Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
brutus · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. április 12. 12:00

Tisztelt Mindentudó Makktárs! Ízlések és pofonok...... Én szeretem a kistestű formás feszes idomokat. Továbbra is az a véleményem, hogy Kinga Baba (23) nagyon klassz csajszi. Akinek a kövérek tetszenek az ne keresse. Hogy mi jó van abban a nőben? Számodra csak azt tudom mondani: a farkad.

kameron · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. április 12. 11:17

sziasztok! tud valaki érdemleges infot adni éva38 és pajzán 30-ról?   padodo@gmail.hu   köszi

mindent tudó! · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. április 12. 10:57

ember mi jó van abba a nőbe? 150 magas és 20 kiló vaságyastúúl. a fotó ferdit ember. élőbe egy törpe seggetlen nő. 

brutus · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. április 11. 15:44

iceman! Nem bartus, brutus. Kinga Baba823) száma: 06 70 285 0804

iceman · Újonc (13 hozzászólás) · 2010. április 11. 09:19

Köszi bartus!!! Még annyiban tudnál segiteni hogy megadnád a számát

mert mikor utoljára néztem az oldalt nem volt fent!? Előre is köszi!

brutus · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. április 10. 15:02

Sziasztok! Icemannak üzenem: voltam Kinga Baba (23)-nál. A képek valósak, de az életben még szebb, igazi kis bombázó. Csak javasolni tudom. Kiszolgálás, ár korrekt.

csilla27 · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. április 09. 10:18

Kedves Zsolt! aki engem probálsz mocskolni, hogy én cigány vagyok és a barátommal fenyegetözök! Nem kell ilyet kitalálni! Szerinttem te volttál az a cigány, akvel nem álltam szívesen szóba! Nem értem miért jó neked hogy lejáratsz másokat , és kitalálsz mindent? Talán felderitő vagy aki kiváncsi más lányokra az övéihez kápest?

iceman · Újonc (13 hozzászólás) · 2010. április 08. 22:00

Sziasztok!!! Tud valaki infót irni nekem Nyiregyen Tina(20)  Donna(20) Kinga Baba(23) vagy Dóra(25)-ről jó lenne nem megint kamuba belefutni!:D előre is köszi

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. április 08. 21:33

Sziasztok! Sziszi Babáról tud valaki infot? Előre is köszi.

réka · Újonc (11 hozzászólás) · 2010. április 08. 16:27

szonya új lány a sarkantyun vékony 20 éves formás popoju csaj hivjátok öt is reggel 9 -töl este21 oráig  tell:0620-532-9033 de azért hozánk is gyertek ne csak az újdonság vonzon!!!!!

kameron · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. április 08. 12:51

szerintem az lenne a legjobb,ha az igazi lányok megadnának egy email vagy msn cimet.ök is jobban tudnának szürni.a pajzán 30-rol tud valaki infot adni?

maXXon · Újonc (15 hozzászólás) · 2010. április 08. 11:08

Tovabbra sem ertem miert mennek emberek azokhoz a hirdetokhoz akik hirdeteserol messze latszik, hogy nem eredeti fotokkal dolgozik!
Igy persze hogy pofara eses a vege. Nem akarok senkit megbantani de sokszor elmondtam mar, aki ezt a hobbit uzi figyeljen oda, legyen egy esze!

 

udv:

maXXon 

zsolti · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. április 08. 09:14

VIGYÁZAT !!

Kedves férfi társaim !

Legyetek óvatosak...

Nyíregyházán  " Csilla 27 " nevű hölgy tel. 06 30 437 1408

A csaj roma és nagyon gusztustalan személy ,oda ne menjetek

,mert ha oda méssz és visszautasítod  akkor fenygetődzik,hogy a barátja megver stb.

Törölt felhasználó · 2010. április 06. 18:38

Helló Boy én már jártam mindkettőnél korrekt mindent csinálnak nem nyafisok és föleg nem nyulnak le. Aki szereti a dundi formát hajrá,nagy durranás lessz.

Apollo · Újonc (11 hozzászólás) · 2010. április 06. 18:26

Sziasztok! Katicabogár,  Kelly és  Noémi nevű hírdetőkrő zudnátok valami infot adni?

Boy · Újonc (5 hozzászólás) · 2010. április 05. 12:51

Helló mindenkinek!

 

Járt már vki Anitababy-nál és Dundikánál??

Tudnátok ajánlani nyíregyen kicsit teltett hölgyeket ,akin van mit fogni(nagy mell , kerek popó, stb.,nem szeretem a vékony hölgyeket), és ápolja magát, stb. Várom a tapasztalatokat!

 

Előre is köszönöm!

Apollo · Újonc (11 hozzászólás) · 2010. április 03. 18:48

Sziasztok! Katicabogár, Édes Kelly és  Noémi nevű hírdetőkrő zudnátok valami infot adni?

rascal · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. április 02. 10:07

Üdv

 

Érdeklődve várjuk a minőségi debreceni lányok listáját. Nyíregyházán az Ószőlő utcán ajánlom Virágot és Vandát és a képek alapján úgy látom ott rendel Jessica és Kinga is. Őket még nem teszteltem, idő kérdése csak. Ott biztosan nem fogsz csalódni.

Sajnos Nyíregyházán rengeteg a kamu, de elnézve a debreceni listát 5-6 oldlaon keresztül, ott sem lehet más a helyzet.

 

Joe · Újonc (7 hozzászólás) · 2010. április 01. 15:37

Hi Everybody,

 

Igazán örülök, hogy itt is kezd vissza térni a normál stílus és nem azok az alpári egymást piszkáló és mocskoló stricik irkálnak akik az elején minősíthetetlen üzenetek küldözgettek egymásnak.

 

Viszonylag sokáig nem is írtam ezen az oldalon, mert nem volt értelme szellemi fogyatékosokkal vitázni.

 

Most úgy látszik már érdemes ezen az oldalon is írni, mert egy normális társaság verődik össze.

 

Ez volt a bevezetőm!

 

 

 

Az előzőekhez hozzászólva én sem értem, hogy kerülnek a nevek mellé azok a kis szar megjegyzések, hogy "hirdető" meg "újonc".

 

Elég régen regisztráltam ezen az honlapon és meglepődtem amikor hirdetőnek tüntetett fel a kedves szerkesztő, vagy a rendszer.

 

 

 

Tudnátok ajánlani fiatal tényleg formás ész szép arcú lányt, ill. lányokat Nyíregyházán??

 

Én Debrecenben portyázok és már ismerek szinte minden valamire való lányt.

 

Szeretnék egy kis vérfrissítést!!!!

 

 

 

Nektek kedves nyíregyi kollegák, ha gondoljátok én is tudok néhány igazán szép lányt ajánlani.

 

NEM VAGYOK HIRDETŐ ÉS  MANAGER SEM!!

 

 

Üdv,

 

Joe

 

bully69 · Újonc (9 hozzászólás) · 2010. április 01. 11:24


Szia Thomika!

 

Szerintem semmi irónikus nincs az irásomban. :-)) Egyszerüen csak beláttam a tévedésemet,ennyi.Nekem megvan az a ,,rossz,, szokásom,hogy igyekszem betartani amit igértem.


Téma indítva: 2010.02.25., 16985 hozzászólás összesen