogorvább és nagyképübb lett.A zuhanyzást abszolute nem eröltette és fel sem ajállotta,sött az elsö alkalommal amikor Én kértem hogy lezuhanyozhassak csak nézett rám meglepetten,mintha valami istentelenül nagy extra dolgot kértem volna.Óra valóban nincs,de telefon igen,és az idö mulására kinosan ügyelt és figyelmeztetett.Rendezni mindig elöre kellett és sohasem utólag!!!!Egyszer nem végeztem a megbeszélt idöre,akkor nagy flegmán azt mondta ha plusszolok befejezhetem,de olyan plusszt kért hogy a hátamon felállt a ször.Mivel nem voltam hajlandó megadni neki,olyan otromba stilusban dobott ki,amilyenben még soha nem volt részem.Azóta Én nem voltam nála,és nem is áll szándékomban visszamenni.Egyszer voltam egy olyan buliban amiben Ö és Kinga baba is ott volt,de azt inkább nem részletezem,mert kritikán aluli volt amit müveltek.Egyébként Kinga babához is volt már elötte szerencsém,de vele is negativ volt a tapasztalatom.Egy lepukkant lakásban fogadott,egy olyan szobában aminek a berendezése egy székböl és egy ÖSSZESZAKADT szétnyithatós ágy volt.Elég érdekes ugy szexelni,hogy közben arra is kell figyelned hogy csak az ágy eggyik oldalát használhatod :-) Fürdésre ott sem volt lehetöség,mert nem volt sem tusfürdö sem tiszta törölközö.És végig az volt az érzésem hogy nincs a csaj teljesen magánál,van benne némi tudatmódositó.Egyébként ha ez a két lány annyira jó mint ahogyan itt némelyek leirják,akkor miért cserélgetik a neveiket számaikat és a lakásaikat???Kettöjüknek eddig volt már vagy 7-8 neve,ugyanennyi telefonszáma és vagy 5-6 lakása.Ellentétben mondjuk Vandával akinek 1 neve és száma van,és amióta ismerem a második lakásánál tart.

Andante · Újonc (18 hozzászólás) · 2010. október 28. 11:46

Sziasztok!

 

Látom Maya(36) újból hírdeti magát az oldalon. Aki járt nála és megbízható információt tud róla írni, azt megköszönném. Fotók alapján szerintem nagyon kívánatos nő.

 

Köszi

 

Minden jót!

kinga baba · Újonc (13 hozzászólás) · 2010. október 28. 20:01

KARI-Ka! Te szerintem valakivel összekeversz engem! Találkozzunk már valahol a városban!!! Én egy ápolt igényes lány vagyok! Az kizárt hogy nálam nem volt tusfüürdö hiszen mindig ügyelek arra, hogy ne csak nöi legyen hanem a partnereknek is külön férfit veszek! Na meg az illatmentes intimmosakodószer is fontos ezért mindig van nálam! a másik soha nem fogyasztok tudatmódosító szereket,söt egyáltalán még alkoholt sem fogyasztok soha semmilyen körülmények között! Ha voltam nálatok buliban akkor ezt biztosan tudnád! Figyelj én 100x kértelek hogy kopj le rólam!! Mindenkit lejátasz?? Te egy ferdehajlamú férfi lehetsz!! Találkozzunk valahol!!!!!  Pancser impotens........................

kinga baba · Újonc (13 hozzászólás) · 2010. október 28. 20:12

KARIKA!! Most gondolkozom te nem is férfi vagy hanem NÖÖÖÖÖÖÖÖ! Csak azért Íros a lejárstó kampányt ellenünk mert biztos rosszul megy a szekér!!! Te csak unatkozol én meg dolgozom! Na páááááááá

Tibior · Újonc (21 hozzászólás) · 2010. október 28. 22:09

ne foglalkoz vele kinga! aki ismer anak nem kel magyarázkodnod. azt viszont megfigyeltem, tényleg próbál mindig lejáratni. én lettinél is voltam már, igaz az időt nálam is nézte. de szerintem ez így korrekt!!!!!!!

Scepti · Újonc (39 hozzászólás) · 2010. október 29. 11:58

Mindenki azt ír ide, amit akar. A vélemény szabad.

Sztem Kari-ka nem lány és nem manager. Egyszer én is jártam Kinga babánál és soha többé, de ez igények és izlés dolga.

A lányok nem teljesítenek egyformán minden alkalommal. Ez a fórum a tapasztalatok megjelenítésére szolgál, felesleges itt a múbalhé.

(A hirdetőket és managereket meg elég könnyű kiszúrni :)

Vandáról:

A telefonszámokat nem szoktam elmenteni, vagy felírni, de volt egy lány a Mező utcán, aki néha Vanda, most talán Letti(23) néven hirdet. Formás, nagyon alacsony, nemroma nő, hosszú, sötét hajjal. Korrekt, igényes, kedves, profi. A városban hosszú idő óta az egyik legjobb.


Téma indítva: 2010.02.25., 16961 hozzászólás összesen