Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
staffi · Őstag (1050 hozzászólás) · Augusztus 11, 08:44

Egy aproba hirdető hölgyre rá irtam valamelyik nap mivel az van a hirdetésében "irjatok nyugodtan" szoval mivel akkor egy olyan néven hirdetett  amelyet előtte latogattam meg pár hete...rá kérdeztem tőle nem - e ugyan az a hölgy mert akkor felesleges köröket nem akartam  futni. De jelezte, hogy nem ő az. Na gondoltam akkor rájérdezek  a finanszirozásra... Fél óra húsz rózsa az óra  pedig negyven rózsa plussz a panzio ahova viszed az is téged terhel szóval az plusz hat-hét rózsa még. Ezzel sincs gond! Most uj néven regisztralt es rairtam, hogy csak birizgalja az agyamat de egy képpel anit kirakott nehéz döntést hozni. Erre vissza ír, hogy "Másnál nem kép alapján mész el? Vagy video hivasba hivod, hogy lássad"? Írta ne fárrasszam már az írásommal ha akarok valamit menjek de ne irosgassak neki.... Őszinte leszek akartam valamit de ezek után már nem akarok.... Attol még llehet jó szolgaltato de én ezek után kihagyom az tuti... 

staffi · Őstag (1050 hozzászólás) · Augusztus 11, 08:52

Voltam nem rég Mirához az aproba hirdet persze kép nélkül... Csak mivel itt vagy kettes is dicsertek gondoltam proba szerencse rámegyek.  Egy idő utan rájöttem, hogy ismerem a lányt régebben pár éve voltam nála. Szóval ahoz képest amilyen volt  most kedvesebb es jobban oda figyelt a dolgokra. Igaz az ár@kkal kicsit össze kavarodott amit megbeszeltünk már a talalkán több lett. Ami még pozitivom a punci elég szük volt, es a naturfrancia  a végén plussz lett az viszont mehetett végig. Ugy gondolom egy teljesen átlagos együttlét volt ami nem hiszem, hogy újra meg fog ismétlődni. De lehet másnak jobban bejön probaljatok rá. 

NakedGunHU · Újonc (40 hozzászólás) · Augusztus 12, 19:19

Sziasztok! Ma látogattam meg Grétit. Konklúzió: ne menjetek hozzá légyszi, én szeretnék hozzá járni egyedül! :D Kész, ennyi! Köszönöm, leköteleztek! :D

Pysti · Újonc (112 hozzászólás) · Augusztus 14, 05:39

Senkinek Semmi??

Nefogazzál · Újonc (3 hozzászólás) · Augusztus 14, 21:25

Niki35- ről van valakinek véleménye?

Tymo80 · Újonc (66 hozzászólás) · Augusztus 15, 18:59

Egyáltalán felvette már valakinek a telefont?? 

 

bas59 · Újonc (2 hozzászólás) · Augusztus 15, 21:39

Néhány napja meglátogattam Whanpent a színház utca masszázs szalonban. kedves negyvenes hölgy. Egy barátom ajánlotta.egyórás masszázs 10, full extra plusz 30. A francia szuper, a szex kicsit jobb a közepesnél. de jól éreztem magam. bár azért 40 ezer egy kb 15 perces szexért és 40 perces masszázsért nekem sajnos drága

törpapa · Lelkes újonc (209 hozzászólás) · Augusztus 16, 12:50

Mi a neve a szalonnak.......? 

 

ThomasShelby · Újonc (15 hozzászólás) · Augusztus 16, 18:13

Valahol meglehet nézni a masszőzöket? Mert a weboldalon,facen nem látni semmit....

 

Kis csávó · Lelkes újonc (211 hozzászólás) · Augusztus 17, 02:33

Helló. Meglátogatam a Vanda 24 nevü hirdetőt. Aki szereti a képen látható testalkatú lányokat annak teljes mértékben ajánlom. Nagyon kedves,figyel rád,kedvedben jár! Nagyon finom franciát kaptam,amit viszonoztam is,amire jól reagált. Nekem nagyon bejönnek az ilyen alkatú lányok. Én nyugodt szívvel ajánlom. Van barátnője is,akivel volt szerencsém beszélni pár szót. Ő pont az ellenkezője. Vékonyabb testalkatú lány. Szóval aki olyan kategóriába keres nyugodt szívvel mehet . Szolgáltatását nem próbáltam,de szerintem ilyen teszel,a látvány is már felállítja a cerkát,akkor meg már baj nem lehet. :-D 

Dingó29 · Újonc (240 hozzászólás) · Augusztus 17, 03:34

Ha visszaolvasol ebben a fórumban pár oldalt, hajszálpontosan tudni fogod mennyit kér Gréti egy órára. Annyit segítek, hogy kevesebbet. Ha így sem megfelő akkor: Denissa  ,VirágVIP. Szerintem

 

ZéróZénó · Újonc (191 hozzászólás) · Augusztus 17, 09:11

Vagy mennyivel egyszerűbb lenne felemelni a telefont és megkérdezni. Szia Gréti, XY vagyok. VL-en láttalak és érdekelne mennyi nálad egy fél óra/óra és milyen extra szolgáltatásaid vannak esetleg ami ebbe nincs benne... Ahelyet hogy itt várod a sült galambot, 2 perc alatt kideríthető pontosan, mellébeszélés nélkül. Különben meg tévedsz, (számomra) az egyik legjobb szolgáltatóként egyáltalán nincs elszállva az árakkal ennyire, magasabb mint az átlag, de magasabb minőséget is kapsz. Jah és mielőtt valaki vitát kezdene generálni, lesz*rom mit gonolsz róla a postom lényege nem ez. A postom lényege, hogy fogd meg a teleont és kérdezd meg... Písz.

 

Manó1 · Újonc (27 hozzászólás) · Augusztus 17, 11:47

Ha ez nem valami közvélemény kutatás akar lenni,nézd meg a privát üzeneteidet,biztosan kaptál választ tőle.

Mivel értelmes,kedves  kis hölgy.

törpapa · Lelkes újonc (209 hozzászólás) · Augusztus 18, 12:08

Zsófi 36 az apróbol.... A középső képe annyira ismerős egy régebbi hirdetésbol.... Két lány hirdetett az apróban..... 

Hunter18 · Újonc (3 hozzászólás) · Augusztus 19, 14:11

Sziasztok!

 

A nyírmadai Rebekáról van esetleg valakinek infója? Nem igazán találtam róla semmit.

Válaszokat előre is köszönöm!

Legyen szép napotok!

staffi · Őstag (1050 hozzászólás) · Augusztus 19, 19:14

Régebben több alkakommal is vágtam akkor jo volt... Most nem tudom... Több baratnőjét is kezelgettem van aki még most is hirdet néha van aki már nem.... 🙏☝️☝️😉😉

 

Kis csávó · Lelkes újonc (211 hozzászólás) · Augusztus 25, 22:04

Szép estét makktársak. Ismét ide látogatott a Vanda 24. Akinek az ilyen testalkatú csajszik jönnek be , nyugodtan keressétek! Kedvesség,tisztaság,diszkréció meg van. Nagyon jó francia,a kölcsönösségre is jól reágál,és jó szex több pózban. Nekem ő most nagy favorítom. Bocsi ha megint írtam,róla,csak gondoltam,vannak akikben felmerült a meg látogatás szándéka és biztosra menne! Szép estét. 

koránkelő · Újonc (38 hozzászólás) · Augusztus 26, 15:07

Szia!

 

Voltam nála. A képein jobban néz ki, de élőben sem rossz. A műsora átlagos volt, de nem rossz

 

NakedGunHU · Újonc (40 hozzászólás) · Augusztus 27, 11:20

Mizu arcok? Pangás van? :D

Fcb2022 · Újonc (3 hozzászólás) · Augusztus 27, 13:48

Sziasztok!

A nyírteleki szőke csajról Szarahról tud valaki valamit vagy volt nála valaki? A válaszokat előre is köszönöm.


Téma indítva: 2010.02.25., 16978 hozzászólás összesen