Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
mission · Lelkes újonc (89 hozzászólás) · 2010. december 29. 16:23

Barbaránál voltam én is.Eggyütt dolgozik egy csúny rusnya idős csajjal.Zuhanyzás után nem sokkal azt mondta nekem,hogy mindjárt lejár az idő,hol ott még csak tiz perc telt el:) Engem nem tudnak soha meglopni,mert csak annyi pénz viszek magammal,amennyiben megegyeztünk.Szóval .....Kis alacsony a csaj meg nekem büdös is volt a szája.Kicsit elment a kedvem tőle.De ha már odamentem ugy voltam vele,hogy már csak végig megyek rajta, de többet oda vissza nem megyek.Én nem ajánlom senkinek.....

Egy másik tapasztalat: Amibabánál is voltam.Egy panzióba mentünk el a Hadzel tér mögötti utcába,elég gázos volt az is.(mármint a hely).A megigért zuhanyzás természetesen elmaradt,Alány első ránézésre jól néz ki csak mikor faszán leöltözik,akkor jön a fekete leves. mit is mondjak,volt olyan guszustalan zsirpárna körülötte,hosszú csüngős melekkel,hogy nemsok hija volt,hogy a hányinger ne jöjjön rám.Mondtam is neki,hogy inkább csak sz...s legyen,én nem akarok d...i.   Szóval egyik lányt sem ajánlom.Aki akar persze menjen el, de ne jöjjön utánna a dumával,hogy igazam volt..

kicsiG · Újonc (19 hozzászólás) · 2010. december 29. 18:02

Sziasztok!!

Érdeklődni szeretnék,   Gina (36) szeretném meglátogatni aki tud az seggítsen előre is kösz!!! Vgay kit ajánlatátok szivesen????

csak · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. december 30. 15:11

Barbara megváltoztatta a nevét már Andy baba néven fut.Hány neve lesz még?Vigyázzatok vele!!!!!!!

tekergő · Újonc (29 hozzászólás) · 2010. december 31. 19:32

Sziasztok.

 

Mindenkinek BOLDOG ÚJ ÉVET!!!

Karesz · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. január 04. 13:08
Sziasztok !! Most először írok itt a fórumon . Szeretnék meglátogatni egy pár hölgyet de inkább az érettebb korosztályból.Kit tudtok ajánlani ki az akit érdemes meglátogatni ??Én magam is 40 en felül vagyok ,de csak olyan nőt látogatnék meg aki nem unottan csinálja hanem látszik rajta hogy szereti is ...
bonanno · Újonc (42 hozzászólás) · 2011. január 04. 15:35

Szia Heineken star.Dorcikáról tudnál valami infót adni.Köszönöm.

fisco · Újonc (16 hozzászólás) · 2011. január 04. 16:58

Sziasztok!

 

White Lady(33), és Gina(36) a hirdetésük fent van de, sose lehet őket elérni már legalább több 100X hívtam őket :(( ezzel csak én vagyok egyedül vagy más is tapasztalta már a dolgot, még egyiknél se voltam de szívesen meglátogatnám őket.

Régen volt egy hirdető Maya(36) aki tudja a telefonszámát leírhatná ha még dolgozik egyáltalán!

Gent_leman · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. január 04. 18:06

Gina(36)-ot érdemes türelmesen keresni jó szolgáltató, nekem bejött, csinos, igényes ad a higéniára, a hely is elfogadható jól teszi a dolgát, őrült jól szopik, és ha kell döngethető is, Ő is szereti jól érezni magát közben....nem nézi az órát.  Mégfogok menni biztos!

 

Maya (35) újra van tudtommal, a két ünnep közt hirdetett, érdemes meglátogatni, a hely a lakás elfogadható, jó karban lévő hölgyemény, nekem tetszik, beladja magát, jó vele a szex, és vannak ötletei, már rég jártam nála, de szerintem most újra megyek... kösz az ötletet.

 

Akik viszont nagyon jók az:

Gina (36) Jó nő, jó sex, jó helyen....

Eszter (29) Ő mindent tud, és élvezi a szexet, jó vele szexelni, egy vadmacska...

 

 

White Lady (33) Én elértem, és többször beszéltem vele, nem volt meggyőző, de azért elmentem, őt csak az említett hölgyek utánuk sorolnám, szerintem idősebb is az adatlapján írtnál.

A hely elég puritán, talán a hangulatot se tudta meghozni, maga a hölyemény az elmegy kategória, a higéniával voltak némi kétségeim...gépies...

 

nemtom · Újonc (46 hozzászólás) · 2011. január 04. 18:18

sztem a lilla41 nagyon jó, régebben voltam nála, most új helyen van,de újfehértón a didó is nagyon jó!!

Karesz · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. január 04. 19:30
Köszönöm szépen az információt,Lilla41-et meglátogatom és majd beszámolok.
traktoros · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. január 05. 16:19

Nem értek egyet Genleman Hírdető! White Lady-t érintő infojával. Szerintem a csaj az egyik legjobb szolgáltató Nyíregyházán. Én fél éve járok hozzá rendszeresen, de mindig a maximumot nyújtotta eddig. A korát nézve nekem fiatalabb, mint az adatlapján. A kéró igaz, hogy puritán, de véleményem szerint a "célnak" megfelel. A higiéniáról való vélemény hazugság, ezt nem gondolod komolyan! Összegezve nagyon  "managgerszagú" a véleményed Hírdető!

Heineken star · Kvázi-tag (119 hozzászólás) · 2011. január 06. 10:48

Ciao bonanno!

 

Szerencsére nincsenek személyes tapasztalataim Dorcikáról. Régebben is egyszerre két hirdetése is volt fent, nemrég tűnt fel újra a színen. Egyszer majdnem elmentem hozzá, de inkább hallgattam a megérzésemre. Egyébként korábban írta valaki, hogy járt nála és elég sok pénze bánta.

Részemről kerülendő kategória.

nemtom · Újonc (46 hozzászólás) · 2011. január 06. 13:52


Látom voltam erika 41nél *** moderálva ***, na vele egy helyen rendel lilla

Karesz · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. január 06. 15:45
Voltam Lilla 41 -nél . Már az ajtóban kellemes meglepetés , szép babaarca van .Ahogy a telefonban elmondta nem vékony telt alkat . Tiszta és igényes nő,és a lakás is de itt már voltam a másik hölgynél . Erika41. Lilla egy istennő.Olyan szája van hogy az valami csoda .De nem dícsérem mert még azt fogjátok hinni hogy menedzselem . Látogassátok meg . ui:csak egy tanács Lillának , a barátnődre kicsit figyelj oda szerettelek volna megnézni amikor voltam nála , és igen csak lebeszélt róla azt mondta kövér vagy és nem jönnél be nekem ... hát tévedett .. puszika .
bonanno · Újonc (42 hozzászólás) · 2011. január 06. 17:33

Grazie Heineken star.Inkább nem mentem hozzá.De egy régebbi írásod miatt meglátogattam Lilla41-et.Hát ezntúl ha tehetem csak hozzá fogok járni.Kedves,türelmes,csak veled foglalkozik,és még szép is.Nálam 10/10.Addio

iceman · Újonc (13 hozzászólás) · 2011. január 08. 18:10

Sziasztok!!!

Szintiáról valaki valami infót??? Remélem nem valamelyik lehűzós csaj csak más szögben:)????

Dorcikánál voltam szerintem korekt!!!

Üdv

Lilla41 · Újonc (12 hozzászólás) · 2011. január 08. 18:12
Karesz:: Köszönöm a figyelmeztetést !! Bonanno:. Édes kicsi cuki fiú...nyami
Heineken star · Kvázi-tag (119 hozzászólás) · 2011. január 09. 14:09

Kedves iceman!

 

De! Sajna jó a megérzésed! Szintia azonos a Gréta néven hirdető lánnyal! Erősen kerülendő!!!!

Olvasd vissza a Gyula írásaimat, és minden tiszta lesz!

Használd a keresés kulcsszóra opciót!

 

Üdv!

iceman · Újonc (13 hozzászólás) · 2011. január 09. 16:16
Kedves Heineken star!!! Köszi szépen az infót!!! Tiszta vicccc ez a Nyíregyháza.
revolverxxx · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. január 10. 00:14

Szevasztok makktársak!!

 

Pénteken Nyíregyházán leszek kis segistéget szeretnék hogy melyik lányokal érdemes egyáltalán kezdeni, akiket nyugodt szivel ajánlotok?

 

 


Téma indítva: 2010.02.25., 16729 hozzászólás összesen