Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Gréti19 · Újonc (10 hozzászólás) · Június 5, 15:42

Sziasztok! 😊

Miattam nem kell aggódni, élek virulok. 

 Viszont sajnálom, hogyha esetleg valakit ezzel elkeserítek, de a cici műtét már egy ideje nincs a terveim között. Nem ilyen dolgokban kell keresnem a boldogságom, arra jöttem rá.🥰 Jelenleg, és egy pár napja már egy kis lelki feltöltődés a program, egy kis szellemi elmélyülés, önismeret fejlesztés, és hasonlók. Erre pedig az ingerszegény környezet a legmegfelelőbb szerény véleményem szerint.

Biztosan ismeritek azt a mondást, hogy: "Üres pohárból nem lehet önteni" úgyhogy jelenleg feltöltöm a pohárkámat, hogy túlcsordult szeretettel várhassam a kedves kis szeretőimet 🥰

Azt hiszem, néha mindenkinek szüksége volna egy kis elvonulásra, és arra, hogy minőségi időt tölthessünk el magunkkal, és igazán elszomorítana, hogyha sajnálnátok ezt tőlem 😔

Továbbá elnézést kérek mindazoktól a személyektől, akiknek émelyegve kellett ezeket a sorokat végigolvasnia, vagy azért mert valamiben nem értünk egyet, vagy azért mert annyira nem vagyok szimpatikus a számára. Ezt is meg tudom érteni 😃

Hamarosan újra találkozhatunk kedveskéim, hatalmas puszi nektek addig is! 😊🥰

 

enzo8 · Újonc (10 hozzászólás) · Június 5, 13:32

Hali!

 

Legutobb mikor voltam nála, ciciműtétre készült, lehet hogy emiatt nem hirdet…

 

DDickson · Újonc (3 hozzászólás) · Június 5, 13:04

Abbahagyta sajnos... :(

 

Törölt felhasználó · Június 5, 10:50

Sziasztok! 

Grétiről tudtok valamit?

King0327 · Újonc (5 hozzászólás) · Május 31, 14:34

Sziasztok! Vagy 2 éve kb volt egy "Sziszibaba" nevű hirdető, kis fiatal lány, róla nem tud valaki valamit?:)

beautyfan94 · Újonc (5 hozzászólás) · Május 31, 06:22

Pár éve engem is átb*szott mint sz*rt a palánkon, pedig ritka jó csaj.

beautyfan94 · Újonc (5 hozzászólás) · Május 31, 06:21

Engem is érdekelne!

 

Robroy2 · Újonc (4 hozzászólás) · Május 30, 17:13

Ez engem is érdekelne

 

mz/x · Újonc (18 hozzászólás) · Május 28, 19:14

Az engem is érdekelne, de úgysem ír senki.. :(

Beni55 · Újonc (4 hozzászólás) · Május 26, 12:38

Sziasztok! 

Pindurkarol szeretnék kérni tapasztalatokat/beszamolokat privatban! Előre is köszönöm!

Jani2 · Újonc (54 hozzászólás) · Május 25, 11:28

Valaki esetleg volt már Dorisz (25) domina lánynál?

Kiss07 · Újonc (62 hozzászólás) · Május 23, 07:38

Részemről egy patron megért de nem megyek vissza nincs elszállva az árral! de rájöttem hogy ismerem pár évvel ezelőtt nyíregyháza vonzás körzetében hirdetett  egyik másik városban faluban akkor sem volt különb hozzáállása alkatra jól néz ki fiatal de ennyi kábé

Pumukli0 · Újonc (27 hozzászólás) · Május 22, 19:12

Ezt én is állítom, nálam is nagyon aranyos , korrekt volt

Blueeye35 · Újonc (31 hozzászólás) · Május 21, 21:36

Sziasztok!

Mira az apróhirdetés részből. Igaz nincs fotó, régóta szemeztem vele, aztán ma meglátogattam. Annyira kellemes meglepetés ért. Kedves, aranyos, korrekt, csinos, úgy ült be mellém mint ha a barátnőm lenne. Hogy ajánlom, persze bátran. 

justaGigolo · Újonc (66 hozzászólás) · Május 20, 20:20

Ide betenném én is a Travoltás mémet, hogy mi a f...:D

 

Pumukli0 · Újonc (27 hozzászólás) · Május 20, 14:39

Az apróból Rami átkeresztelkedett Viky névre😊Azt hiszi így már ajánlott lessz, de nem😉😉

Jópasi76 · Újonc (5 hozzászólás) · Május 20, 11:03

Emmánál volt már valaki? Infó jöhet pribe is.

mz/x · Újonc (18 hozzászólás) · Május 19, 03:50

Szóval Dóra extrém csinos volt, tetszett is neked, de mivel azt hitted, hogy roma, így távoztál. Hmm.. Nem vagy te kicsit rasszista? Aztán elmentél egy tényleg roma lányhoz.. Én is csak gratulálni szeretnék! :)

 

kutya1 · Újonc (150 hozzászólás) · Május 19, 00:32

Barbara=Soroya, saját bevallása szerint is roma nemzetiségű.

Jó rég, ezt személyesen meg is tapasztaltam.

Teszem hozzá nincs is evvel semmi baj!

 

Nem értem miről beszélsz!

Ezt, csak a vak nem látja, meg a süket nem hallja. Már lejön a telefonos kommunikáció során egyből...

 

 

Pumukli0 · Újonc (27 hozzászólás) · Május 18, 20:32

Sziasztok. A sok pozitiv értékelés miatt ma meglátogattam Hannát. Picit csalódott vagyok.  A hölgy tényleg gyönyörű, de barátnő feelling mentes. 
Nálam mindig is fontos volt, egy kis előjáték simogatás csók stb.. ezért kértem lehetőségként a csókot is. De sajnos a rózsaszáll átadása után ez már feledésbe merűlt….. Semmi simogatás, próbálkozásra is csak húzódott, és nekiesett az ezredesnek mint egy gép.

Sajnálom nem szeretném megbántani de ez nem volt vendégcentrikus. Sajnos nem lehet mindenki Gréti😉


Téma indítva: 2010.02.25., 16987 hozzászólás összesen