Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Bélus 44 · Újonc (11 hozzászólás) · 2010. április 17. 14:06

heló! Aki kedveli az érettebb hölgyeket azok Didó 49-et keressék mert ő egy csodás szolgáltató , én egy hete jártam nála és felejthetetlen élményben volt részem.

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. április 16. 10:04

...A FÓRUM SZABÁLYAIVAL ELLENTÉTES TARTALOM MIATT TÖRÖLVE.... Takarodjatok a városból!

mindent tudó! · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. április 16. 09:27

Egzotikus Lídia

06-20/491-1903és

Dzsina

06-20/507-6187 ugyan az a fotó , lehuzos brigád ...A FÓRUM SZABÁLYAIVAL ELLENTÉTES TARTALOM MIATT TÖRÖLVE...

 

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. április 15. 18:18

Én tisztában vagyok vele, hogy beszámolót csak a titkos "KODGYÁVAL" lehet írni, mindössze csak arra voltam kíváncsi, hogy ki járt már a csajnál és mit tapasztalt.

Egyébként ilyen helyesírással szerintem Te csak egy konkurens strici lehetsz, így nem győztél meg maximálisan.

További szép napot!

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2010. április 15. 12:17

Ez mind szép és jó, de amíg nem tanulsz meg helyesen írni, addig nem lesz eladható a hely, nem lesz hiteles a csodálatos lányokról szóló öntömjénezés!

 

Üdv: Thomika

goliát · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. április 15. 11:39

akor is a város legjobb helye a sarkantyu ut kulturált jo ár luxus szinvonal a réka képgaranciás a vl edina ugyszintén a házrol is van foto egyszoval tuti a hely és diszkrét nagyon !!!!!!! vannak uj lányok csonya moni meg még atöbbi

valamikor északa is nyitva vagy 23 oráig.

xXx · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. április 15. 09:16

Nagyon sokan vakok vagytok, beszámolot csak is az ö titkos kodgyával lehet neki irni szerintem mind kam amit lidiárol irnak mert biztos mint hirdető nem fogja kiadni senkinek sem a titkos kododt. Az tény és való hogy ő van a képeken, de viszon a cigány lányok veszélyesek. Én nem mennék se a jozsaváros közelébe sem az álomás környékére de ti tugyátok. Ne keresétek a szoli barna csajokat:) mert csak a baj van velük meg járjátok az tutty, rosz emlékeim vannak Lidiárol  még a kert utcárol mert ott huzott meg 30 ezer forintal ráadásul olyan mint egy fadarab. Csak azért irom ezeket mert istenitik sajnos a munkáltatojának a reklámja mind amit olvastok. További jó napot!!!

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. április 14. 20:02

Üdv! Szépséges Lídiáról tud valaki infot? Ő engedélyezte a véleményezést, a beszámolók megnyerőek, de egy kicsit "reklámszagú" a dolog. Meg tudja valaki erősíteni, vagy ez az új stratégia a cigóknál? Köszi.

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. április 14. 13:46

Szívesen máskor is!

kameron · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. április 14. 12:19

szoknnyavadász köszi az infot

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. április 14. 11:17

Kameron!

 

Pajzán 30-ról sajnos nincs infóm, de Éva38 valójában inkább 45 éves, elég testes.

Kb 1 éve látogattam meg még akkor Sárváron ügyelt, nem túl higiénikus a hölgy, de egy tuti ért ahoz amit csinál!

Saját bevallása szerint se egy mai csirke, gondolom ennek köszönhető a tapasztalat!

Alap nála a gumi nélküli francia és a szájba élvezés, ez már amúgy is jól hangzik!

Részemről egy órát voltam nála, egy szájba spriccel+ egy gumis punciba!

Számomra érdekes volt,de azóta inkább cicababa küllemű lányokat keresek,ha már fizetek érte! 

smartass79 · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. április 13. 22:30
Sziasztok ! Volt már valaki az egzotikus szépségnél , vagy más néven Lídiánál ? Képek alapján bejövős kiscsaj , kipróbálnám a popsiját ! Ha valaki volt már nála írhatna hogy milyenek a körülmények (csaj , manager van-e stb...) Köszi !
szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. április 13. 13:21

Lekötelezel!   :))

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. április 13. 11:43


Te qrva okos vagy barátom! Ezentúl csak mesternek foglak szólítani!

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. április 13. 11:36

Már bocsi, hogy beleokoskodom itt a dolgokba, de ne csodálkozzon senki ha nem tanul mások hibájából és őt is meglopják!

Én részemről mindig is csak annyi pénzt vittem fel magammal a lakásra amennyit odaadtam úgyis. Ezen kívűl még a telefont is mindig a nadrág zsebemben tartottam (nem a kabátban) biztos ami biztos, ki tudja lehet még akció közben lenyúlja a fogason hagyott kabátzsebből a lakótárs...

Még a cigit is a kocsiban szoktam hagyni!

Hát bizony a naivitásnak ára van, és keményen megfizetik a tanulópénzt a hiszékenyek!



devil666 · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. április 13. 08:19

Én is ugyanigy jártam ZITA (06-70/579-4307) el !!!

Amig zuhanyoztam lenyult tőlem 30 ezret !!!

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. április 12. 21:55

FIGYELEM! Most LÉNA(+36202299777) néven hírdető lány korábban BARBI(23) vot és ellopta a pénzem amíg zuhanyoztam!

 

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. április 12. 20:39

Sziasztok! Ma voltam a Sarkanyú utcán egy lánynál (sajna a nevét elfelejtettem). Igényes, ápolt, odaadó, lelkiismeretesen dolgozik, nem sürget. Az árak is elfogadhatók és nem tűntek el az értékeim sem. Én kellemesen csalódtam, ajánlom mindenkinek.

...TÖRÖLVE...

Apollo · Újonc (11 hozzászólás) · 2010. április 12. 16:00

Sziasztok! Katicabogár nevű hírdetőről tudtok valami infot? Meglepve látom a kétes hírdető-pecsétet, mert telefonban elég intelligensnek tűnt, de most így elbizonytalanodtam, hogy felkeressem-e!

mindent tudó! · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. április 12. 12:14

ja talán igazad is  lehetne  de a farkam  majdhogynem   nagyobb mint ő . ja  és nem hús párti  vagyok  de a csontot  sem szeretem. zavaró hogy a fotón ugy néz ki mint egy baba  és mire  oda érsz   egy anorexiás  csecsemőt  kapsz. személyes tapasztalatbol irom ennyit erröl


Téma indítva: 2010.02.25., 16985 hozzászólás összesen